Skocz do zawartości

Zdjęcie

[R][SkargaP@]Lothair_Beaudoin

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 LindseY

LindseY

Zablokowany

• Zablokowany
  • 0 postów
  • Nick SA-MP:Nick_Lindsey

Napisano 29 wrzesień 2019 - 14:48

Nick administratora: Lothair_Beaudoin
Nick oskarżającego: Nick_Lindsey
Powód: Nadał AJ za powód IC
Kara (proponowana): Coś wysokiego + zwrot pieniędzy za straconą broń
Wyjaśnienie: Byłem na stacji Idlewood, jakaś pewna pani w sadlerze zaczęła mnie przejeżdzać autem więc postanowiłem rozpocząć atak no i uciekła aż ją złapałem pod sprayem no i ostrzelałem i dostałem AJ. Tłumaczyłem, że mam dowody na to że mnie przejeżdzała ale admin nie reagował więc proszę o wysoką karę dla niego.
Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/I2CDTBx
Świadkowie(maks. 3): Shin_Carter
Komisja w której ta osoba działa: Nie mam pojęcia
  • mckk lubi to

#2 Nishino

Nishino

Legenda

• Administrator SA-MP
  • 1004 postów
  • Nick SA-MP:Russ_Pham

Napisano 29 wrzesień 2019 - 19:44

Jeżeli chciałeś odgrywać to IC. ((Zemsta za potrącenie)) Trza było pierw odegrać rannego. Samego potrącenia nie widziałem bo stałem obok P' and spray.  Widziałem tylko jak biegłeś za ową osobą i strzelałeś z 9mm. Z tego co pamiętam to owy gracz do którego strzelałeś napisał na /b byś się ogarnął więc zareagowałem nadając tobie AJ zgodnie z LKiZ. Jeżeli ktoś łamie LKiZ (robiąc CK2) to zgłaszamy to za pomocą /report bądż na forum w dziale skarg a nie oddajemy tym samym czyli DM2. 

Po drugie z tego co widzę na SSach to musiałeś pierw strzelić oponkę owej osobie, wtedy ona na Ciebie najechała. Więc tak naprawdę Ty złamałeś LKiZ. 

Zareagowałem na to co widziałem, jeżeli gracz na Ciebie najeżdza to zgłaszasz to na /report a nie oddajesz DM'em. Jeżeli traktujesz to jako rozgrywkę IC, potrącenie. To musisz zachować realizm akcji jakim jest potracenie, nikt po potraceniu nie wstaje i nie strzela.

#3 LindseY

LindseY

Zablokowany

• Zablokowany
  • 0 postów
  • Nick SA-MP:Nick_Lindsey

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:12

Odgrywałem tak jak chciałem, nie widzę problemu w tym. Osoba która mnie potrąciła uciekła, obrażania nie musiały być wcale poważne. Jednak LKiZ zezwala mi na zemste, skoro obrażanie kogoś jest tolerowane do zachowań inicjujących agresje to próba zabójstwa poprzez potrącenia chyba również cnie? Na drugim ss nie rozpocząłem strzelać dopoki nie zaczęła mnie najeżdżać bo schowalem od razu broń a chciałem wziąć sprunka.

#4 Rozalka

Rozalka

Najwierniejsza fanka Queen ♥

• vH@
  • 1103 postów
  • Nick SA-MP:Kayla Dewitt

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:42

Skarga odrzucona!

Sam fakt tego, że napisałeś w liczbie mnogiej w wyjaśnieniu, że jakaś pani zaczęła "przejeżdzać autem" - więc idąc tym tokiem myślenia, zrobiła to kilka razy, co powoduje że powinieneś odgrywać rannego, lub zgłosić ją za ck2 - jeśli masz dowody na osobę, która bez podstaw przetrzymywała cię pod autem złóż na nią skargę.

• Nishino lubi to

#5 Rozalka

Rozalka

Najwierniejsza fanka Queen ♥

• vH@
  • 1103 postów
  • Nick SA-MP:Kayla Dewitt

Napisano 29 wrzesień 2019 - 20:42

Automatyczna odpowiedż:
Skarga rozpatrzona, temat został przeniesiony do archiwum.

Decyzja została wydana przez Opiekuna Administracji.
Przysługuje Ci prawo do odwołania w tym dziale: https://mrucznik-rp....30-dla-zarządu/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych