Skocz do zawartości

[A][A] dyskusja na temat nowych pól adminów


Young Policja

Rekomendowane odpowiedzi

witam jako ze niedawno rozpoczela sie rekrutacja na P@ serwera mrucznik rp to jak zawsze musi byc dyskusja

 

chcialbym sie spytac, co sadzicie o tym, ze kilka osob zostalo od razu przyjetych bez rozmowy, 

a jeszcze kilku jest lepszych, bo przyszli P@ ktorych nie widzialem na oczy i nie znam z nicku (co u mnie to rzadkosc bo raczej kojarze wiele osob i graczy) zostalo przyjete na wlasnie te stanowisko

prosze sie wypowiadac

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Trochę słabo, że cała rekrutacja trwa już dwa tygodnie, a same rozmowy są średnie. Brałem udział i nie wiem, czego serwer oczekuje od P@, ale widocznie cudów. Nie wspominając o tym, co jest oceniane, bo niektóre punkty też są żałosne i kandydata się ocenia pod chorymi dla mnie względami.
A co do tematu - nikt nie został przyjęty bez rozmowy, to akurat prawda. Wszyscy przyjęci w I etapie, przechodzili do rozmów, a potem został ostatecznie wydany werdykt.
 

kto jest nowym p@ bo nie moge znalezc

Oficjalnie - jeszcze nikt. 

Edytowane przez Songo
Odnośnik do komentarza

2 osoby bez nawet sprawdzenia dostały nominacje

 

tak wlasnie o nich mi chodzi

Bo mieli nominację dostać wcześniej i zostali tylko dopisani do tej listy. Nishino za pracę w KS, a Adam nie wiem za co. Przynajmniej tak mi się wydaje.  :unsure:

Odnośnik do komentarza

Adam w ramach powrotu.

O, właśnie!

 

Więc nie ma co doszukiwać się lewizny, chyba że ktoś się zna z rozpatrującym - wtedy może. W papierkach jej przynajmniej nie ma, nominacje bez sprawdzania są jak najbardziej przemyślane.

Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak lewizna, bo zna się z rozpatrującym. Byłem na rozmowie o P@ i podczas mojej rozmowy było dwóch członków zarządu tj; WEST i Simeone i wszystkie rozmowy są nagrywane dla 0Verte. Rozmowy nadzorują członkowie zarządu, aby nie dochodziło właśnie do takich czynów jak np. lewizna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma czegoś takiego jak lewizna, bo zna się z rozpatrującym. Byłem na rozmowie o P@ i podczas mojej rozmowy było dwóch członków zarządu tj; WEST i Simeone i wszystkie rozmowy są nagrywane dla 0Verte. Rozmowy nadzorują członkowie zarządu, aby nie dochodziło właśnie do takich czynów jak np. lewizna. 

często może to być zastawka, powiedzmy, że miałeś rozmowę z Rozalką, znałeś sie z nią ooc, macie dobre relacje, powiedziała Ci co będzie na rozmowie, przygotowałeś sobie odpowiedzi i oczywiście się dostaniesz na owe stanowisko

oczywiście to tylko przykład^

Odnośnik do komentarza

często może to być zastawka, powiedzmy, że miałeś rozmowę z Rozalką, znałeś sie z nią ooc, macie dobre relacje, powiedziała Ci co będzie na rozmowie, przygotowałeś sobie odpowiedzi i oczywiście się dostaniesz na owe stanowisko

oczywiście to tylko przykład^

Wydaje mi się, że pytania są zmieniane co każdą rozmowę, choć mogę sie mylić. :)

Odnośnik do komentarza

zacznijmy od tego że jak tu brać na poważnie tą rekrutacje, jak przesłuchują cię admini z 10 adm lvl zamiast head adminów XD tak jakby mieli tyle obowiązków i nie mieli na to czasu. nazywać zarządem osoby takie jak simeone to też spore nadużycie 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Przywracam z archiwum.

 

 

Jak się sprawują? Jakie wrażenia? :D

Idą jak strzały. Większość z nich pomimo krótkiego okresu na randze z moich obserwacji spisuje się rewelacyjnie. Chłopaki dają z siebie wszystko. Na chwilę obecną z większości jestem bardzo dumna.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...