Skocz do zawartości

[Ban] Jake_Diesel


Oficer

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: oficer

Nick na forum osoby za którą piszesz apelację: Diesel

Nick na serwerze osoby za którą piszesz apelację: Jake Diesel

Typ kary: ban

Nadający karę: nie wiem

Wytłumaczenie: Sorry za to co zrobiłem, chce tu wrócić i pograć znów rp. Jeśli będzie jakiś bug zachowam się tak jak powinienem wcześniej to zrobić i zgłoszę go do ku. Jako, że jest teraz nowe podejście mam nadzieję, że zastosujecie się do niego i dacie mi szansę, na serwerze gra mało osób, a ja często przebywałem na sampie i grałem role play.

Oczekiwania: nadanie ub

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Bany:

[07/08/2019 14:23:48] [iNFO] Admin {Player: Amy_Reif[144329]} ukarał offline Jake_Diesel karą bana, powód: Szkodzenie serwerowi - rozpowszechnianie buga

 

Warny:

[07/08/2019 00:27:04] [iNFO] Admin {Player: Patrick_Squillante[4224]} ukarał {Player: Jake_Diesel[35700]} karą warna (ban 3 warny), powód: BU

 

[07/08/2019 00:23:40] [iNFO] Admin {Player: Patrick_Squillante[4224]} ukarał {Player: Jake_Diesel[35700]} karą warna, powód: BU

 

[06/08/2019 22:44:35] [iNFO] Admin {Player: Sven_Helvetica[2]} ukarał {Player: Jake_Diesel[35700]} karą warna, powód: extremalny DM

 

 

@[memberid=18130],

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Werdykt: Apelacja odrzucona.
Uzasadnienie: Apelacja zostaje odrzucona z prostego względu, gracz dopuścił się wiele razy BE w grze, nawet kilka dni temu dopuścił się ponownie BE przy tym czitując. 

Edytowane przez ESHU
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...