Skocz do zawartości

[Skarga]Bogusław_Kluch


GrubyZdr

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Bogusław Kluch
Nick oskarżającego: Kendall White
Powód: Obraza OOC
Kara (proponowana): Ban, bądź warny jakieś.
Wyjaśnienie: Po prostu koleś pomylił ID a że to kluch DM napisałem mu spierdalaj a ten swoje wiązanki. Nie pozdrawiam gościa nie potrafi się opanować niech leci na serwery D M tam by miał pierwsze miejsce. Dodam że taka sytuacja pomijając dmu nie zdarza się pierwszy raz niestety nie mam na poprzednie razy dowodów.
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/oRhsU

Odnośnik do komentarza

sorry, że się wtrącam ale co byś zrobił jakby jakiś kasztan ci napisał sp*******j? sam go sprowokowałeś i piszesz skargi konfituro hahaha beka z ciebie 

tępie te kurwy DMów ;) Sam jesteś konfiturą na psy go nie sprzedałem naucz się co to jest konfident gimbusie ;) Związek ze skargą? Nie to Wypierdalaj :)

Odnośnik do komentarza

tępie te ku**y DMów ;) Sam jesteś konfiturą na psy go nie sprzedałem naucz się co to jest konfident gimbusie ;) Związek ze skargą? Nie to wy********j :)

Chłopie, sam go teraz od kur.ew wyzywasz, na jego miejscu również napisałbym skargę na Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

tępie te ku**y DMów ;) Sam jesteś konfiturą na psy go nie sprzedałem naucz się co to jest konfident gimbusie ;) Związek ze skargą? Nie to wy********j :)

to według Ciebie konfidentem jest tylko człowiek, który idzie na policje? bo wydaje mi się że jest dużo więcej znaczeń tego słowa :) poza tym, w dalszej części Twojej wypowiedzi widać, że nie powinienem się Ciebie czepiać za brak Twojej wiedzy :) jeśli już masz tak prawilne opisy(zaufaj dobrym radom:D) powinieneś reprezentować sobą coś więcej niż proste wy********j :D jesteś zwykłym prymitywem, który podpuszcza innych. pamiętaj, że ile od siebie dajesz tyle do Ciebie wraca, powiedz mi, jak myślałeś- co Bogusław Tobie odpisze na 'sp*******j'? no tak mógł odpisać 'no okej, spierdalam' żal mi Cie chłopaczku ;p

najlepiej zwyzywać od gimbusów. 

 

Edytowane przez Squillantee
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...