Skocz do zawartości

GHETTO BOYZ; 007 BLOCK SHOOTAS


mlodykubus

Rekomendowane odpowiedzi

kGxGeaH.gif





FOUNDED: 2018/2019
ETHNICITY: BLACK
CRIMINAL ACTIVITES: DRUG, MURDER, ROBBERY, THEFT
RIVALS: ?
ALLIES: ?
TERRITORY: CRYSTAL GARDENS



/ghetto boyz/ wyłaniająca się na światło dzienne organizacja przestępcza o charakterze gangu ulicznego, która powstała w połowie sierpnia 2019 roku, organizacja okupuje głównie tereny Crystal Gardens i ich okolice. Ekipa składa się w większości z czarnoskórej, młodocianej patologi która szuka prostego, szybkiego zarobku. Gang swoje dochody pozyskuje w większości poprzez produkcję narkotyków, oraz ich rozprowadzanie, dzieciaki pchają się w najdalsze okolice tylko i wyłącznie po to, żeby zarobić parę groszy na wygłodniałych ćpunach. Oprócz sprzedawania narkotyków zarabiają również poprzez napady, kradzieże, ściąganie harczy, okradanie przypadkowych przechodniów, którzy staną im na drodze. Młodziaki z pozoru wydają się być pustymi czarnuchami lecz wcale tak nie jest, te bambusy mają doskonałą wiedzę o interesach, wiedzą gdzie wetkać swój łeb żeby zarobić korzystną sumę. Zdemoralizowana młodzież sieje postrach w całej okolicy, sklepy w pobliżu tych czarnuchów nie mają za łatwo. Jeden czarnuch zdobył ogromną sławę z robienia zadym w sklepach, wielokrotnych kradzieży oraz bójek, każda kompilacja pojawiająca się w sieci robi ogromną furorę. Zbuntowane dzieciaki handlują wszystkim, co popadnie w ich czarne, chciwe łapska. /O.G's/ planują stworzyć bardzo zgraną ekipę, aby zdominować czarny rynek, i wprowadzać coraz to nowsze eksperymenty. Przez ostatni czas grupa przestępcza przeżywała swój ciężki okres, pod panowaniem Curtis'a wszyscy zaczęli się buntować, członkowie grupy przestępczej odwrócili się od niego co doprowadziło do wojny domowej, chcieli obalić jego władzę co im się udało. Nowym dowódcom całej ekipy został niejaki Kendrick Ramsey wraz ze swoim najbliższym przyjacielem Tavares Maxwell czarnuchy znają się od dziecka, wiedzą o sobie wszystko, mają łeb do interesu, oraz wiedzą kiedy jak, i gdzie się zachować, dlatego siedzą na tej jak że ważnej roli. W ostatnim czasie na trop gangu wpadł departament policji, a to wszystko przez znaczny wzrost przestępczości w okolicach, gdzie czarnuchy przebywają większość swojego czasu.



Syejc8Q.png




** W internecie ostatnio pojawiła się najnowsza kompilacja afro-amerykańskiej sławy, gdzie 'WALL' odpierdala mocny burdel **





** Filmik osiągnął już ponad milion wyświetleń w dwa dni **






DX8TGT0.jpg




/CATHERINE/ - największe skupisko dilerów narkotykowych jak i konsumentów. Jest to biedna dzielnica posiadająca swoją kryminalną przeszłość, każdy zakątek osiedla jest zabazgrany tagami. Od razu po wejściu na ulice, można dowiedzieć się co tam się wyprawia. Głośna muzyka, strzelaniny, morderstwa, narkotyki, z tym kojarzy się ta dzielnica każdemu pobliskiemu mieszkańcowi. Krążą plotki, że w każdym z bloków kryje się amatorskie laboratorium narkotyków, które codziennie tworzy niewyobrażalne sumy pieniędzy. Każdy już przywykł do tego, że widziany jest tam patrol departamentu policji, funkcjonariusze wyczekują długo na to, żeby złapać jakiegoś rzezimieszka trzymającego towar w gaciach. Czarnoskórzy mężczyźni oklepywani przez funkcjonariuszy według nich nie mają żadnych praw, przez to gdzie mieszkasz stajesz się kompletnym śmieciem. Na samej dzielnicy bardzo łatwo kupić narkotyki, prawie każdy czarnuch zawsze ma coś przy sobie, nie kryją się z tym że handlują narkotykami. Co trzecia rodzina klepie biedę, żaden z okolicznych dzieciaków nie skończył dobrej szkoły, dlatego wylądował w takim miejscu.



Siemasz wszystkim, tej strony nigguh. Sporo osób kojarzy mnie pewnie z mojej poprzedniej organizacji Savage Dealer's Bloods, która niestety upadła po krótkim czasie z mojego błędu. Lecimy z nowym projektem, posiedziałem troszeczkę nad aplikacją i myślę, ze jest wykonana starannie. Jako lider liczę głównie na inicjację z innymi organizacjami, z tego co słyszałem to ma powstawać drugi gang, więc liczymy na konkurencję. Nasza organizacja nie będzie stworzona pod dm2 oraz napady. Chciał bym, żeby członkowie mojej organizacja skupili się bardziej na hoodgamingu, a dopiero w przyszłym czasie pomyślimy o jakimkolwiek napadzie czy też porwaniu. Gramy klimaty newschool, nie utożsamiamy się z żadnym kolorem, nasze postacie nie maja szczególnych znaków na ciele które dotyczyły by jakiegokolwiek gangu. Maksymalnym wiekiem postaci jest 20 lat, gramy dzieciaków którzy mają łeb do zarabiania pieniędzy, ale niestety są strasznie pochopni, często i również naiwni. Jeśli ktokolwiek potrafił by wczuć się w takie klimaty to możecie zapraszać mnie ma discordzie, umówimy sie na wspólną gierke.
discord; kvbuś#4403


ekipa;
[L] kvbuś https://mrucznik-rp.pl/user/19290-kvbuś/
[L] Vanś https://mrucznik-rp.pl/user/12246-bloodwyn/
Patrycz_ek https://mrucznik-rp.pl/user/20913-patrycz-ek/
YNW Kapii https://mrucznik-rp.pl/user/21600-ynw-kapii/
hoosaii https://mrucznik-rp.pl/user/21982-hoosaii/

Edytowane przez kvbuś
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Aplikacja zostaje akceptowana.
Po slot zgłoście się do @_West_, @Telehama
Instrukcja co robić po akceptacji.

1. Wpisujecie się w listę organizacji oraz liderów.
2. Piszecie prośbę tutaj o dział własnej organizacji (opcjonalnie). Preferujemy założenie serwera na Discordzie.
> W prośbach dotyczących działu podawajcie informacje takie jak:
> - nazwa działu/organizacji,
> - ewentualne subfora i hasła do nich,
> - kto ma posiadać moderatora,
> - link do akceptowanej aplikacji​.
3. Kierujecie się do tematu i stosujecie się do instrukcji w nim zawartych.
4. Korzystacie z półświatka jako pełnoprawna organizacja przestępcza!

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to kurwa jest, że dostaje kare 5kk i 25lat za jedno morderstwo, bez prawa tłumaczeń ale okej (rozprawa 5minut)

archiwum

 

btw kurwa kupiłem kp i mam blocka na miesiąc lekko polewke mam, wlasnie wysoki ''SĄD'' XD rozkurwił org która miała potencjal pozderki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...