Skocz do zawartości

[A][A] Administratorzy Mrucznika.


Gliniaszv1

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej o tym że zabierajcie range dla "JAJ" szczerze, która cześć Administracji jak zasłużony był MATT BLAKES XDDDDDDDDDDDDDDDDD.

 

Która część administracji przyzna się do błędu ani nie jest stronnicza 3 osoby dla przykładu potrzebuje.

 

 

 

Co do reszty administracji... Skoro masz taki żal, że jest tak a nie inaczej to dlaczego nie próbowałeś swoich sił w rekrutacji na pół admina? Skoro wiesz jaki powinien być administrator, dlaczego nie wziąłeś udziału w rekrutacji i nie pokazałeś całej reszcie jaki powinien być adminstrator?

 

Szczerze, to ja wiem że nie przyjęli by mnie za to że może miałem Listę bez UB, bo za dużo szczekałem, wiesz już dlaczego połowa nie próbowała bo taki zarządca 0Verte szukając Admina, szuka nie osoby która jest ogarnięta w RP i potrafi dużo wnieść.

Tylko takiej która będzie posłuszna mimo że to gość który o RP pojęcia bladego nie ma, przykładów by się znalazło parę ale po co to komu.

 

/ Edit, no tutaj to hit Nishino, działasz w KS a piszesz takie rzeczy i ty jesteś od sprawdzania APELACJI?

śmiech na sali.

nishino.png

nishino_2.png

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gliniaszv1
Odnośnik do komentarza

Ta dyskusja i tak nic nie da, co nie zmienia faktu ze jest tu sama prawda. Z radoscia zrezygnowalem z wspolpracy w tej "zgranej" administracji.

 

Ciekawe tez czemu ta nagonka na cala administracje a nie pojedyncze jednostki pojawila sie dopiero po tych super zmianiach z zarzadem itd. Hmmm

Edytowane przez Bananovy
Odnośnik do komentarza

Pewnie tak jest XD Nie wspomnę, że często jestem sam na @duty i nie jestem wstanie wszystkim odpisać "panie idealny".

to sie najnormalniej w świecie nie nadajesz na admina

 

w 2015 roku gdy grało 300 graczy nie sprawiało mi problemu adminowanie jak i odpisywanie graczom, nigdy nie bawiłem sie w pedalskie /togw, a dla was 1 wiadomość co minute to za dużo

Odnośnik do komentarza

Wrzucasz wszystkich do jednego worka. Nigdy nie daje togw bo nie widzę takiej potrzeby. Więc nie wiem skąd sobie to wziąłeś.

większość twoich adminowych przyjaciół tak robi, jednakże to nie wyklucza dalej że sie nie nadajesz skoro nie jesteś w stanie sam zapanować nad 100 graczy

Edytowane przez Stróż Prowa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Jakby jeszcze te 100 graczy było max 60 a ten wymówką że ma masę raportów żeby nie karać Martyny, powinni wam robić testy na stulejarstwo i bezstronność jestem pewny że eshu by to zawalił.

 

Dam wam odpowiedź czemu osoby ogarnięte nie chce iść do Administracji bo by musieli współpracować z osobami które zwyczajnie nie nadają się na Admina i dyskusja z nimi to jak walka z wiatrakami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

proponuję wojnę w administracji. podzielcie się na dwa obozy. poproście simeone żeby wam zrobił ksrypt co by zliczał punkty za adminowanie

z jednej strony to sie wydaje śmieszne, a z drugiej smutne bo nie zdziwie sie jak simeone przyjdzie ze szkoly nawet nie zrzuci tornistra z plecow a juz od razu zabierze sie za skryptowanie tego

Odnośnik do komentarza

Nigdy ale to przenigdy nie dojdzie do sytuacji, w której cała społeczność będzie zadowolona z władzy.

 

Tak więc na mruczniku nigdy nie zdarzy się, żeby wszyscy gracze byli zadowoleni z administracji. Zawsze znajdzie się grupka osób, która będzie krytykować i narzekać, że jacy to oni źli są i czego nie robią.

 

Takie życie. Więc po co te dyskusje  -_-

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

tutaj i tak każdy na każdego w administracji pluje wiec to co oni tu piszą i słodzą to jedna wielka beka - jesteście fałszywi i napierdalacie jeden na drugiego, trochę też dostaniecie władzy to się w dupie wali. 

 

west pierdolisz głupoty wiesz dlaczego? gdyby wasi wspaniali vh@ i admini szanowali innych to ta garstka legend by słowem sie do niczego nie odezwała, ale jak każdy widzi co się dzieje to się nie dziwcie, że każdy was jedzie jak chce, jedyną waszą obroną jest strzelanie z ucha za plecami. pozdrawiam nie serdecznie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

 

tutaj i tak każdy na każdego w administracji pluje wiec to co oni tu piszą i słodzą to jedna wielka beka - jesteście fałszywi i napierdalacie jeden na drugiego, trochę też dostaniecie władzy to się w dupie wali.

 

west pierdolisz głupoty wiesz dlaczego? gdyby wasi wspaniali vh@ i admini szanowali innych to ta garstka legend by słowem sie do niczego nie odezwała, ale jak każdy widzi co się dzieje to się nie dziwcie, że każdy was jedzie jak chce, jedyną waszą obroną jest strzelanie z ucha za plecami. pozdrawiam nie serdecznie.

 

W punkt Dawid, legendy tutaj są traktowane tak bo złamały jakiś Regulamin albo wychyliły się zza kapelusza władzy, pamiętam jak dziś jak plewa dostał PD, a potem mu je zabrali bo jednak Armin nie oddał gld xD.

 

 

Hej, nie rozumiem dlaczego uważasz, że o kary się rozchodzi - spójrz w mój panel gracza. Każdy w swojej historii miał coś na sumieniu.


No bo ciebie nikt nie znał, przed dostaniem rangi stąd też miałeś "czystą kartę w administracji" ja jakbym miał napisać podanie na Admina, to by mi wywlekali brud za brudem, bo ja potrafię napisać prawdę, nie raz wulgarnie i jako jeden z niewielu krytykowałem 0verte na tsie, gdzie doszło do tego że musiał mnie skickować, bo go niszczyłem argumentami.

 

Stąd taki obraz Administracji a nie inny, jakbym miał całą listę Administracji mógłbym wskazać paru nie więcej niż 5 którzy powinni być tam gdzie są.

 

Ciebie w tej liście by nie było, nara.

 

// Złączcie jak możecie, poeta mi się włączył i zapomniałem że pisałem poprzedni.

Edytowane przez Evans
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Chyba trzeba wylizac aż po rodzyny żeby móc dostać range :P

chyba wszystkie rodzyny wyskrobał bo w każdej apelacji od ub na forum on żąda skruchy bo inaczej brak ub, jakby to coś kiedykolwiek zmieniało w nastawieniu użytkownika forum :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio była na nią jakaś skarga, i osoba która ją ukarała straciła range (nie wiem czy na żarty, czy na serio) ale coś takiego było i to mnie mocno rozśmieszyło.

Stracił bo ukarał jak była napisana skarga, stracił tylko na noc by ogarnac temat. W sumie to dla fanu

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny temat po raz chyba 100 jest to samo mówione ale po co i tak się to nie zmieni. Najlepiej mieć na to wywalone i jak się to akceptuję to grać A jak ktos nie akceptuje obecnego zarządu i stanu serwera to nikt nie zmusza nikogo do grania tutaj. Dawne czasy nie wrócą już nigdy i trzeba iść do przodu ki3dys były czasy kubiego teraz są czasy Simeone i co, że obaj są siebie warci jeden wgral plamy A drugi naprawiał 4 tygodnie bramę wyjazdową LSPD. Nic z tym nikt nie zrobi i tyle. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Duble
  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny temat po raz chyba 100 jest to samo mówione ale po co i tak się to nie zmieni. Najlepiej mieć na to wywalone i jak się to akceptuję to grać A jak ktos nie akceptuje obecnego zarządu i stanu serwera to nikt nie zmusza nikogo do grania tutaj. Dawne czasy nie wrócą już nigdy i trzeba iść do przodu ki3dys były czasy kubiego teraz są czasy Simeone i co, że obaj są siebie warci jeden wgral plamy A drugi naprawiał 4 tygodnie bramę wyjazdową LSPD. Nic z tym nikt nie zrobi i tyle. Pozdrawiam :)

James Duble krytykujacy serwer mrucznik role play, nie myślałem, że się tego doczekam.

 

No i niestety muszę przyznać ci rację, tego też się nie spodziewałem XD

 

Simeone powinni wyjebac z tego skryptera I zatrudnić kogoś kto potrafi pisać kod i mu zapłacić jeśli serio braciom mrucznik zależy na serwerze....

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...