Skocz do zawartości

[R][SkargaMG]Kalman


Gliniaszv1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Kalman
Nick oskarżającego: Gliniaszv1
Powód: Źle nadana kara, zachowanie braku ostrzeżenia i wyżywanie się po słabym sezonie Barcwelony, na dobrym graczu tego serwisu.
Wyjaśnienie:
Temu moderatorowi chyba kupon zepsuła BARCWELONA i szuka kozła ofiarnego, ale ja nim nie będę bo nie zasłużyłem za słowa "mózg se złam" dostać blokadę statusu, nie jest to nawet obraźliwe - sam Kremuś, nie uważał tego za obraźliwe a to miała być forma żartu, no ale kogoś tu przydusił krawat i tlen nie doszedł do mózgu i zablokował mi statusu za takie coś.
Wskaż mi obrazę w słowie "Mózg se złam" jak powiem tak do kogoś w realnym życiu, to pewnie zacznie się śmiać a nie walnie mnie w ryj, jak przy słowie innym typu "ty kur**, dziw**" itp, także proszę o zdrowe podejście i odcięcie krawata który dusi tego Moderatora o nicku Kalmon.
Do dowodów i powodów skargi, dodaje zmiana tytułu na prześmiewczy poprzez rażące nadużycie uprawnień moderatora i wymagam przeproszenia mnie oficjalnie na forum, za prześmiewczy tytuł.
Screeny (obowiązkowe):

vLOrLzQ.png

SQqOcF4.png


v0mu491.png



gJAYFOu.png

Edytowane przez Gliniaszv1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Skarga akceptowana.

Nie mogę tego w żadnym stopniu odebrać jako przewinienie na forum, kara nadana ewidentnie na siłę. Następnym razem mam nadzieję, że [memberid=5786] ustosunkujesz się jakoś co do swoich działań.

Za skargę przyznaję [memberid=5786]owi minusa w ekipie, nie tolerujemy takich nieczystych zagrywek.
 
Co do statusu, nie ustaliliśmy jaki miałeś przed zmianą, został on po prostu usunięty. Wartość "Policja Obywatelska" itd. przyznawana jest w momencie uzyskania przez użytkownika 730-799 postów na forum, jeśli przekroczysz tą wartość zmieni ci tytuł na kolejny zapisany, chyba że uzupełnisz go ręcznie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...