Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skargi na Rozalkę

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Waffen SSzlagu

Waffen SSzlagu

• Gracz
  • 86 postów
  • Nick SA-MP:Marco_Provillo

Napisano 09 październik 2019 - 21:13

https://mrucznik-rp....skarga-rozalka/- Czy 0Verte został naczelnym aniołem strózem serwera Rozalki i Simeone, nie posiadająć przy tym umiejętności czytania? Czy Rozalka jest dla niego ważniejsza niż jego własna reputacja? Zaczynając od początku - 0Verte Odrzucił skargę na Rozalke, nie czytając nawet jej powodu. Chodziło o to, że Rozalka zmienia nagminnie najlepszy post na swój, a on jeszcze ją za to pochwaił. Napisał również, że post Kalmana obrażał Rozalkę, co jest chyba kiepsik żartem. Post wspomnianego wcześniej moderatora w żaden sposób nie obrażał Rozalki, bo nawet nie zgłosiła tego postu. Twierdziła również, że jej post został wybrany najlepszym postem - tak - przez nią samą. Czy teraz tak to będzie wyglądać? vh@ za swoje złe czyny będzie teraz chwalony? Czy 0Verte próbuje za wszelką cenę bronić Rozalkę - moim zdaniem tak - przerażająca jest myśl jak daleko może się jeszcze posunąć. Czekam na wasze przemyślenia na ten temat.

#2 Harcik

Harcik

Daje korki z LKiZ adminom

• Sponsor
  • 400 postów
  • Nick SA-MP:Rajan Serce

Napisano 09 październik 2019 - 21:21

nie pozostało napisać więcej jak XD, czy ktokolwiek jeszcze wierzy że liczne dyskusje zyskujące poparcie społeczności mają jakikolwiek sens? Nic z nich nie wynika i nie wyniknie dopóki na serwerze nie pozostanie 20 osób, wówczas możliwe że 0verte zauważy że jest coś nie tak. Chociaż podejrzewam że nawet wtedy stwierdzi że to wina umierającego samp, a nie idiotycznych decyzji. 

Czas wdrożyć plan Ostatecznego rozwiązania kwestii Mrucznikowskiej

• Stróż Prowa i emziak lubią to

#3 Waleń

Waleń

• Gracz
  • 2648 postów
  • Nick SA-MP:Clark Wallens

Napisano 09 październik 2019 - 21:27

*
Popularny

Mam wrażenie, że bierzemy udział w jakimś skeczu Monty Pythona w marnej reżyserii 0Verte. W sytuacji, gdy Rozalka ewidentnie nadużywa uprawnień na forum, skarga na nią jest nie tylko odrzucana, ale 0Verte zrzuca całą winę na Kalmana, który jedynie wyraził swoją (całkowicie kulturalną) opinię. Rozumiem, że moderatorzy nie mogą pisać niepochlebnie o członkach administracji, natomiast nie ma żadnego problemu, kiedy Simeone pisze o Herato znajdującym się pod biurkiem?

#4 Kremuś

Kremuś

Legenda

• Sponsor
  • 1289 postów
  • Nick SA-MP:Mike_Watson

Napisano 09 październik 2019 - 21:38

Kolejny głupi temat. Ale Cię dupsko boli stary.

• Simeone i Shakin lubią to

#5 Mimik

Mimik

• Gracz
  • 343 postów
  • Nick SA-MP:Ryan Sorcerer

Napisano 09 październik 2019 - 21:53

a czy tak nie jest byly adminie? jak w temacie dla mnie t powoli dzieje sie dziwne akceptuje skargi gdzie konsekfencje beda male albo brak

#6 Eiric

Eiric

Decisive

• Gracz
  • 332 postów
  • Nick SA-MP:Davis Haysen

Napisano 09 październik 2019 - 22:26

dlatego ja spakowałem walize stąd xd wbijam tylko czasami poczytać forum i pośmiać się z tego jak zarząd serwera próbuje gloryfikować osoby, które kompletnie nie posiadają kompetencji na zajmowanym stanowisku xd

ale co wy sie dziwicie, 0verte nigdy nie przyzna się do błędu, że przyjął taką Rozalke, predzej serwer padnie - tak samo jak boniek nie przyzna się do błędu, że zatrudnił brzęczka XD to taki typ ludzi

#7 skJerry

skJerry

Real Madryt

• Komisja ds. Pomocy i Informacji
  • 559 postów
  • Nick SA-MP:Rayan McCartney

Napisano 09 październik 2019 - 22:36

Uff jak dobrze że dołożyłem komputer :D i wybrałem lepsze życie niż uzeranie się xD. Nie ma co przeżywać, jak się nie podoba to Mój drogi nie graj jak Eiric, Ja i inni... Po co chcesz walczyć z kimś, z którym nie wygrasz? Takie tematy to nawet nie są czytane, za 2/3 Góra 4 dni temat zostanie zamknięty, oraz przeniesiony do archiwum. Następnego dnia znów ktoś napisze skargę na Szymona, czy tam Różalke, skarga będzie odrzucona, bądź akceptowana, dostaną upomnienie i tyle, a Ty znów napiszesz jakoś temat "0Verte to", "0Verte tamto", "Simeone to", "Różalka tamto". Chłopie daj Sobie spokój :D po co tracić nerwy, walić myszka w biurko, bądź co najgorsza uderzyć w monitor?? Przecież można spokojnie jak Ja na przykład, siedzieć grzecznie na forum, nie grać i czytać wypociny bo źle skarga rozpatrzona. Ja absolutnie nikogo tutaj nie będę obrażać, bronić, czy nakłaniać do złego. Po prostu odpuść :),a będzie uzdrowiona Dusza Twoja.
  • Telehama lubi to

#8 Shakin

Shakin

• Sponsor
  • 309 postów
  • Nick SA-MP:Andrzej_Borowicz

Napisano 09 październik 2019 - 22:59

Tak trudno zrozumieć ze Verte jest właścicielem i może robić co mu się podoba?

• Talar i Rozalka lubią to

#9 Victor

Victor

• Gracz
  • 139 postów
  • Nick SA-MP:Wiesiu Skowronek

Napisano 09 październik 2019 - 23:03

o ty kurwa lizusie, rozalka out panstwo moi kochani.

#10 Morasznik

Morasznik

Legenda

• Gracz
  • 2203 postów
  • Nick SA-MP:Frank_Morashi

Napisano 10 październik 2019 - 00:04

0Verte mnie tak nie broniłeś, a tyle razem dobrego przeżyliśmy.

Co Rozalka ma lepszego ode mnie?! -_-

• Oficer, panicz ciarkoski i Wika lubią to

#11 Gardner

Gardner

emeryt

• Zasłużony
  • 491 postów
  • Nick SA-MP:Ryan Gardner

Napisano 10 październik 2019 - 00:16

https://www.youtube....h?v=_1jxykAEjuY

:ph34r:

Użytkownik Gardner edytował ten post 10 październik 2019 - 00:16

• Talar, Victor i Abstynent lubią to

#12 Gliniaszv1

Gliniaszv1

Policja Obywatelska

• Gracz
  • 794 postów
  • Nick SA-MP:Pedro Santos,Noah Dejong

Napisano 10 październik 2019 - 00:17

cover2.jpg

#13 Rozalka

Rozalka

Legenda

• vH@
  • 937 postów
  • Nick SA-MP:Beyonce Bennett

Napisano 10 październik 2019 - 03:08

GvDxTfk.png

• WhitMan lubi to

#14 Stróż Prowa

Stróż Prowa

MIEĆ ZE MNĄ KOSE TO MIEĆ W ŻEBRACH KOSE

• Gracz
  • 526 postów
  • Nick SA-MP:Dante_Fallaci

Napisano 10 październik 2019 - 03:41

*
Popularny

GvDxTfk.png

Wiedza, samorealizacja - Czyli coś, czego potrzebujesz najbardziej, szczególnie SAMOREALIZACJI. Wszystko co osiągnęłaś (o ile na martwym serwerze cokolwiek można osiągnąć) to zasługa simeone, który ci wszystko załatwia.

Szacunku i uznania - Tego brakuje ci najbardziej u użytkowników forum. Może tylko te śmieszne lizodupy z teamspeaka cie szanują, całe forum sie z ciebie śmieje, po konfach latają różne rzeczy poniżające ciebie, niektóre są nawet według mnie zbyt przesadne bo ostro naruszają twoją prywatność, ale to nic nie zmienia że nikt cie nie szanuje tutaj. I nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bliskie ci osoby są w stanie cie sprzedawać regularnie, bo mają już cie dość.

Przynależności i miłości - Gdyby nie simeone byłabyś dalej szarym graczem mrucznika rp, na którego jedyne co to stuleje reagują bo jesteś kobietą, może jakbyś wreszcie zaczęła coś sama robić to by cie ludzie polubili

Bezpieczeństwa - #simeone, gdyby nie on to byś dawno wyleciała z forum

Fizjologiczne - Nie patrze ci w kibel

Podsumowując: Piramida Maslowa to naprawde coś, czego ci brakuje. Aż sam w szoku jestem że sama wkleiłaś na siebie autodiss.

#15 Rozalka

Rozalka

Legenda

• vH@
  • 937 postów

Napisano 10 październik 2019 - 12:27

Wiedza, samorealizacja - Czyli coś, czego potrzebujesz najbardziej, szczególnie SAMOREALIZACJI. Wszystko co osiągnęłaś (o ile na martwym serwerze cokolwiek można osiągnąć) to zasługa simeone, który ci wszystko załatwia.

Szacunku i uznania - Tego brakuje ci najbardziej u użytkowników forum. Może tylko te śmieszne lizodupy z teamspeaka cie szanują, całe forum sie z ciebie śmieje, po konfach latają różne rzeczy poniżające ciebie, niektóre są nawet według mnie zbyt przesadne bo ostro naruszają twoją prywatność, ale to nic nie zmienia że nikt cie nie szanuje tutaj. I nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bliskie ci osoby są w stanie cie sprzedawać regularnie, bo mają już cie dość.

Przynależności i miłości - Gdyby nie simeone byłabyś dalej szarym graczem mrucznika rp, na którego jedyne co to stuleje reagują bo jesteś kobietą, może jakbyś wreszcie zaczęła coś sama robić to by cie ludzie polubili

Bezpieczeństwa - #simeone, gdyby nie on to byś dawno wyleciała z forum

Fizjologiczne - Nie patrze ci w kibel

Podsumowując: Piramida Maslowa to naprawde coś, czego ci brakuje. Aż sam w szoku jestem że sama wkleiłaś na siebie autodiss.

Jeśli piramidę Maslowa czytasz od góry, w dodatku porównując ją do życia na serwerze to jesteś strasznie ograniczony i nie mam po co z Tobą dyskutować.

• Stróż Prowa i dras lubią to

#16 Stróż Prowa

Stróż Prowa

• Gracz
  • 526 postów

Napisano 10 październik 2019 - 12:36

Jeśli piramidę Maslowa czytasz od góry, w dodatku porównując ją do życia na serwerze to jesteś strasznie ograniczony i nie mam po co z Tobą dyskutować.

Skoro mam nie porównywać do "życia na serwerze" to po co wstawiasz ową piramide na forum dotyczącym serwera? xD Nie no, jaram sie że sie edukujesz i chciałaś sie pochwalić wczorajszymi umiejętnościami słuchania na lekcji, ale no wiesz..

W dodatku zacznij wreszcie robić to co piszesz, bo już kiedyś pisałaś że nie będziesz dyskutować ze mną po czym odpowiadasz mi w co 2 temacie dotyczącym was.

#17 Rozalka

Rozalka

Legenda

• vH@
  • 937 postów

Napisano 10 październik 2019 - 12:37

Skoro mam nie porównywać do "życia na serwerze" to po co wstawiasz ową piramide na forum dotyczącym serwera? xD Nie no, jaram sie że sie edukujesz i chciałaś sie pochwalić wczorajszymi umiejętnościami słuchania na lekcji, ale no wiesz..

W dodatku zacznij wreszcie robić to co piszesz, bo już kiedyś pisałaś że nie będziesz dyskutować ze mną po czym odpowiadasz mi w co 2 temacie dotyczącym was.

Odczytaj poprawnie piramidę Maslowa i dowiesz się dlaczego powstają takie dyskusje :)

• Shakin lubi to

#18 Stróż Prowa

Stróż Prowa

• Gracz
  • 526 postów

Napisano 10 październik 2019 - 12:38

Odczytaj poprawnie piramidę Maslowa i dowiesz się dlaczego powstają takie dyskusje :)

Raczej tego nie potrzebuje :)

#19 Perfidny

Perfidny

Youtuber (35.000) RP 2012-2019

• Gracz
  • 361 postów
  • Nick SA-MP:Jerry Mcfly J.C

Napisano 10 październik 2019 - 12:57

Cycki oraz inne narzady sluzace kobiecie, a tobie zostala co? Reka.. 

Nie wiem po co pisac tryliat takich tematow, skoro jak sam 0verte pisal, ze te "skargi" sa zalosne, czy to Walenia, czy kogos innego oparte na dowodach, po prostu koles musi sie dowartosciowac. 

Eiric to zajebiscie porownal, tyle, ze Brzeczypalka dopiero za rok wyleci po euro, a Mrucznik moze juz nastepnych wakacji sie nie doczekac. :D

Użytkownik Perfidny edytował ten post 10 październik 2019 - 13:06

• Eiric lubi to

#20 panicz mateusz

panicz mateusz

niebo nie jest limitem

• Pół Administrator SA-MP
  • 2054 postów
  • Nick SA-MP:Madeline Roosevelt.

Napisano 10 październik 2019 - 13:38

Czy aż tak cie to boli, że Ryszard Andrzejewski ma prawo zainkasować wypłatę zgodnie z prawem pracy ustanowionym na terenie Rzeczpospolitej?

A teraz tak poważnie, karmcie trolla dalej. Kobiety mają równe prawa. To, że kobieta jest wysoko postawiona, nie znaczy, że zrobiła komuś blowjob, lub pokazała tittsy. Wy nadal tego nie pojmujecie, że kobieta ma równe prawa i nie ma określenia ,,zmywary" czy określenie, że kobiety tylko się nadają do kuchni. Robią, to w czym czują się lepiej, ale wy nadal tworzycie idiotyczne dyskusje, karmicie trolla i myślicie, że to coś aktualnie da. Czasami sam się zastanawiam, czemu polskie społeczeństwo jest aż tak "głupie" i ciśnie każdą kobietę od zmywarek albo blachar, bo ktoś sobie gra w gierkę z 2005 roku gdzie murzyn kradł jetpack z bazy wojskowej, lub ogólnie grają sobie w gry komputerowe. Może czas serio poczytać trochę, zastanowić się nad swoim zachowaniem i przemyśleć? W późniejszym czasie jak znajdziecie sobie dziewczynę, to będziecie żałować tego, co o nich pisaliście w internecie. Wszystko zostaje w internecie, zapamiętajcie.

Użytkownik panicz mateusz edytował ten post 10 październik 2019 - 13:40

• Mrucznik, Telehama i Abstynent lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych