Skocz do zawartości

Zdjęcie

[R][Skarga] ReQuien

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 roe

roe

Legenda

• Gracz
  • 1025 postów
  • Nick SA-MP:Dan_Blaise

Napisano 05 wrzesień 2019 - 00:12

Nick oskarżonego: ReQuien
Nick oskarżającego: roe
Powód: szukanie fragow na siłę, zła kara
Wyjaśnienie: zostałem sprowokowany przez jakiegoś typa i napisałem ze spermiarz czy spermiarze tak mają i krawat mnie zwarnowal XDDĎDDDDDDDD przecież to jakaś smiechawka warn z powodem słownictwo nie jesteśmy w podstawówce, pomylies OOC z grą klemus
Screeny (obowiązkowe): nie mam, sprawdzcie sobie ten status co mi usunal bo przecież jak mam pokazać ss jak go nie ma

#2 PRT

PRT

✖‿✖

• Moderator Globalny
  • 812 postów
  • Nick SA-MP:V. Grissom

Napisano 05 wrzesień 2019 - 09:25

Podaj dokładną godzinę i treść statusu (w miarę możliwości). Administracja forum nie bedzie szukać czegoś nie majac podstawowych danych

Swoją droga, jesli zostaleś sprowokowany i nie podoba Ci się treść zamieszczona przez inmego użytkownika to powinnieneś bez zwłoki zgłosić użytkownika lub post. Bez znaczenia na okoliczmość masz obowiazek przestrzegać zasad. Pozdrawiam.

#3 ReQuien

ReQuien

Legenda

• Sponsor
  • 2759 postów
  • Nick SA-MP:Proserpio Castiglion

Napisano 05 wrzesień 2019 - 10:23

Złamałeś Regulamin Forum, zostałeś ukarany. Nie wiem w czym Ty widzisz człowieku problem. Masz ewidentnie 'ból dupy' o wczorajszy AJ i teraz wyszukujesz powodów aby tylko wrzucić na mnie kolejną skargę. Twój status został zgłoszony ( Dostałem zgłoszenie na Discord ) więc zareagowałem.

#4 Gliniaszv1

Gliniaszv1

Król Role Play

• Gracz
  • 831 postów
  • Nick SA-MP:Pedro Santos,Noah Dejong

Napisano 05 wrzesień 2019 - 10:28

Wypowiem się jako osoba poszkodowana.
Napisałeś status, ja ci odpowiedziałem: że chirurg jest od ciebie mądrzejszy.
Ty nazwałeś mnie stuleją Lilki (xDDD) nie uraziło mnie to, ale dostałeś Warna, wypiłeś meliske moze.
Uspokoiles się, lecz spermuś miał powód żeby dać ci Warna, bo jednak złamałeś regulamin forum, i próbujesz pisać drugą skargę za podstawna kare.

Shieeeet.

#5 roe

roe

Legenda

• Gracz
  • 1025 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 13:53

Mam to w dupie co cie urazilo jak takie coś Cię boli to wypad się matce wyplakac że kolo z mrucznik dm nazwal Cię stulejka, nwm która to była z 23-2. Nie mam bólu dupy już ci mówiłem wyjdź z domu krawat XDDDDDD powiedziałem że jest spermiarz czy coś takiego gdzie tu jest złamanie regulaminu jak Ty chyba serio w szkółce masz przykre życie pozdrawiam

#6 Gliniaszv1

Gliniaszv1

Król Role Play

• Gracz
  • 831 postów
  • Nick SA-MP:Pedro Santos,Noah Dejong

Napisano 05 wrzesień 2019 - 14:02

Tobie się przyda szkoła bardziej niż jemu, wojowniku z Łodzi (tak wiem)
Ty nazwałeś mnie stuleją Lilki (xDDD) nie uraziło mnie to

Przeczytaj to raz jeszcze.

#7 Kremuś

Kremuś

Legenda

• Sponsor
  • 1305 postów
  • Nick SA-MP:Mike_Watson

Napisano 05 wrzesień 2019 - 14:26

powiedziałem że jest spermiarz czy coś takiego gdzie tu jest złamanie regulaminu

Użytkownik ma prawo do wyrażania swojej opinii tylko i wyłącznie w sposób kulturalny, oraz tak, aby treść zamieszczona nie uraziła zarejestrowanych użytkowników forum.

Nadmierne używanie słów wulgarnych, wyzwiska, hejt, trollowanie - skutkuje karą nadaną przez moderatora. W powyższe punkty wchodzą rzeczy takie jak prywatne wiadomości, statusy, posty, tematy, panel gracza. Karze podlega zarówno osoba, która wykonuje powyższe czyny oraz ta, która wdaje się w działania, oraz też nakłania do działań.

:huh:  :huh:  :huh:

• PRT, Kalman i Ventrix lubią to

#8 roe

roe

Legenda

• Gracz
  • 1025 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 14:53

NADMIERNE

Nie mówię na niego że jest cytuje ,,kurwa jebana" tylko że jest spermiarz ludzie ogarnijcie się XD czyli jak ja zostaje sprowokowany i odpowiadam to i tak jestem winny? Takie rzeczy tylko na mrp

Tobie się przyda szkoła bardziej niż jemu, wojowniku z Łodzi (tak wiem)
Przeczytaj to raz jeszcze.

No fakt źle przeczytałem, do lodzi mam pół polski więc luzik co nie zmienia faktu że IDZ STAD nie powiem inaczej bo zostanę zwarnowany przez krawat

Polaczcie post ten i wyżej

//ReQuien: Łącze posty

Użytkownik ReQuien edytował ten post 05 wrzesień 2019 - 15:10

#9 Evans

Evans

• Administrator Forum
  • 1416 postów
  • Nick SA-MP:Tommy_Evans

Napisano 28 wrzesień 2019 - 00:44

ReQuien zrezygnował z funkcji moderatora, a skarga dotyczy nadużycia uprawnień przez co nie może zostać ukarany jako użytkownik.

Odrzucam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych