Skocz do zawartości

[A][A] Pierwsza moja poważna dyskusja : ))))))


Gliniaszv1

Rekomendowane odpowiedzi

No siema, przychodzi mi pewna myśl, jak widzę niektóre pozwy na forum, niech ktoś mi wytłumaczy jaki jest sens, pozwania kogoś za obrazę "GLINIARZA, MEDYKA, FEDKA czy STRAŻAKA"

 

Pierwsza sprawa w Ameryce, takie pozwy nie są brane pod uwagę, bo tam jest duża wolność słowa, jeżeli nie urazisz:

- Religi

- Koloru skóry

- Mniejszości narodowych

 

No to nie złamałeś tego typu wolności słowa, zaprezentuje to w jeden prosty sposób, jeżeli ktoś twoją postać nazwie "ZJEBANYM GLINIARZEM" no to nie masz prawa go aresztować, ponieważ on nie złamał prawa po prostu wyraził swoje zdanie, dzięki wolności słowa

- Nie, nie piszcie mi o jakimś dirty cop, który cie za to przekopie bo każdy gliniarz w USA ma body cam, który większość rzeczy monitoruje myślicie, że jak w filmie zdejmiesz ten body cam, no nie zdejmiesz (zdjęcie body cama przyznanie się do winy) jak wytłumaczysz przełożonemu że akurat w takim momencie ci się wyłączył body cam, no nie wytłumaczysz.

 

Sytuacja wygląda tak, że jeżeli nazwiesz kogoś jebanym brudasem, a jest czarny to tutaj już możesz mieć poważniejsze konsekwencje, wiadomo że INRL jak nazwiesz kogoś "Nigga" i jesteś biały to jesteś rasistą, więc to także jest obraźliwe słowo.

 

Ale dobra, przejdźmy do sedna po co takie rozprawy są w ogóle pisane, jak dla mnie rozprawa to powinno być "morderstwo, kradzież, okaleczenie"

Jeżeli chodzi o karne, no bo chyba nie wyobrażacie sobie że sądy w USA prowadzą sprawy dotyczące obrazy, przecież taki sędzia by wyśmiał gliniarza jako takiego pozywającego, chłopie czas mi zawracasz tylko wsadź go do aresztu i tyle, dlatego też podsumowując tą sprawę apeluje do głąbów, aby nie pisali takich pozwów, a jak chcą je pisać to niech wiedzą że tylko zawalają tematy na forum.

 

Druga sprawa, to gra Adwokata, proponuje zrobić tzw "Prawnik/Adwokat z urzędu" aby każdy gliniarz, pisał do takiego adwokata na liście, siema jest taka i taka sprawa, tutaj ziomek ma rozprawę nie chcesz sobie pograć, no i wtedy taki JA, bardzo chętnie wezmę sobie sprawę takiego gościa NAWET ZA FREE, żeby sobie pograć quality w sądzie, więc LSPD działaj dogadajcie się z SĄDEM jak to może wyglądać i zróbcie takie następstwo.

BTW na przesłuchania też możecie takie coś robić, pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ponieważ gramy luźną rozgrywkę i nie bierzemy wszystkiego 1:1 ze świata realnego. Chodzi o interakcję miedzy graczem; sądem; graczem. Rozgrywka na tym serwerze nie jest ograniczana, nikt Ci tu nie zabroni pozwać burmistrza za przechodzenie przez ulice przykładowo.

Edytowane przez Nishino
Odnośnik do komentarza

Luźna rozgrywka i sąd, to się wyklucza tak uważam ; )

Luźna rozgrywka, luźny sąd. Sama rozprawa sądowa prowadzona jest z low RP by dostosować się do zasad RP panujących na serwerze.

Edytowane przez Nishino
Odnośnik do komentarza

Luźna rozgrywka, luźny sąd. Sama rozprawa sądowa prowadzona jest z low RP by dostosować się do zasad RP panujących na serwerze.

 

XD luzny sad -> pisanie wniosku (na forum) i przymus wypisywania numerkow z jakiego kodeksu, czekanie kilka dni na rozprawe, rozprawa trwa 2h.

luzny sad, jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj xD

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Gdybys miał odgrywać 1:1 realia polskiego sądu to bym życzył Ci powodzenia. Teraz wyglada to na zasadzie wbicia na serwer i odklepanie formułki jaka z gory ma ustawiona.

 

Zreszta kiedyś był pomysł o wprowadzenie sądu elektronicznego, byłoby to dobrym rozwiązaniem na te „śmieciowe” rozprawy.

Edytowane przez Nishino
Odnośnik do komentarza

nikt tu nie mówi, żeby odgrywać 1;1 realiów sądów z USA, ale chociaż w minimalistycznym stopniu powinno to wyglądać jak tam to funkcjonuje bo przecież odwzorowujemy Los Angeles

druga kwestia; dlaczego pd na mruku ma więcej kodów do nauczenia niż na lsce? to jest luźne rp? nie, tam nie przesadzają żeby najebać all, ale jakaś wiedza nawet minimalistyczna powinna być jak to wszystko działa

trzecia kwestia; dlaczego wszystko jest robione na forum a nie in - game + przedłużanie tego i sztywne stosowanie się do tego jak na devie? XD to jest luźne rp? nie.... to już nawet przestaje być luźnym rp, a idzie w stronę właśnie tego

czwarta kwestia;  doinformuj się co to znaczy luźna rozgrywka

piąta kwestia; minimalistyczna wiedza + działania in game (dodając tam nawet własne punkciki czy coś tam) i to będzie luźna rozgrywka

szósta kwestia; na luźnym rp panuje coś takiego jak non-rp czyli brak realizmu, także...

 

 

low rp czyli sprowadza się wszystko do minimum, nie trzeba all odgrywać

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...