Skocz do zawartości

[A][A] Nowe podejście, dokąd to zmierza?


Oficer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cześć i czołem.

 

Jakiś czas temu napisałem skargę na simeone że względu na nieznajomości lkiz. Nie oszukujmy się, dowody były mocne. Jednak nie dla 0verte. Kazdy inny admin został by normalnie ukarany, jednak nie Pan Imunnitet. Odgrywam z graczem akcje rp, a ten przenosi rozgrywkę na czat ooc i obraża mnie przy vh@,a ten co robi? Daje mi kicka za zmuszanie do gry IC!

Skarga: https://mrucznik-rp.pl/topic/87725-rskarga-simon-cotta/?do=findComment&comment=951558

Dowody: https://imgur.com/a/xWoS1cX

 

Wyjaśnienie 0verte: "Skargę odrzucam

 

 

 

Uzasadnienie:

 

Administrator zadziałał zgodnie z nowym podejściem. Zachował się kulturalnie i podjął się wyjaśnienia sytuacji. Komendy służące do porwania nie powinny być używane w celu ukarania gracza łamiącego prawo IC."

 

No to już są jaja. Zarządca serwera zeby odrzucic skargę na swojego skryptera posuwa się do stwierdzenia, że WEDŁUG NOWEGO PODEJŚCIA MOŻESZ WYZYWAC INNYCH GRACZY OD SPIERODLIN, A MY CI NA TO POZWOLIMY.

 

 

Żeby nie było napisałem skargę na gracza za to co zrobił, werdykt? Ban.

Link: https://mrucznik-rp.pl/topic/87861-ks-odwo%C5%82anie-skarga-soren-rasmussen/?do=findComment&comment=952627

 

 

Zapraszam do kulturalnej dyskusji i merytorycznych wypowiedzi :)

 

I teraz czarno na białym widać układy jakie są w zarządzie, a to nie była jedyna Skarga z mocnymi dowodami :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Witam, cześć i czołem.

 

Jakiś czas temu napisałem skargę na simeone że względu na nieznajomości lkiz. Nie oszukujmy się, dowody były mocne. Jednak nie dla 0verte. Kazdy inny admin został by normalnie ukarany, jednak nie Pan Imunnitet. Odgrywam z graczem akcje rp, a ten przenosi rozgrywkę na czat ooc i obraża mnie przy vh@,a ten co robi? Daje mi kicka za zmuszanie do gry IC!

Skarga: https://mrucznik-rp.pl/topic/87725-rskarga-simon-cotta/?do=findComment&comment=951558

Dowody: https://imgur.com/a/xWoS1cX

 

Wyjaśnienie 0verte: "Skargę odrzucam

 

 

 

Uzasadnienie:

 

Administrator zadziałał zgodnie z nowym podejściem. Zachował się kulturalnie i podjął się wyjaśnienia sytuacji. Komendy służące do porwania nie powinny być używane w celu ukarania gracza łamiącego prawo IC."

 

No to już są jaja. Zarządca serwera zeby odrzucic skargę na swojego skryptera posuwa się do stwierdzenia, że WEDŁUG NOWEGO PODEJŚCIA MOŻESZ WYZYWAC INNYCH GRACZY OD SPIERODLIN, A MY CI NA TO POZWOLIMY.

 

 

Żeby nie było napisałem skargę na gracza za to co zrobił, werdykt? Ban.

Link: https://mrucznik-rp.pl/topic/87861-ks-odwo%C5%82anie-skarga-soren-rasmussen/?do=findComment&comment=952627

 

 

Zapraszam do kulturalnej dyskusji i merytorycznych wypowiedzi :)

 

I teraz czarno na białym widać układy jakie są w zarządzie, a to nie była jedyna Skarga z mocnymi dowodami :)

Ban bo normalny admin to rozpatrzyl A nie osobnik, który nawet lkiz nie zna xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Ban bo normalny admin to rozpatrzyl A nie osobnik, który nawet lkiz nie zna xD

 

Chodzi o sam fakt, że 0Verte nie widział tam winy administratora, który był uczestnikiem akcji, a vice kierownik kara gracza banem. Wniosek? Verte broni swojego skryptera poprzez takie wystepki jak ten wyżej

Odnośnik do komentarza

Chodzi o sam fakt, że 0Verte nie widział tam winy administratora, który był uczestnikiem akcji, a vice kierownik kara gracza banem. Wniosek? Verte broni swojego skryptera poprzez takie wystepki jak ten wyżej

Za chwilę Verte wejdzie w to odwołanie, które rozpatrzylem i powie że zgodnie z nowym podejściem nie można tak surowo karac. Wniosek nasunie się wtedy sam, Verte miał rację bo od decyzji h@ nie ma odwołań xd

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Za chwilę Verte wejdzie w to odwołanie, które rozpatrzylem i powie że zgodnie z nowym podejściem nie można tak surowo karac. Wniosek nasunie się wtedy sam, Verte miał rację bo od decyzji h@ nie ma odwołań xd

Nie zdziwiłoby mnie to, a przecież oni tak walczą o ten serwer jednocześnie odrzucając każda skargę na simeone i spełniając jego zachcianki. No i po co to wszystko.

Odnośnik do komentarza

to jeszcze nic, złożyłem skarge na tego "admina", verte odrzucił bez rozpatrzenia, bo stwierdził że głównego skryptera, kierownika ku, nie można ukarać za niewywiązywanie się z obietnic i wprowadzanie zabugowanych aktualizacji. Szkoda że nie odniósł się do kilku kolejnych podpunktów skargi, a jedynie drobnej uwagi z mojej strony. X D

 

https://mrucznik-rp.pl/topic/88264-skarga-simon-cotta/?do=findComment&comment=956341

 

takich błędnych decyzji można wymienić więcej. skarga rossa, cotta został zabity, trafił do paki, ale cmd się uwolnił i tepnął się z powrotem, usprawiedliwiąjac się bugiem XD główny skrypter, usprawiedliwia się bugiem, o którym ponoć ma pojęcie. Szkoda że jak na mnie gość złożył skarge że zrobiłem cbuga (bug animki) to już zarząd odrzucił moje odwołanie bo przecież nieświadomość istnienia buga, nie usprawiedliwia mnie z jego korzystania. Ciekawe jak miałem nie użyć go, jak nawet o nim nie wiedziałem XDD

Odnośnik do komentarza

Verte w ogóle nie odniósł się w tej skardze do obrażania OOC, które było kierowane w twoją stronę.

 

Dlatego sytuacja w której od razu H@ rozpatruje taką skargę jest niebezpieczna, ponieważ nie ma później od niej możliwości odwołania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Skarga jest rozpatrzona właściwie. Nie prosiłeś admina o reakcję w sprawie obrazy OOC. Jeżeli poczułeś się urażony możesz zgłosić skargę na forum.

Simeone nie zna lkiz czy tam interpretuje w beznadziejny sposób. Danie mu admina to kretynizm

Odnośnik do komentarza

Skargi zostały rozpatrzone bardzo rozsądnie. Większość miała dowody lub nie, które po prostu nie wskazywały na winę oskarżonego i zostały odrzucone. Nikt z czystej złości ze strony oskarżającego nie będzie akceptował skargi skoro wyjaśnienia nic nie przedstawiają. Były one pisane na siłę za każdą drobnostkę, która nie miała mocnego wpływu jak kick lub slap.

Odnośnik do komentarza

Skarga jest rozpatrzona właściwie. Nie prosiłeś admina o reakcję w sprawie obrazy OOC. Jeżeli poczułeś się urażony możesz zgłosić skargę na forum.

Czyli mogę wyzywać OOC ludzi na serwerze i on nie może mnie ukarać dopóki ktoś z obrażanych nie poprosi admina o reakcje? To teraz jest tak że admin nie może karać ludzi jak widzi że łamią LKiZ dopóki ktoś wyraźnie nie poprosi o interwencję? Mogę już legalnie czitować, sprzedawać hajs i dane osobowe ludzi z mrp?

Odnośnik do komentarza

Czyli mogę wyzywać OOC ludzi na serwerze i on nie może mnie ukarać dopóki ktoś z obrażanych nie poprosi admina o reakcje? To teraz jest tak że admin nie może karać ludzi jak widzi że łamią LKiZ dopóki ktoś wyraźnie nie poprosi o interwencję? Mogę już legalnie czitować, sprzedawać hajs i dane osobowe ludzi z mrp?

Oczywiście, że nie można i jest to zabronione.

 

0Verte chciał wskazać, że admin nie powinien się wtrącać w tę sytuacje, ponieważ nie ma pewności, czy te słowa obrażały tego gracza. Jeśli nie zgłosił tego adminowi można domniemywać, że poszkodowany nie czuł się urażony.

 

Jednak gracz o tym nie wiedział, więc napisał skargę w której powinno mu się wyjaśnić dlaczego admin wtedy nie zareagował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...