Skocz do zawartości

Zdjęcie

[SKARGA] Joshua Walkermind

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 BartiK

BartiK

Kumaty

• Gracz
  • 59 postów
  • Nick SA-MP:Terry_Shane

Napisano 13 wrzesień 2019 - 00:09

Nick oskarżonego: Joshua_Walkermind
Nick oskarżającego: Milosz_Ossowski
Powód: celowe utrudnianie gry, DM2, DM1, szkodnictwo
Kara (proponowana): 2x warn/ban
Wyjaśnienie: Przeprowadzałem audycję w San News, on w ciągu dnia zDMił mnie pare razy i zabił przez co musiałem przerywać. Trzy jego zabójstwa mam udokumentowane. Proszę o podniesienie kary, bo było to szkodnictwo tym większe iż musiałem potem audycje zaczynać od nowa. ((NIE WIEM CZEMU WCZEŚNIEJ DOWODÓW NIE WRZUCIŁO))
Screeny (obowiązkowe):  https://imgur.com/a/qqf2zrX

Użytkownik BartiK edytował ten post 14 wrzesień 2019 - 07:38

#2 1K2a3m4i

1K2a3m4i

Sąsiad Adama P.

• vH@
  • 3834 postów
  • Nick SA-MP:Jacob Williams

Napisano 14 wrzesień 2019 - 00:59

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź. 

@BartiK

#3 domczajs

domczajs

stej tjund

• Gracz
  • 213 postów
  • Nick SA-MP:Florian Essa

Napisano 14 wrzesień 2019 - 13:10

Po pierwsze jest zakaz pisania skarg za inną osobę a tutaj widać, że gra na serwerze i wykonuje różne czynności. Proszę admina o weryfikacje IP bo możliwe, że wrzucon skargę
za inną osobę lub o możliwości sprzedania konta. https://imgur.com/a/ffFS3v8

Co do samej sytuacji to gracz odwalał podczas audycji to przyjechaliśmy do siedziby san news i przyjebał się do Apoloniusza, że ma wypierdalać i go uderzył to go zajebałem i to przyznaje.
Potem wracał do pomieszczenia i bił robiąc RK to zacząłem go bić z pały aby nie nabijać sobie na nim WL. Uspokoił się i wrócił do studia prowadzić troll audycje
wtedy wleciał norman klamka i zaczął napierdalać do nas to koledzy go odjebali a ja zajebałem Ossowskiego bo podbiegał. 

Dodam jeszcze SS jak norman strzela ale kolega musi dać link.
To na potwierdzenie, że odwalałeś:

//Za KLEJNOTA MOPSU

#4 ShaKeR

ShaKeR

Mechanik

• Gracz
  • 1 postów
  • Nick SA-MP:Norman Klamka

Napisano 14 wrzesień 2019 - 16:03

wypowiadalem się już w innej skardze na temat tamtej sytuacji, wpadaliscie, dmiliscie nas pisałem kilkakrotnie /do drzwi do studia zamknięte ale nie pomagało, administracja nie reaguje a nas dmili podczas prowadzenia audycji albo /pobij jak dla mnie to jest działanie na szkide serwa i pownien lecieć ban bo organizujemy konkursy, rozdajemy siano a tu odwalacze wpadają i nas zabijają, no beka a dodam że późnej jak nie dawaliscie nam prowadzić audycji to raz ja blokowalem drzwi a BartiK prowadził audycje i na odwrót

#5 BartiK

BartiK

Kumaty

• Gracz
  • 59 postów
  • Nick SA-MP:Terry_Shane

Napisano 14 wrzesień 2019 - 23:11

Nie doszło do żadnej sprzedaży konta - śmiało sprawdzać IP można, chyba wolno mieć kilka postaci prawda?

Na ten stek kłamstw nie zamierzam odpisywać nawet, przeszkadzaliście, widać ze zabijasz mnie trzy razy bez żadnego powodu (wypierdalać to ty mi kazałeś ze studia, wpadliście sobie poodwalać sprawdź screena dokładnie). Robiłeś to tylko by przerywać mi audycję. A to co robiłem sobie potem i przez co wylądowałem na BL San News nie jest przedmiotem skargi i nie ma żadnego znaczenia.

Użytkownik BartiK edytował ten post 14 wrzesień 2019 - 23:14

#6 ESHU

ESHU

私の

• Administrator SA-MP
  • 386 postów
  • Nick SA-MP:John Diaz

Napisano 15 wrzesień 2019 - 14:57

Werdykt: Skarga akceptowana.
Uzasadnienie: Na załączonych ssach widać jak gracz dopuścił się złamania regulaminu LKiZ w postaci DM2. 
Kara: Joshua_Walkermind - 30 min AJ.

#7 ESHU

ESHU

私の

• Administrator SA-MP
  • 386 postów
  • Nick SA-MP:John Diaz

Napisano 15 wrzesień 2019 - 14:57

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji. Dział do składania odwołań: https://mrucznik-rp..../425-odwołania/

#8 skWayne

skWayne

Kevin I Sprawiedliwy

• Administrator SA-MP
  • 4683 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 20 wrzesień 2019 - 18:44

Kara została nadana na serwerze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych