Skocz do zawartości

[R][Skarga MG]Chrzan


Gliniaszv1

Rekomendowane odpowiedzi

Co to są za dowody? Nie ma tutaj żadnego potwierdzenia że Szlagu to h e y, tym bardziej że go nawet nie kryję xD. Gdybym wiedział że to on to bym go zbanował, proste. Konta mu nie zaakceptowałem, a rangę dałem mu podczas eventu żeby jeździł czołgiem, bo zapytał się czy może jeździć, a nie mieliśmy czołgisty. A co do skargi na rozalkę - wypowiadałem się tam, bo gracz pytał się mnie czy wiem kto zmienił najlepszą wypowiedź, pomagałem mu jako moderator.

Edytowane przez chrz4n
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Ujmę to tak, konto szlagu posiadało bana którego osobiscie nadalem z racji że znalazłem powiązanie pomiędzy kontem szlagu oraz h e y, w apelacji nie dałem mu UnBana więc kolejna apelacja trafiła do @F. Podczas rozmowy z Evans ( chyba z nim gadałem nie pamiętam już ) na TS wyjaśniłem wszystko dlaczego go zbanowałem i dałem wszystkie dowody tłumacząc je przy okazji. Z tego co pamiętam @F uznali że nie są to wystarczające dowody na to, by kogoś zbanować i nadali UnBana, więc ja tu nie widzę winy chrzana.

Edytowane przez ReQuien
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, oczywiście, każdemu randomowemu graczu dałbyś rangę czołgista - weź już skończ się kompromitować bo to ranga od [9], oczywiście twoje poparcie dla Szlagu, w skardze również było przypadkowe.

 

//Edit

To że pisałeś posty za h e y, także nie jest podejrzane wolne żarty.

 

A co to zmienia? Pisałem za niego posty, bo mnie prosił o napisanie postów, normalna sprawa. Tak jak wspomniałem wyżej, nie mieliśmy czołgisty to dałem mu rangę, a sprawę z rozalką wyjaśniałem jako moderator i prosiłem nawet o logi żeby sprawdzić kto to zmienia bo mnie poprosił  ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...