Skocz do zawartości

Zdjęcie

[KS Apelacja] Soren Rasmussen

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oficer

Oficer

Policja Obywatelska

• Gracz
  • 736 postów
  • Nick SA-MP:Jake Peralta

Napisano 09 październik 2019 - 17:47

Link do odwołania: https://mrucznik-rp.pl/apelacje/17074
Data wydania decyzji: 07.10.2019
Twoje wyjaśnienie: Gościu, który zrobił z siebie błazna, nagminnnie łamie regulamin i odwala na serwerze, otrzymuje masę warnów na serwerze i ma dostać unbana tak szybko? Obraża mnie na serwerze, robi BU i ooc w ic do czego się przyznał na dodatek spami - dla was to jest kara do zdjęcia po tygodniu? "Witam, dostałem bana za nagminne wyzwiska ooc i bu. Odwlouje się od bana, z Eshu wszystko na dc o gadaliśmy, poproszę UnBana, miłego dnia." co on tu ugadywał? To że pisać nie umie po polsku bo ja nie rozumiem o co tutaj chodzi. prosze to rozpatrzyc pozytywnie bo jeszcze sie w tym dziale zobaczymy!
Oczekiwania: ban
  • Ventrix lubi to

#2 darki

darki

possessed by loneliness

• Sponsor
  • 101 postów
  • Nick SA-MP:Soren Rasmussen

Napisano 09 październik 2019 - 17:55

Pisałem apelacje, apelowałem - mogłeś tego nie zauważyć, to nie była moja jedyna apelacja, dostałem UnBana z listą ostatniej szansy, wiem, chcesz mi zrobić na złość - odczekałem okres dwóch tygodni i rozmawialem o tym wszystkim z ESHU i SkWayne'm, z nim troszkę mniej. Powiedzieli Mi to, co uważali za rozsądne, dostałem listę osattniej szansy na okres  6 miesięcy, kolego - nie rozumiem w sumie po co to drążyć, ogarnąłem się i póki co sobie nie przeskrobałem, co do ODWALACZA - Nie, nie jestem odwalaczem. Na serwer wchodzę tylko po to, aby grać RP, bądź czasami pośmigać Elegy, nic więcej. Nie chce mieć opinii ODWALACZA, bo tak nie jest. 

• _patryq lubi to

#3 Simeone

Simeone

Black Cat

• vH@
  • 2994 postów
  • Nick SA-MP:Jordan_Bellfort

Napisano 09 październik 2019 - 18:37

Twoje odwołanie zostało przeniesione do rozpatrzenia przez: Kierownika Komisji.

Oczekuj cierpliwie na wypowiedź Kierownika.

#4 Oficer

Oficer

Policja Obywatelska

• Gracz
  • 736 postów
  • Nick SA-MP:Jake Peralta

Napisano 10 październik 2019 - 10:11

Czułes się bezkarny bo myślałeś, że nie dostaniesz bana, stąd wynikało twoje aroganckie zachowanie. Nie dość, że złamałes kilka punktów lkiz to jeszcze oskarzales mnie o jakąś grę wbrew regulaminowi. Nie interesuje mnie żadna lista bez unbana. Obrazales mnie tyle razy I juz po tygodniu masz dostac unbana? Nie może tak być.

I a propo odwalaczy. Jesteś odwalaczem.

#5 darki

darki

possessed by loneliness

• Sponsor
  • 101 postów
  • Nick SA-MP:Soren Rasmussen

Napisano 10 październik 2019 - 12:17

Oskarżalem Cię, finalnie dostałeś kicka za wymuszanie gru rp - zawinileś. W sumie to był mój pierwszy raz, gdy ODWALILEM takie coś. Na co dzień jestem graczem hrp, nie odwalam w ogóle, wiec nie pisz takiego czegoś. Nie było to aroganckie, ale zdenerwowałes mnie twoja gra, która była bezsensowna.

Kazano mi w apelacji odczekać 2 tygodnie - odczeklem owy czas,Eshu wszystko mi napisał na dicsordzie, raczej nie muszę wysyłać ssow z prywatnej rozmowy.

Użytkownik aesthetic darki edytował ten post 10 październik 2019 - 12:26

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych