Skocz do zawartości

[R][SKARGA] SAN NEWS


tomek wavy

Rekomendowane odpowiedzi

Werdykt: Skarga na San News zostaje odrzucona.

 

Powód: W skardze  nie występują przynajmniej 3 osoby łamiące LKiZ/Regulamin KO, Liderzy nie dopuścili się złamania LKiZ/Regu KO.

 

Opis: Rozbijmy sobie całe przewinienia na San News na kilka części:

 

Przewinienie organizacjiNo co San News robi sobie impreze z okazji ślubu jakis graczy no i oczywiście pod koniec stwierdziłem, że odwiedze sobie ich i napisze skarge za odwalanie bo się spodziewałem co będą grali no i co, że tak powiem się nie przeliczyłem, nie żebym się uczepił czy coś, ale próbowałem tam grać RP no próbowałem, ale Beyonce Bennett aka Rozalka nie reaguje na raków wręcz sama raczy ze swoimi koleżkami pisząc na czacie "XD XD XD XDXDXD", albo "sikam", "KAME HAME HA", w ogóle gratuluje wam humoru. Zabawa animkami na środku sali, no beka, ze tak powiem ubaw po pachy. Jeżeli myslicie sobie, ze ukochana rozalunia jest we wszystkim niewinna to oj nie, patrzy na wszystko, bawi się animkami rowniez, a jak jakis gość zapytał sie jej co robią to mogliśmy się dowiedzieć, że "Screenshot_5.png ", no, że tak cóż powiem beka straszna, ubawilem sie po pachy i czekam na wiecej takich nieziemskich imprez z san news

Twój nick InGameTavares Maxwell

Kara Proponowana: Zabrać lidera, wyrzucić graczy, którzy odwalali bo to są jakieś chyba jaja, że oni dalej będą grali, ostrzeżenie dla organizacji mam nadzieje, że pan WEST zareaguje.


 

 

 No co San News robi sobie impreze z okazji ślubu jakis graczy no i oczywiście pod koniec stwierdziłem, że odwiedze sobie ich i napisze skarge za odwalanie bo się spodziewałem co będą grali no i co, że tak powiem się nie przeliczyłem, nie żebym się uczepił czy coś, ale próbowałem tam grać RP no próbowałem,

 

No i zrobili imprezę z okazji ślubu jak zostali poproszeni i zapewne opłaceni IC, więc wykonali swoją robotę. Nie widzę tu problemu.

 

 

ale Beyonce Bennett aka Rozalka nie reaguje na raków wręcz sama raczy ze swoimi koleżkami pisząc na czacie "XD XD XD XDXDXD", albo "sikam", "KAME HAME HA", w ogóle gratuluje wam humoru.

 

Nie widzę by Beyonce Bennett (Rozalka) pisała na czacie emotki lub kwestie takie jak "sikam" czy "kame hame ha". Jedyny ss na którym liderka coś pisze można ujrzeć na szóstym (screenie), ale jedyne co tam możemy odnaleźć to /finfo o imprezie i Jej stwierdzenie do pracowników "TAŃCZYMY". Osoby, które pisały te emotki bądź "sikam" czy "kame hame ha" to pracownicy. Przewinienia głównie osób piszących emotki, ale liderzy nic złego nie zrobili.

 

 

Zabawa animkami na środku sali, no beka, ze tak powiem ubaw po pachy.

 

 

W takim razie przestań używać sobie animek, nikt Tobie nie broni graczu. Oni chcieli używać to mają do tego prawo. Animacje to ułatwienie dla graczy gdzie zamiast pisać /me i /do co robi twoja postać to po prostu masz wywołany ruch przez wpisanie komendy. Nie ma tu przewinienia San News czy liderki.

 


 

Jeżeli myslicie sobie, ze ukochana rozalunia jest we wszystkim niewinna to oj nie, patrzy na wszystko, bawi się animkami rowniez, a jak jakis gość zapytał sie jej co robią to mogliśmy się dowiedzieć, że "Screenshot_5.png ", no, że tak cóż powiem beka straszna, ubawilem sie po pachy i czekam na wiecej takich nieziemskich imprez z san news

 

No i tańczyli, co w tym złego? Dalej nie widzę tu powodów do pisania skargi. To, że nie masz dystansu do siebie i grę traktujesz na poważnie to nie znaczy, że osoby trzecie też nie mogą się świetnie bawić w grze komputerowej tym bardziej nie łamiąc LKiZ (prócz emotek).

 

 

 

Kara Proponowana: Zabrać lidera, wyrzucić graczy, którzy odwalali bo to są jakieś chyba jaja, że oni dalej będą grali, ostrzeżenie dla organizacji mam nadzieje, że pan WEST zareaguje.

 

Do liderów brak zastrzeżeń, do graczy i owszem.

 

 

Podsumowanie:

 

Jedynie kto tu łamał LKiZ to:

- Garret Macaulay

- Geoffrey Hedgepath

Dopuścili się Oni celowego unikania automatycznej akcji zamiast emotek co jest brane jako BU. Liderzy są zobowiązani do ukarania tych graczy jeśli znajdują się Oni dalej w szeregach San News.

 

Drogi graczu następnym razem zamiast iść na imprezę w grze w jednym celu:

 

odwiedze sobie ich i napisze skarge za odwalanie

 

To pisz /report na takich graczy, a wtedy Administratorzy będą zobowiązani do tego by zareagować i ukarać takowych graczy.

 

Jeśli chcesz się odwołać od werdyktu skargi to zapraszam do działu odwołania. Na odwołanie przysługują Tobie 3 dni.

Edytowane przez Telehama
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...