Skocz do zawartości

[A][A] Żenujące zachowanie e-kochasia Simeone


SzIagu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj na forum wstawiłem takie odwołanie:

Link do odwołania: -
Data wydania decyzji: 29.09.2019
Twoje wyjaśnienie: Zacznijmy od napisania od czego się odwołuje. Odwołuje się od nominacji Rozalki na Opiekuna Administratorów i przejdę teraz do wypunktowania wam dlaczego:

-W dziale skarg oczekujących na zarząd znajduje się 11 skarg na administratorkę. https://mrucznik-rp....rum/2296-dla-h/ ;

-Administratorka odwala działając na szkodę serwera (zdarzy się, że DMI i robi DD/CZ) https://mrucznik-rp....rum/2296-dla-h/ ;

-Administratorka prawdopodobnie korzystała z wielu bugów i próbowała zatajać bugi przed KU:

https://www.youtube.com/watch?v=iSYwzZN85aM - przyznanie się do bugowania

lTrHjqwh.jpg - zatajanie bugów przed KU

-Administratorka jest stronnicza. (Nie nadaje kar swoim odwalającym kolegom); https://mrucznik-rp....rum/2296-dla-h/

I teraz trzeba zadać sobie proste pytanie - czy administrator z 11 skargami za POWAŻNE rzeczy może rozpatrywać skargi na innych administratorów i uczyć ich czegoś? Czy Administrator, który prawdopodobnie bugował pieniądze może karać innych administratorów? Czy administrator, który nagminnie łamie LKiZ może opiekować się nowymi administratorami tego serwera? Czy administrator, który jest stronniczy może rozpatrywać skargi na innych administratorów? Odpowiedź brzmi NIE. 
Oczekiwania: Przywrócenie Rozalki na poprzednie stanowisko do czasu rozpatrzenia skarg i wyjaśnienia wszystkich spraw. Po rozpatrzeniu skarg i wyjaśnieniu spraw ponowne rozpatrzenie jej ?podania? na VH@.

 

Zostało ono odrzucone po minucie przez Simeone - e-kochasia Rozalki.  Teraz trzeba zadać sobie pytanie - czy Simeone próbuje ukryć błędy rozalki i chce na siłe przepchać ją do zarządu? Na to wygląda.. Zapraszam do wypowiadania się w dyskusji i waszych opinii, co do tego, co dzieje się aktualnie w Zarządzie. 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza

Przejebane to życie, a jeszcze bardziej przejebane jest to co się tutaj odjaniepawla. Tonący statek, a większość chwyta się brzytwy żeby przeżyć w tej dżungli, niektórzy też chwytają się czyjejś brzytwy, co widać ogółem gołym okiem w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Hm, zastanawiam się jakby was tu najprościej w świecie uspokoić. Najlepiej byłoby jakbym udostępnił chociaż jedne z nagrań porównawczych :P Ale nie mogę, nasza decyzja wynika z wielu godzin analiz i jest solidna. Podczas podejmowania decyzji nikt z zarządu nie był przeciwny - gdyż cała kadencja jest jak już mówiłem solidna. 

 

Chciałbym też wyjaśnić, że z Rozalką jesteśmy na prosto mówiąc relacjach czysto formalnych. Osoby, które jak popierdolone wtrącały się w moje i jej życie prywatne mogą wiedzieć, że było inaczej - nie jest tak. 

 

Powiedzieć mogę wam tak - poczekajcie, dajcie jej czas.. Zobaczycie co zdziała :D Nie ma u nas osób, których nie da się usunąć w przypadku niekompetencji :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

 Chciałbym też wyjaśnić, że z Rozalką jesteśmy na prosto mówiąc relacjach czysto formalnych. Osoby, które jak popierdolone wtrącały się w moje i jej życie prywatne mogą wiedzieć, że było inaczej - nie jest tak. 

 

To akurat prawda, a skąd wiem bo sobie czasem z Szymonem pogadam na snapie, więc przestańcie za przeproszeniem pierdolić że Oni e-kochasie są xd. Aa czy to wszystko jest prawdą nie wie wiem bo nie wtryniam się jak pojeb to czegoś życia, i węsze jak szczur. A co do nominacji Jej za PW to co z tego? XD szczerze po co ambarasy, jak Wam się nie podoba to na cholere gracie? Kurwa nie podoba mi się to nie gram proste :D.

Pozdro.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Miłość jest na prawdę spoko. Polecam kto jeszcze nigdy tego nie zaznał. <3 Szymonek i Rozalia mogą sobie robić co chcą prywatnie i gó*no wam do tego. Osoba kompetentna na dane stanowisko, a wycinka jakiś słów z kontekstu całej sytuacji jest najprościej mówiąc śmieszna. Pozdro ;-)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Mówiąc szczerze, mam to najzwyczajniej w świecie w chuju, krzywdy mi nie zrobiła, nie mam co na kobietę narzekać. Niech sobie nawet kupi od Mrucznika ten serwer, nic mi do tego, mówicie /jebac ten mrucznik, spinacie się o gierkę/ a tu się robi czyste zoo. I tak to wy się spinacie o gierkę z 2004 roku bo jakaś kobita dostała vh@, dostała i co z tego? Xd ale hwila bo Zara dostanę hejt na mordę że ja jedtem jej nowym kohasiem, otóż nie, po prostu nie jedtem jak większa żałość tego serwisu i mam to głęboko kto ma tę range. Mrucznik i tak upadnie jeszcze w tym roku, więc nie macie się co spinać xd eluwki rzal i bul

  • Like 8
Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę, że spora część jest już uprzedzona względem Rozalki to może wypowiem się jako osoba bezstronna.

 

Osądzacie Simeone o próbę wepchania jej do Zarządu na siłę w niewiadomym celu, chciałbym przypomnieć że Zarząd to grupa, a nie jednostka. Decyzje podejmowane są wspólnie przez większą grupę ludzi, więc jak on ma ją przepychać? Dajcie jej opiekuna albo /q ze skryptowania? No błagam, coś takiego nie podziałałoby. Owszem, może ją zaproponować, zasugerować i poprzeć, ale to tyle, nie ma władzy wykonawczej żeby to zatwierdzić, zgodzić musi się cała reszta.

 

Co do samej nominacji, rozumiem oburzenie i faktycznie przed wydaniem takiej decyzji skargi powinny zostać rozpatrzone, także wasze oskarżenia co do tego są zrozumiałe. Mimo wszystko jak wspomniał Simeone wyżej, tutaj nikt nie jest na stałe. Każdą osobę można dodać, wyrzucić czy wymienić, także dajcie jej czas, nie wiecie jak sobie poradzi.

 

No i na sam koniec - wypowiadacie się w sprawie, która dotyka was najmniej. Owszem dostała się do Zarządu, ale co to zmienia? Wciąż pozostaje w KU, nie będzie się przecież wpychać w pracę innych komisji czy nie wiadomo co robić z serwerem przez ten awans. Jeżeli uważacie, że jest niekompetentna to jedyne osoby, które powinny się o to martwić znajdują się w ekipie serwera, bo zwykli gracze tego raczej zbytnio nie odczują. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Rozalka może sobie siedzieć w zarządzie, byle wykonywała swoje zadania odpowiednio bez odwalania jakimiś tekstami. Raczej wasz lament tego nie zmieni.  Widzę, że Szymon jesteś w centrum zainteresowania jak kiedyś Kubi xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Zostało ono odrzucone po minucie przez Simeone - e-kochasia Rozalki.  Teraz trzeba zadać sobie pytanie - czy Simeone próbuje ukryć błędy rozalki i chce na siłe przepchać ją do zarządu? Na to wygląda.. Zapraszam do wypowiadania się w dyskusji i waszych opinii, co do tego, co dzieje się aktualnie w Zarządzie. 

 

Zostało odrzucone bo nie ma odwołań od decyzji zarządu.

 

Nikt błędów nie ukrywa, ponieważ nawet na te błędy powołał się 0Verte, który napisał:

 

 

Rozalka to osoba, która pomimo nieprzyjemnej przeszłości od dłuższego już czasu wykazuje się tym co najlepsze na serwerze. Przez okres posiadania administratora SA:MP udowodniła już, że potrafi się komunikować z innymi, łagodzić konflikty, a także odkładać przeszłość w zapomnienie i sprawiedliwie wydawać werdykty. Posiada jasny cel, do którego chce dążyć i plan na prowadzenie administracji. Uważamy, że najlepszym rozwiązaniem będzie dać dla Rozalka szansę wykazania się i udowodnienia swoich umiejętności w praktyce. 

 

To co najistotniejsze Ci podkreśliłem. Zarząd nikogo nie bierze w ciemno. Ośmielę się stwierdzić, że jesteś nadal uczniem i chodzisz do 7-8 klasy albo jesteś w średniej. 

Natomiast Mrucznik i Verte (i być może większość z obecnego zarządu) jest już dawno po szkole i trochę rozumu w głowie mają. Zweryfikowali to i to z pomocą innych. 

 

Wiemy już wszyscy, że bardzo nie lubisz Rozalki. Nie jedna osoba zapewne podziela Twoją niechęć do niej. Ale mimo wszystko należy jej się szacunek. Swój czy wróg - należy szanować każdego. A Ty smarujesz ją gównem na każdym jej kroku. Nie dajesz jej żadnej szansy na poprawę i na udowodnienie, że żałuje swoich błędów.

 

A nawet jeśli okaże się, że Twoja opinia jest w pełni uzasadniona to uwierz mi - wyjdzie to w praniu. Jeśli Rozalka nawali i będzie dalej popełniać takie błędy jakie popełniała to bardzo szybko pożegna się ze swoim stanowiskiem. Tak więc zostaw to w rękach zarządu i nie rób zamieszania bo jesteś na tą chwilę w czołówce Toxic Community.

 

 

Tak abstrahując sobie.. Ciągle podkreślasz to, że to "emilosc" i że są "ekochankami". Nawet jakby ich coś łączyło to co Ci do tego stary? xD  

Historia zna wiele przypadków gdzie ludzie poznali się na mruku i od wielu lat są szczęśliwą parą :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Ja szczerze nic nie mam do Rozalki, jak dla mnie w aktualnej administracji jest najlepszym wyborem.

Ale.. opiekunem Administracji nie powinna być osoba powiązana w Administracja tylko osoba postronna, która ma jaja bo aktualnie admin - adminowi dobrej kary nie nada, osoba postronna wybrana że społeczności by spojrzała trzeźwo, bez zasad kolega, koleżanka.

 

Bo zarząd tutaj w sumie nie jest obiektywny zrobić z 3/5 osób niepowiązanych z Administracją i wtedy wyroki by były podejmowane przez ta grupkę :)

 

To jest moje zdanie i ma dużo racji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...