Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Jonasz_Korwin_Mukke

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 telewizor

telewizor

Wyrocznia

• Gracz
  • 657 postów
  • Nick SA-MP:Vincent_Roccisano

Napisano 13 grudzień 2015 - 09:15

Nick oskarżonego:Jonasz_Korwin_Mukke
Nick oskarżającego:Timmy_Capptore
Powód:Massive DM2, NJ, BU i jazda nie swoim motorem
Kara (proponowana):BAN /2X WARN, POZBĄDŹMY SIĘ ODWALACZY Z SERVERA! KARAĆ ICH JAK NAJBARDZIEJ
Wyjaśnienie:Jestem na bazie mechów gość przebija mi opone pozniej strzela do następnego
Screeny (obowiązkowe):

8qwTXe3.png

04F6x4m.png

x6LUpYh.png

#2 bauwan

bauwan

x

• Gracz
  • 91 postów
  • Nick SA-MP:Marlon Barclay

Napisano 13 grudzień 2015 - 10:31

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

Screeny w spoiler.

#3 Korwin

Korwin

Zbanowany

• Zablokowany
  • 38 postów
  • Nick SA-MP:Jonasz_Korwin_Mukke

Napisano 13 grudzień 2015 - 11:10

Massive DM2

Ani razu kolego w ciebie nie strzeliłem, a do DMu nie zalicza się strzelanie w powietrze, na twoje nieszczęscie. 

Moje dowody: http://imgur.com/a/t1Q6L

To inna perspektywa twojego pierwszego screena. Strzelałem bo mi sie nudziło, na serwerze było wtedy niewielu graczy i nie było nic do roboty.

NJ

Fakt, zrobiłem ci NJ ale niechcąco bo wcisnąłem przypadkowo klawisz [F] o czym cie poinformowałem i przeprosiłem.

Dowód: http://i.imgur.com/glNp5P3.jpg

BU

Jakie BU? Nie robiłem żadnego BU, nic nie wyjaśniłes i nie umiesciles screenow.

jazda nie swoim motorem 

Nie jeździłem twoim motorem tylko go pchałem w czasie gdy ty wyplacales pieniądze z bankomatu. To nie jest JAZDA. 

A jesli twierdzisz że ostatni SS przedstawia BU (jazde czyims motorem) to udowadniam że tak nie jest. Na twoim screenie leżysz na ziemi co świadczy o tym że zrobiłem ci NJ chwile wczesniej.

A tutaj moj screen tej samej sytuacji lecz chwile później, gdy system wywalil mnie z motoru : http://i.imgur.com/glNp5P3.jpg

Widać że motor stoi w tym samym miejscu co przed NJ więc nie ma mowy tu o jeździe :)

Oskarżony próbuje mnie tylko udupic i wkleja screeny które nic nie przedstawiają i dorabia so nich historyjke. Pewnie liczyłes że ja SS'ów nie robiłem i nie będę mogl sie bronic no ale jak widac moge

• Joel lubi to

#4 bixis

bixis

• Gracz
  • 499 postów
  • Nick SA-MP:.

Napisano 13 grudzień 2015 - 22:00

W ogóle nie ma ss'a, to jak Administrator ma Ci ufać, jak nie ma ss'ów, lecz Jonasz to Łowca Głów i może zabijaćo

#5 telewizor

telewizor

Wyrocznia

• Gracz
  • 657 postów
  • Nick SA-MP:Vincent_Roccisano

Napisano 14 grudzień 2015 - 08:54

Ciągle deeemi same skargi na niego, na celowo zrobił przed respawnen tak by mi motor zniknął i robił to parę razy aż mu się udało, takich się banuje

#6 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 14 grudzień 2015 - 18:54

Skarga akceptowana.

Gracz zostaje ukarany AJ na 10 minut za DM1.

#7 Izuś

Izuś

Legenda

• Gracz
  • 3607 postów
  • Nick SA-MP:Claudia Lavric

Napisano 14 grudzień 2015 - 18:54

Masz możliwość odwołania się do asystenta/kierownika/zarządu (w zależności od funkcji jaka pełni osoba rozpatrująca) w ciągu 3 dni od daty podjęcia tej decyzji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych