Skocz do zawartości


Zdjęcie

[KPI]Działy In Character: Nowy podział


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 skPembleton

skPembleton

    Lepiej za prosto, Niż zbyt chaotycznie

  • vH@
  • 418 postów
  • Nick SA-MP:Marcus_Hernandez

Napisano 04 wrzesień 2019 - 12:09

PGPe91e.png

Hej wszystkim, z ramienia KPI mam wam do zaprezentowana lekką zmianę na naszym forum. Owa zmiana będzie przebiegać tylko w okół działu In Character. Lekkiemu przeformowaniu oraz modernizacji podlegają subfora powiązane z mediami oraz również przywróceniu handlu pojazdami do subforum pod tytułem "Ogłoszenia" znajdującym się właśnie w tych działach. Dodatkowym elementem będzie dodanie i jednocześnie w sumie przywrócenie działu Projektów IC. Wszystkie tutejsze działy będą przeznaczone do publikacji swoich prac stworzonych przez graczy. Oczywiście osoby które na prawdę w jakiś sposób zaangażowałby się pod takim względem dla naszej społeczności będą mogły zdobywać pewne nagrody dla swojej osoby, zależnie od projektu który ma zamiar prowadzić, wydarzenie bądź i też coś na styl regularnej gazety czy też bloga. Tutejsze działy są moderowane przez wyznaczone osoby z komisji.

 
1. Reforma środków masowego przekazu w dziale In Character który w przewagi okresu czasu jest umarły oraz nie ma potrzeby w takim wypadku trzymać na pusto tylu subforum, postanowiliśmy lekko zmienić te działy zamiast obecnego wyglądu, na poniżej przedstawiony.

 
Obecny wygląd:

Prasa
-> archiwum
Telewizja
-> archiwum
Internet
-> deepweb
-> archiwum

 
Nowy wygląd:

Media
-> Archiwum.

 
Z racji usuniętego podziału na inne subfora, gracze będą musieli w inny sposób informować naszą społeczność o swoich pracach, mianowicie przykładowo w taki sposób, nie należy się tym wzorować jest to tylko małe zaprezentowanie w jaki sposób temat ma mieć ustanowiony swój tytuł.
 
**w internecie pojawił się...**
**w telewizji można było zauważyć...**
**Codzienna prasa informuje o...**
 

3FjtovI.jpg

 

2. Zmiany z ogłoszeniami. Rezygnujemy z opcji w panelu gracza która umożliwia nam oferty sprzedaży bądź kupna pojazdu dla siebie, wracamy z tym do tradycyjnych działów na forum w których całość przebiega według naszej myśli i popytu wygodniej dla graczy.

 
3. Utworzenie nowego subforum które będzie miało na celu zrzeszenie funkcji takich jak histori postaci oraz projektów które nie dążą do utworzenia jakiejś organizacji, albo pod to nie podpadają by można było ich nazwać kimś z grona grupy przestępczej, albo i również światu biznesu czy innych twórczości społeczności serwera Mrucznik Role Play. Ten dział w dalszym ciągu pozostaje pod opieka Komisji Organizacyjnej, jednakże zmienia swoje położenie.

 
Podział subforum pt. Projekty.
 

Postacie:
-> archiwum
Biografie:
-> archiwum
Projekty epizodyczne:
-> archiwum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych