Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga]Bogusław_Kluch

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 GrubyZdr

GrubyZdr

• Gracz
  • 41 postów
  • Nick SA-MP:Kenny_Wright

Napisano 10 grudzień 2015 - 21:26

Nick oskarżonego: Bogusław Kluch
Nick oskarżającego: Kendall White
Powód: Obraza OOC
Kara (proponowana): Ban, bądź warny jakieś.
Wyjaśnienie: Po prostu koleś pomylił ID a że to kluch DM napisałem mu spierdalaj a ten swoje wiązanki. Nie pozdrawiam gościa nie potrafi się opanować niech leci na serwery D M tam by miał pierwsze miejsce. Dodam że taka sytuacja pomijając dmu nie zdarza się pierwszy raz niestety nie mam na poprzednie razy dowodów.
Screeny (obowiązkowe): http://imgur.com/a/oRhsU

#2 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 10 grudzień 2015 - 22:36

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 Squillantee

Squillantee

Zablokowany

• Zablokowany
  • 29 postów
  • Nick SA-MP:Antonio_Squillante

Napisano 11 grudzień 2015 - 15:25

sorry, że się wtrącam ale co byś zrobił jakby jakiś kasztan ci napisał spierdalaj? sam go sprowokowałeś i piszesz skargi konfituro hahaha beka z ciebie 

#4 GrubyZdr

GrubyZdr

• Gracz
  • 41 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 17:43

sorry, że się wtrącam ale co byś zrobił jakby jakiś kasztan ci napisał sp*******j? sam go sprowokowałeś i piszesz skargi konfituro hahaha beka z ciebie 

tępie te kurwy DMów ;) Sam jesteś konfiturą na psy go nie sprzedałem naucz się co to jest konfident gimbusie ;) Związek ze skargą? Nie to Wypierdalaj :)

#5 Maniek

Maniek

Obeznany

• Gracz
  • 86 postów
  • Nick SA-MP:Gracz

Napisano 11 grudzień 2015 - 20:04

tępie te ku**y DMów ;) Sam jesteś konfiturą na psy go nie sprzedałem naucz się co to jest konfident gimbusie ;) Związek ze skargą? Nie to wy********j :)

Chłopie, sam go teraz od kur.ew wyzywasz, na jego miejscu również napisałbym skargę na Ciebie :)

#6 GrubyZdr

GrubyZdr

• Gracz
  • 41 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 20:45

Chłopie, sam go teraz od kur.ew wyzywasz, na jego miejscu również napisałbym skargę na Ciebie :)

Gdzie napisałem jesteś kurwą? Napisałem że tępie kurwy które robią DM. 

#7 Squillantee

Squillantee

Zablokowany

• Zablokowany
  • 29 postów
  • Nick SA-MP:Antonio_Squillante

Napisano 11 grudzień 2015 - 22:48

tępie te ku**y DMów ;) Sam jesteś konfiturą na psy go nie sprzedałem naucz się co to jest konfident gimbusie ;) Związek ze skargą? Nie to wy********j :)

to według Ciebie konfidentem jest tylko człowiek, który idzie na policje? bo wydaje mi się że jest dużo więcej znaczeń tego słowa :) poza tym, w dalszej części Twojej wypowiedzi widać, że nie powinienem się Ciebie czepiać za brak Twojej wiedzy :) jeśli już masz tak prawilne opisy(zaufaj dobrym radom:D) powinieneś reprezentować sobą coś więcej niż proste wy********j :D jesteś zwykłym prymitywem, który podpuszcza innych. pamiętaj, że ile od siebie dajesz tyle do Ciebie wraca, powiedz mi, jak myślałeś- co Bogusław Tobie odpisze na 'sp*******j'? no tak mógł odpisać 'no okej, spierdalam' żal mi Cie chłopaczku ;p
najlepiej zwyzywać od gimbusów. 

Użytkownik Squillantee edytował ten post 11 grudzień 2015 - 22:50

#8 Ahmed

Ahmed

Martwy Terrorysta

• Gracz
  • 109 postów
  • Nick SA-MP:Will Cortez

Napisano 12 grudzień 2015 - 00:20

W sumie racja.. Nie szło odpisać "Sorry,pomyliłeś ID ziomuś" ? Od razu musisz odpisywać "spier***laj"? Nie czaje Cię koles. 

• Squillantee lubi to

#9 GrubyZdr

GrubyZdr

• Gracz
  • 41 postów

Napisano 12 grudzień 2015 - 09:09

Ta, nie mam ssa co mi napisał wcześniej, jakąś bzdurę więc odpisałem spierdalaj proste. Spierdalaj nie jest obrazą, jednak to co napisał jest - zresztą co tu dyskutować.

#10 bixis

bixis

• Gracz
  • 499 postów
  • Nick SA-MP:.

Napisano 12 grudzień 2015 - 09:25

Toć ci mówi że pomylił ID
Czy to takie tępe?

#11 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2155 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 12 grudzień 2015 - 16:21

Boguslaw_Kluch otrzymuje warna za Obrazy OOC.

#12 Coleman

Coleman

• Sponsor
  • 2155 postów
  • Nick SA-MP:Raymond_Coleman

Napisano 12 grudzień 2015 - 16:21

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych