Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga@] Richi

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 SZITSU

SZITSU

Zablokowany

• Zablokowany
  • 194 postów
  • Nick SA-MP:Ross_Walker

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:54

Nick administratora: Richi, ma duzo postaci wiec nie wiem ktora wpisac
Nick oskarżającego: Ross Walker
Powód: Olewcze podejście do stanowiska, chamskie zachowanie w stosunku do gracza, traktowanie gracza bez szacunku i oguem duzo duzo wiecej
Kara (proponowana): wylot na zbity pysk
Wyjaśnienie: No oguem, co tu wyjaśniać gość ma wyjebane w swoją funkcję, nadaje kary niezgodnie z nowym podejściem i olewa apelację totalnie, nawet chyba nie czyta co jest w niej napisane tylko daje brak ub xD "Nie wahaj się zgłaszać naruszeń - nie chcemy mieć w naszej ekipie administratorów którzy nie traktują graczy z szacunkiem."

Screeny (obowiązkowe):https://mrucznik-rp.pl/apelacje/16928- fajny werdykt https://mrucznik-rp.pl/topic/87471-skarga-ross-walker/ - jeszcze lepszy werdykt 
Świadkowie(maks. 3): oguem nie wiem
Komisja w której ta osoba działa: nie wiem gdzie

//może to oznaczać, że jesteś ofiarą złamania statutu  przez administrację serwera a osoba która wydała decyzję jest niekompetentna i możliwe, że nie powinna pełnić swojej funkcji.

jestem ofiarom, a i prosze kasowac posty wszystkich co sie wypowiadaja oprocz @ bo nie chce by jakies wiadomo co mi sie tu wypowiadaly

Użytkownik SZITSU edytował ten post 16 wrzesień 2019 - 16:56

#2 skWayne

skWayne

Kevin I Sprawiedliwy

• Administrator SA-MP
  • 4724 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:59

https://mrucznik-rp....ulamin-serwisu/

Aby apelacja o łagodniejszy wymiar kary została rozpatrzona, powinna spełnić następujące warunki:

• Dostrzeżenie swoich złych czynów i przyznanie się do nich.
  • Żal, że dokonało się takiej czynności. Uświadomienie sobie, że zrobiło się źle.
  • Obiecanie i postanowienie, że nie będzie się już wykonywało tych czynności. "będę się starał unikać tych samych błędów i okazji do ich popełnienia."
  • Szczera skrucha.
  • Przeprosiny bądź też zadośćuczynienie graczom, którym utrudniło się rozgrywkę swoim zachowaniem.

Pańska apelacja wyglądała tak:

podobno naruszam prywatnosc gracza hahahahahahahahaha no beka kurwa nie moge, nickow nie mozna zakladac hahahahahahahahahahahahahahahah wezcie mi ja z oczu bo sie nie nadaje do niczego, prosze o wypowiedz 0verte czy ten nick jest zły

Trudno się dziwić, że została odrzucona, oczywiście w nieprawidłowy sposób, za co Riczi został ukarany przez Asystenta KS ESHU i odbył z nim rozmowę motywującą. 

• Erak lubi to

#3 SZITSU

SZITSU

Zablokowany

• Zablokowany
  • 194 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:00

Proszę mi pokazać dowody na ukaranie Richi'ego bo jak na razie są to Pańskie insynuacje.

#4 skWayne

skWayne

Kevin I Sprawiedliwy

• Administrator SA-MP
  • 4724 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:06

Nie mogę pokazać dowodów publicznie, znajdują się one w tajnym subforum komisji i są niedostępne dla graczy, proszę mi zaufać.

#5 Erak

Erak

Gardzę wami wszystkimi

• Gracz
  • 1098 postów
  • Nick SA-MP:Aki_Nakamura

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:13

Skargi za działania w jakiejś komisji, pisze się do kierownika danej komisji na pw. Apelacja jak i skarga rozpatrzone prawidłowo, jednego szkodnika mniej brawa dla Richiego.

#6 SZITSU

SZITSU

Zablokowany

• Zablokowany
  • 194 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:19

Coś napisałem, że tacy jak Ty nie mają się w tej skardze wypowiadać, nawet nie jesteś z nią powiązany więc po co się wypowiadasz? Warn dla tego szkodnika

#7 mały denio

mały denio

brat duzego deniego

• Gracz
  • 972 postów
  • Nick SA-MP:Arthur McKenzie

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:28

Coś napisałem, że tacy jak Ty nie mają się w tej skardze wypowiadać, nawet nie jesteś z nią powiązany więc po co się wypowiadasz? Warn dla tego szkodnika

najwiekszym szkodnikiem jestes ty XD richi wie co robi, bo nie od dzis pelni funkcje admina wiec ziomek nie spinaj papy bo ci to nie wychodzi, piszesz z celowymi błędami i śmiesz na kogoś mówić szkodnik. Chcecie to mnie warnujcie, nie, to ukryjcie to jesli modkowi sie nie podoba, ale gosc jest ewidentnym szkodnikiem i chce pokazac jaki to on smieszny piszac z bledami, i piszac skarge na osobe ktora jest jedna z bardziej kompetentnych xd p00zdro

• Ventrix lubi to

#8 Erak

Erak

Gardzę wami wszystkimi

• Gracz
  • 1098 postów
  • Nick SA-MP:Aki_Nakamura

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:11

Akurat to co ty napiszesz i "zabronisz" mnie (i innych użytkowników) nie interesuje więc utkaj. Zgodnie z regulaminem forum nie mogę zostać zwarnowany.

Skargi na członków komisji składa się na pw do kierowników. Nie w dziale skarg na administracje.

#9 SZITSU

SZITSU

Zablokowany

• Zablokowany
  • 194 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:14

tto pisz do 0verte z takim problemem a nie do mnie bo on mi tu polecił skarge napisac

#10 Kalman

Kalman

retired

• Moderator Globalny
  • 981 postów
  • Nick SA-MP:Paul_Johnson

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:26

Dobra skończcie z tą bezsensowną kłótnią, bo nie mam ochoty czytać jak jeden z drugim kłócą się o to gdzie skarga ma zostać napisana. Skargi na poszczególne osoby w komisjach to odwieczny problem. Nie w każdej komisji są jawne skargi/tematy z nimi związane. Kiedyś było tak, że takie skargi zostawały przenoszone do kierownika poszczególnej komisji. 

#11 Rozalka

Rozalka

Legenda

• vH@
  • 937 postów
  • Nick SA-MP:Beyonce Bennett

Napisano 29 wrzesień 2019 - 23:08

Skarga przekazana do kierownika KS.

#12 Simeone

Simeone

Black Cat

• vH@