Skocz do zawartości

Grove Street Families.


Przemekk

Rekomendowane odpowiedzi

3P95kAi.png


Grove Street - kontynuowany przez nowe pokolenie  gang czarnuchów, działający na terenie Ganton. Na czele gangu stoi niejaki /Noah Roxterhaze/ który odsiedział 10 lat za prowadzenie grupy przestępczej i rozboje,  wyszedł on z paki i planuje znów rozkręcić South Central. Po wyjściu OG z paki, czarnoskórzy siedzą na ośce i palą zielsko - policja zaczyna ponownie kręcić się na SC'. Kręcą się w grupie naćpanej młodzieży i starych wyg którzy są po wyrokach za branie udziału w życiu przestępczym. Można ich również zobaczyć koło baru Ten Green Bootles, w półświatku przestępczym  chodzą pogłoski, że Noah planuje wznowić działania gangu na terenie South Central.


 

2iEEypq.png

 

HOOD

hcXSPsz.jpg

 

 

Hierarchia 

OG - boss dzielnicy oraz czarnuchów na Grove Street, to on tam rządzi i mówi co można a czego nie można. Zajmuje każdym tematem związanym z gangiem.

Y.O.G - prawa ręka czyli zastępca OG, dowodzi on ludźmi, zajmuje się interesami na korzyść gangu, handlem oraz rządzi dopóki nie ma w zasięgu ręki swojego OG.
Member - zaufany członek gangu, wtajemniczony w półświatek przestępczy, pracuje on dla OG tak samo jak i dla Y.O.G, aktywnie uczestniczy w życiu przestępczym.
Outsider - Mieszkaniec, czarnuch starający się dostać fuchę na ośce, robi wszystko by wzbudzić zaufanie u OG, nic nie wiedzący o półświatku przestępczym dostaje mieszkanie na ośce i jest na zwykłych spotkaniach z innymi.


 
notka OOC
no siemano, kielon zachecil mnie swoimi temacikami do grania gangu na tym serwerku, ogolnie ruszamy z grove kazdy kto przed apka zostal dodany do ekipy to po prostu jest wtajemniczony w gang ale od tego momentu czyli wystawienia apki obowiazkowe bedzie granie mieszka na osce ;p wiem ze aplikacja moze byc chujowa badz srednia to zalezy od czyjegos gustu ale to tylko zwykla sciana tekstu i wystarczy poczekac az kazdy zobaczy nasza gre, mam nadzieje ze to pyknie i rozniesiemy SC pozdro elo
ekipa:
roe
sandal
korupnik
czerwonafala
mlody mariusz
hajneken
mlody simba
freigmeister
matijas
wedw0w
kielon
konik12
mateusz92429
demonu
korupnik
vans
biedrona
wizzy
jeden mieszek ktorego nie zapamietalem nicku
Edytowane przez roe
  • Like 17
Odnośnik do komentarza

3P95kAi.png



giphy.gif?cid=790b761109b2a43c71a2ac7d64


 

Tt5FRVM.png

 

enWzPya.png

 

pIuJvLS.png

 

2pMMQie.png

 

yN26TiA.png

 

HRP5hIA.png

 

6NI8A1R.png

 

YfooPCR.png

 

ogolnie nie wiem moze komus sie zachce obrobic ale watpie ssy z proba wlepienia nam broni w lapy ale sie nie dalismy, vans odgrywajacy moja siostre skurwysynke, akcja na ktorej prawie wszystkich roznioslem na osce xD czemu nie chce mi sie obrabiac? bo i tak daje po 10 ssow, pd dzisiaj wpada i my chcielismy z nimi interakcje a jakies niedojebane dzieci z opisami OFICER PIERWSZEGO STOPNIA kaza nam robic fikolki IC xd nie wmawiac mi sie ze to jest gra IC bo to jest zwykle odwalanie do tego ten opis xD JAK NIE ZROBISZ FIKOLKA ZAMYKAMY CIE ZA OBRAZY FUNKCJONARIUSZA  no to jest jakis hit, bahamas moze potwierdzic gre tak jak reszta ludzi

Edytowane przez roe
  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Aplikacja zostaje akceptowana.

Instrukcja co robić po akceptacji.

1. Wpisujecie się w listę organizacji oraz liderów.
2. Piszecie prośbę tutaj o dział własnej organizacji (opcjonalnie). Preferujemy założenie serwera na Discordzie.
> W prośbach dotyczących działu podawajcie informacje takie jak:
> - nazwa działu/organizacji,
> - ewentualne subfora i hasła do nich,
> - kto ma posiadać moderatora,
> - link do akceptowanej aplikacji​.
3. Kierujecie się do tematu i stosujecie się do instrukcji w nim zawartych.
4. Korzystacie z półświatka jako pełnoprawna organizacja przestępcza!

Odnośnik do komentarza

3P95kAi.png

giphy.gif?cid=790b761178cdf40f77749f3f3d

 

JKqgpAw.png

 

9tokJKe.png

 

KdkrJBQ.png

 

OudC2xf.png

 

hej czesc witam, ogolnie powiem szczerze nie bede juz wstawial co 2 dni po 10 ssow bo to jest bezsens xd kazdy kto z nami gra moze zobaczyc ze jakos nam idzie i mozna z nami pograc, ja trace czas na obrobke ssow i robie ja 2x dluzej bo nasz kochany skrypt nie pozwala wylaczyc zasranego komunikatu san news /og i nie moge se z dupy wklejac z chatloga a tez mam zycie ooc, nie mowie ze juz wgl nie bedzie ssow bo beda tylko jedynie z jakiegos handlu, grubszej akcji ale nie tak jak do tej pory, musze tez jeszcze sie uporac z odwalaczmi ktorzy wbijaja nam na oske a kurw P@ zamiast normalnie dzialac to nie wiem sra w majty bo jakis frajer mu skarge napisze za to ze nic nie zrobil xd zapraszam wszytkich do gierki z nami pozdrowienia dla was

 

 

ps; w chyba 2-3 miejscach nie dalem * przed akcja i nie ma fioletowej linijki sorki za to 

Edytowane przez roe
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...