Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skargi na Rozalkę

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Klejnot Mopsu

Klejnot Mopsu

Agitator

• Gracz
  • 147 postów
  • Nick SA-MP:Joshua_Walkermind

Napisano 10 październik 2019 - 14:08

Czy aż tak cie to boli, że Ryszard Andrzejewski ma prawo zainkasować wypłatę zgodnie z prawem pracy ustanowionym na terenie Rzeczpospolitej?

A teraz tak poważnie, karmcie trolla dalej. Kobiety mają równe prawa. To, że kobieta jest wysoko postawiona, nie znaczy, że zrobiła komuś blowjob, lub pokazała tittsy. Wy nadal tego nie pojmujecie, że kobieta ma równe prawa i nie ma określenia ,,zmywary" czy określenie, że kobiety tylko się nadają do kuchni. Robią, to w czym czują się lepiej, ale wy nadal tworzycie idiotyczne dyskusje, karmicie trolla i myślicie, że to coś aktualnie da. Czasami sam się zastanawiam, czemu polskie społeczeństwo jest aż tak "głupie" i ciśnie każdą kobietę od zmywarek albo blachar, bo ktoś sobie gra w gierkę z 2005 roku gdzie murzyn kradł jetpack z bazy wojskowej, lub ogólnie grają sobie w gry komputerowe. Może czas serio poczytać trochę, zastanowić się nad swoim zachowaniem i przemyśleć? W późniejszym czasie jak znajdziecie sobie dziewczynę, to będziecie żałować tego, co o nich pisaliście w internecie. Wszystko zostaje w internecie, zapamiętajcie.

Nie zrozumiałeś chyba dyskusji. Ludzie krytykują rozalke, bo uważają, że z powodu bycia kobietą uzyskała to stanowisko i jest lepiej traktowana, a nie o to, że jako kobieta jest gorsza i nie nadaje się. Jak była afera z kochaniowaniem to skarga i ss zostały schowane z powodem "naruszanie prywatności" a to nie było naruszenie, bo sama to pisała publicznie na serwerze na /b. Jakby taka afera wyszła od jakiegoś faceta co jest zwykłym graczem to by ludzie sobie jaja robili i admini mieliby to w dupie a tak to biedna rozalka płaku, płaku. Wyleciała z admina, bo przenosiła swoje urojone relacje IC do OOC, obrażała graczy OOC, nadużywała admina do obserwowania graczy bez powodu to jeszcze sama kiedyś naruszyła prywatność innych graczy jak robiła ss z ich e-seksu i wysyłała do znajomych, ale wiadomo to ona jest ofiarą XD

• Waffen SSzlagu lubi to

#22 darki

darki

possessed by loneliness

• Sponsor
  • 101 postów
  • Nick SA-MP:Soren Rasmussen

Napisano 10 październik 2019 - 14:14

Czasami sam się zastanawiam, czemu polskie społeczeństwo jest aż tak "głupie" i ciśnie każdą kobietę od zmywarek albo blachar, bo ktoś sobie gra w gierkę z 2005 roku 

Dokładnie tak, też w sumie się zastanawiam, czemu ludzie tak robią - co do owej dyskusji -  nie nudzi Wam się to? Ludzie, każdy popełnia jakiś błąd.

Drążycie ten temat - co Wam to daje? Rozalka przeszła swoje na tym serwerze, sami dobrze wiemy, a Wy nadal robicie wszystko, żeby jej zrobić na złość, bądź ogólnie rzecz biorąc - przykrość. Irytuje mnie takie zachowanie, czasami też jednak się zastanawiam, czy WY byście się sprawowali tak dobrze, jak Rozalka na vH@ - jestem tego bardzo ciekaw, ale wiecie co? TAK NIE BĘDZIE, jestem kurwa tego pewien, że nie każdy tutaj rozmawiał z Rozalką a taką dyskusją, pokazujecie jeszcze bardziej, że macie po prostu ból dupki. Takie tematy pojawiają się prawie codziennie, piszecie to samo, robicie to samo, PŁACZECIE O TO SAMO, ja pierdole. Chętnie bym tu napisał wszystko, co bym chciał - ale nie mam już sił widząc takie tematy i drążenia tego samego.

O, o. Jednak jeszcze coś dopowiem - TAK, NO ROZALKA TO KOBIETA, DLATEGO MA VH@!! Ż e n a d a, po prostu,  Ż E N A D A.

Spoiler

Użytkownik aesthetic darki edytował ten post 10 październik 2019 - 14:15

#23 Telehama

Telehama

102

• Administrator SA-MP
  • 974 postów
  • Nick SA-MP:Luis Ravens

Napisano 10 październik 2019 - 14:20

0Verte mnie tak nie broniłeś, a tyle razem dobrego przeżyliśmy.

Co Rozalka ma lepszego ode mnie?! -_-

@Morasznik, z tego co wiem to było zupełnie inaczej, a informacje mam z pierwszej ręki (czyt. osoby będącej na rozmowie). ;)

Ja jedynie napiszę tak.. Do Rozalki nic nie mam bo Ona mi nie wchodzi w paradę, a ja Jej w różnych sprawach, a nawet sobie pomagamy co wydaje mi się dosyć ważnym aspektem (nie tylko jako Admini, ale też prywatnie). To nie jest któryś tam wiek, że kobieta to jedynie "maszyna" do robienia dzieci, sprzątania, gotowania i cholerka wie czego jeszcze. Kobieta ma podobne prawa co do mężczyzny, a w niektórych aspektach nawet i większe! W porównaniu też co do niektórych to staram się mieć dobry kontakt z Zarządem, a przynajmniej kilkoma osobami znajdującymi się w tej grupie oraz rozmawiam w sposób neutralny - daję im swoje przemyślenia i albo są one brane pod uwagę w danej sprawie i coś się zmienia, albo po prostu zlewane bo nie jest to tak bardzo istotne (bądź wątpliwości czy pomysły są rozwiewane przez sensowny argument).

Rozalka jako Opiekun Administracji? Znając osoby, które były brane pod uwagę to był jeden z lepszych wyborów mimo ciemnej przeszłości ów Administratorki. Taka jest prawda. Rozalka z tego co analizuję Jej poczynania od momentu dostania Opiekuna stara się być obiektywna i karać bądź nagradzać w sposób sprawiedliwy nie patrząc na to czy administrator to kolega czy nie (przykład: skarga na mnie gdzie mógłbym się wybronić, ale przyznałem się i zostałem ukarany o czym też rozmawialiśmy w tym samym dniu). Czy w takim razie osoba, która nawet karze swoich znajomych czy to OOC, czy tylko znajomych po fachu (czyli osoby, które zna tylko jako Adminów) to osoba, która nie jest godna posady? Jak dla mnie taka osoba to dobry Opiekun bo nie ma tu mowy o lewiźnie. Sam aktualnie też nie mam zamiaru w 100% oceniać Rozalki jako Opiekunki bo minęło za mało czasu od nominacji, a dniem dzisiejszym. Co do Jej osoby na tym stanowisku to już mówiłem to Jej samej, jak i jednemu członkowi Zarządu, ale nie będę tego pisał publicznie. Stwierdzam jedynie na ten moment, że jak na razie to dobrze sobie radzi i nie mam powodów by się czepiać.

Rozalka i Jej przeszłość

Fakt, że nie był to najlepszy okres i dalej powinie się Jej noga, ale czy to musi oznaczać, że musimy na Nią naskakiwać? Każda osoba zasługuje na drugą szansę i Ona dostała tą szansę. Stara się jak może. Nie zawsze wyjdzie najlepiej, ale już lepiej by się delikatnie Jej powinęła noga i wiedziała co zrobiła źle by tylko się poprawić następnym razem. To czy Ona jest z Simeone, czy nie to nie jest moja sprawa. Może sobie być z kim chce, byle tylko to nie stało się toksyczne wobec osób trzecich (nadużycia, lewizna, etc.) bo wtedy można zacząć coś podejrzewać. Każdemu też może się zdarzyć gorszy okres w życiu i jest to rzecz normalna. Tylko osoby głupie sądzą, że są mądre i zrobiły by coś lepiej nie wiedząc jak to wygląda "od kuchni". Jak dla mnie przeszłość nie powinna przekreślać w 100% kogoś jeśli widać u tej osoby zmianę.

Post nie miał na celu obrażenia kogoś czy znieważenia. Wszelkie słowa tutaj zawarte są tylko i wyłącznie moimi przemyśleniami i obserwacjami. Każdy ma prawo się z tym nie zgadzać i w 100% to szanuję jeśli ukaże mi sensowny argument.

#24 panicz ciarkoski

panicz ciarkoski

XD NOTO ŻEŚMY SIĘ POŚMIALI.

• Zasłużony
  • 318 postów
  • Nick SA-MP:dawid gibon

Napisano 10 październik 2019 - 15:06

0Verte mnie tak nie broniłeś, a tyle razem dobrego przeżyliśmy.

Co Rozalka ma lepszego ode mnie?! -_-

nie mieszka na łęczycy XD

#25 Stróż Prowa

Stróż Prowa

MIEĆ ZE MNĄ KOSE TO MIEĆ W ŻEBRACH KOSE

• Gracz
  • 531 postów
  • Nick SA-MP:Dante_Fallaci

Napisano 10 październik 2019 - 16:14

@Morasznik, z tego co wiem to było zupełnie inaczej, a informacje mam z pierwszej ręki (czyt. osoby będącej na rozmowie). ;)

1. Ja jedynie napiszę tak.. Do Rozalki nic nie mam bo Ona mi nie wchodzi w paradę, a ja Jej w różnych sprawach, a nawet sobie pomagamy co wydaje mi się dosyć ważnym aspektem (nie tylko jako Admini, ale też prywatnie). To nie jest któryś tam wiek, że kobieta to jedynie "maszyna" do robienia dzieci, sprzątania, gotowania i cholerka wie czego jeszcze. Kobieta ma podobne prawa co do mężczyzny, a w niektórych aspektach nawet i większe! W porównaniu też co do niektórych to staram się mieć dobry kontakt z Zarządem, a przynajmniej kilkoma osobami znajdującymi się w tej grupie oraz rozmawiam w sposób neutralny - daję im swoje przemyślenia i albo są one brane pod uwagę w danej sprawie i coś się zmienia, albo po prostu zlewane bo nie jest to tak bardzo istotne (bądź wątpliwości czy pomysły są rozwiewane przez sensowny argument).

2. Rozalka jako Opiekun Administracji? Znając osoby, które były brane pod uwagę to był jeden z lepszych wyborów mimo ciemnej przeszłości ów Administratorki. Taka jest prawda. Rozalka z tego co analizuję Jej poczynania od momentu dostania Opiekuna stara się być obiektywna i karać bądź nagradzać w sposób sprawiedliwy nie patrząc na to czy administrator to kolega czy nie (przykład: skarga na mnie gdzie mógłbym się wybronić, ale przyznałem się i zostałem ukarany o czym też rozmawialiśmy w tym samym dniu). Czy w takim razie osoba, która nawet karze swoich znajomych czy to OOC, czy tylko znajomych po fachu (czyli osoby, które zna tylko jako Adminów) to osoba, która nie jest godna posady? Jak dla mnie taka osoba to dobry Opiekun bo nie ma tu mowy o lewiźnie. Sam aktualnie też nie mam zamiaru w 100% oceniać Rozalki jako Opiekunki bo minęło za mało czasu od nominacji, a dniem dzisiejszym. Co do Jej osoby na tym stanowisku to już mówiłem to Jej samej, jak i jednemu członkowi Zarządu, ale nie będę tego pisał publicznie. Stwierdzam jedynie na ten moment, że jak na razie to dobrze sobie radzi i nie mam powodów by się czepiać.

3. Rozalka i Jej przeszłość

Fakt, że nie był to najlepszy okres i dalej powinie się Jej noga, ale czy to musi oznaczać, że musimy na Nią naskakiwać? Każda osoba zasługuje na drugą szansę i Ona dostała tą szansę. Stara się jak może. Nie zawsze wyjdzie najlepiej, ale już lepiej by się delikatnie Jej powinęła noga i wiedziała co zrobiła źle by tylko się poprawić następnym razem. To czy Ona jest z Simeone, czy nie to nie jest moja sprawa. Może sobie być z kim chce, byle tylko to nie stało się toksyczne wobec osób trzecich (nadużycia, lewizna, etc.) bo wtedy można zacząć coś podejrzewać. Każdemu też może się zdarzyć gorszy okres w życiu i jest to rzecz normalna. Tylko osoby głupie sądzą, że są mądre i zrobiły by coś lepiej nie wiedząc jak to wygląda "od kuchni". Jak dla mnie przeszłość nie powinna przekreślać w 100% kogoś jeśli widać u tej osoby zmianę.

Post nie miał na celu obrażenia kogoś czy znieważenia. Wszelkie słowa tutaj zawarte są tylko i wyłącznie moimi przemyśleniami i obserwacjami. Każdy ma prawo się z tym nie zgadzać i w 100% to szanuję jeśli ukaże mi sensowny argument.

1. No i zajebiście, na tym powinna polegać jej rola. Jednakże powinna być wobec innych taka sama jak wobec Ciebie. Uważasz to za uczciwe, że ona nigdy nie będzie solidniej ukarana, a Tobie jak podwinie sie noga to będziesz najgorszy pod każdym względem? Również uważam, że kobiety nie powinny być postrzegane jako zmywary, obciągary czy inne dziwactwa, aczkolwiek ona wykorzystuje to, że jest kobietą manipulując Simeone który widocznie widzi ją w różowych okularach i w rzeczywistości nie widzi, że ona go tak naprawde krzywdzi.

2. Tak jak wyżej, fajnie by było gdyby ona również była karana w uczciwy sposób. Nie wiem jaka jest sytuacja wewnątrz administracji, jednakże ja osobiście uważam że ona nie powinna tak szybko dostawać tych rang. To jest mega nie fair w stosunku do reszty że osoba która ma ledwo 2 miesiące admina dostaje vh@ i jest opiekunką administracji. Wątpie aby dała rade przy jakiejś większej spinie wewnątrz lub była to osoba bezstronna, która bez problemu będzie gotowa ukarać swojego przyjaciela, gdy mu podwinie sie noga. Mi też w 2014 mówili wprost że szybko strace Opiekuna IC, że szybko strace Zaufanego Gracza, że szybko strace Pół Admina. Myśleli, że szybko coś odwale i mnie odstrzelą, uważali mnie za najgorszego, a jednak podołałem i byłem tam z pół roku czy ileś adminem, ba - nawet byłem kierownikiem KPI (przez dłuższy czas vice, z własnego wyboru, wolałem pozostawać tym vice). Powinno dać szanse tym co byli uważani za gorszych, bo może oni naprawdę daliby rade. Nikt tego nie zweryfikował, dali Rozalke bo pewnie Simeone powiedział o niej same pozytywy, to jest chore. Przyznałeś sie w skardze na siebie i spoko, byłeś świadom że dostaniesz kare i dostałeś kare, przecież to absolutnie logiczne i chyba każdy by tak zrobił znajomemu.

3. Fakt, miała 3 skargi, odeszła, potem wróciła na p@. Dostała drugą szanse i według społeczności totalnie ją zmarnowała. Zobacz tylko ile skarg było na nią i jakie to były skargi. To jest absolutnie chore i nie wierze, aby 0Verte był uczciwy wobec nas. Jestem na 99% pewny, że Simeone ma dostęp do czegoś czego nie powinien i 0Verte jak i Mrucznik sie boją mu cokolwiek zrobić, oraz jego kobiecie aby nie odwalił maniany, innego wytłumaczenia na to nie mam. Naskakiwanie na jej poczynania i poczucie bezkarności moim zdaniem jest w stu procentach słuszne. Jeśli 0Verte nie jest w stanie naprostować jej bezczelność, to my to zrobimy na tyle, ile potrafimy. To czy jest z Simeone fakt, nie byłoby istotne jednakże te ich krycie sie ze związkiem jest tak żałosne, że sami sie proszą o szum wokół tego. Jej gorszy okres w życiu trwa od miesiący, naprawde - zobacz skargi na nią i oceń obiektywnie czy słuszne są te skargi, czy nie. U niej widać zmiane, ale na gorsze, staje sie roszczeniowa i owija wokół palca biednego Simeone.

• Waffen SSzlagu lubi to

#26 Waffen SSzlagu

Waffen SSzlagu

• Gracz
  • 86 postów
  • Nick SA-MP:Marco_Provillo

Napisano 10 październik 2019 - 16:18

Ja jedynie napiszę tak.. Do Rozalki nic nie mam bo Ona mi nie wchodzi w paradę, a ja Jej w różnych sprawach, a nawet sobie pomagamy co wydaje mi się dosyć ważnym aspektem (nie tylko jako Admini, ale też prywatnie). To nie jest któryś tam wiek, że kobieta to jedynie "maszyna" do robienia dzieci, sprzątania, gotowania i cholerka wie czego jeszcze. Kobieta ma podobne prawa co do mężczyzny, a w niektórych aspektach nawet i większe! W porównaniu też co do niektórych to staram się mieć dobry kontakt z Zarządem, a przynajmniej kilkoma osobami znajdującymi się w tej grupie oraz rozmawiam w sposób neutralny - daję im swoje przemyślenia i albo są one brane pod uwagę w danej sprawie i coś się zmienia, albo po prostu zlewane bo nie jest to tak bardzo istotne (bądź wątpliwości czy pomysły są rozwiewane przez sensowny argument).

Rozalka jako Opiekun Administracji? Znając osoby, które były brane pod uwagę to był jeden z lepszych wyborów mimo ciemnej przeszłości ów Administratorki. Taka jest prawda. Rozalka z tego co analizuję Jej poczynania od momentu dostania Opiekuna stara się być obiektywna i karać bądź nagradzać w sposób sprawiedliwy nie patrząc na to czy administrator to kolega czy nie (przykład: skarga na mnie gdzie mógłbym się wybronić, ale przyznałem się i zostałem ukarany o czym też rozmawialiśmy w tym samym dniu). Czy w takim razie osoba, która nawet karze swoich znajomych czy to OOC, czy tylko znajomych po fachu (czyli osoby, które zna tylko jako Adminów) to osoba, która nie jest godna posady? Jak dla mnie taka osoba to dobry Opiekun bo nie ma tu mowy o lewiźnie. Sam aktualnie też nie mam zamiaru w 100% oceniać Rozalki jako Opiekunki bo minęło za mało czasu od nominacji, a dniem dzisiejszym. Co do Jej osoby na tym stanowisku to już mówiłem to Jej samej, jak i jednemu członkowi Zarządu, ale nie będę tego pisał publicznie. Stwierdzam jedynie na ten moment, że jak na razie to dobrze sobie radzi i nie mam powodów by się czepiać.

Rozalka i Jej przeszłość

Pięknie napisana wiadomość, tylko że prawie nie na temat. Chodzi o to, że Rozalka (i simeone) są traktowani ulgowo bez względu na to, co zrobili. Verte odrzuca na nich skargi lub akceptuje z karą "rozmowy", moderacja ukrywa tematy i statusy związane z ich błędami. Dużo by wymieniać - może teraz zrozumiesz o co chodzi w tym temacie. I tu naprawdę nie chodzi o to, że jest kobietą - tu chodzi o to, co robi jako osoba, która znajduje się w zarządzie.

• Stróż Prowa lubi to

#27 Harcik

Harcik

Daje korki z LKiZ adminom

• Sponsor
  • 400 postów
  • Nick SA-MP:Rajan Serce

Napisano 10 październik 2019 - 16:19

Rozalka i Jej przeszłość

zacznijmy od tego że byłeś od początku tej akcji, a nie teleportowałeś się. Skarga została "zaakceptowana" ale karą tego nie można nazwać. Co ciekawe zakładając że tylko sie teleportowałeś jak chyba myśli rozalka, nie zrobiłeś nic złego w odróżnieniu od np. p@ którzy byli podczas całej akcji, a skargi na nich zostały odrzucone. No ale co zrobić ;_)

#28 mckk

mckk

się odwrócił nie jeden, a klaskał

• Gracz
  • 872 postów
  • Nick SA-MP:don_poldon

Napisano 10 październik 2019 - 17:16

ale ty masz smutne zycie gosciu X D jedyne co robisz to piszesz tematy o rozalce i simeone

• Kremuś, Simeone i Rozalka lubią to

#29 Rozalka

Rozalka

Legenda

• vH@
  • 939 postów
  • Nick SA-MP:Beyonce Bennett

Napisano 10 październik 2019 - 18:25

To czy jest z Simeone fakt, nie byłoby istotne jednakże te ich krycie sie ze związkiem jest tak żałosne, że sami sie proszą o szum wokół tego. 

Ej kolego, a to nie jest tak że to jest prywatna sprawa, a żałosne jest to, że się w to wpierniczacie? XD 

#30 Waffen SSzlagu

Waffen SSzlagu

• Gracz
  • 86 postów

Napisano 10 październik 2019 - 18:32

Ej kolego, a to nie jest tak że to jest prywatna sprawa, a żałosne jest to, że się w to wpierniczacie? XD 

Jeśli sami wyciągacie ją na forum publiczne to nei jest już prywatna.

Użytkownik Waffen SSzlagu edytował ten post 10 październik 2019 - 18:33

• Stróż Prowa lubi to

#31 mckk

mckk

się odwrócił nie jeden, a klaskał

• Gracz
  • 872 postów
  • Nick SA-MP:don_poldon

Napisano 10 październik 2019 - 18:48

Napisanie takiego tematu to kwestia max 10 minut, pozostałe 23h i 50 minut w swoim dniu mógł poświęcić na coś znacznie ciekawszego niż całe twoje życie.

Idź tam do swoich kolegów z El lepiej, bo to jedyni których posiadasz ;D

#32 Waffen SSzlagu

Waffen SSzlagu

• Gracz
  • 86 postów

Napisano 10 październik 2019 - 20:34

Brawo dla moderatora, który usunął post "Stróża Prowa" - nie łamał on w żaden sposób regulaminu, ale został usunięty bo przedstawiał post osoby, która ma bana na forum X D.

#33 Kamequel

Kamequel

• Gracz
  • 323 postów
  • Nick SA-MP:Logan_Colter

Napisano 10 październik 2019 - 20:34

Waffen SSzlag Przeczytałem tylko twoją wypowiedź na samym początku tego posta aby zobaczyć w czym sytuacja(nie czytałem innych wypowiedzi bo nie chce mi sie w to bagno mieszać). Powiem jedno, ludzie z wyższą rangą niż gracz i VIP za przeproszeniem ru**** was a wy dalej na tym serwerze gracie pisząc takie posty (bez urazy dla Ciebie). A jeszcze większą mam beke z adminów i zarządu ze chcą odratować mrucznika myśląc że coś z tego będzie. Pozdro dla was gracze i administratorzy, przemyślcie sprawę i co dla was będzie lepszym rozwiązaniem. Trzymajcie się cieplutko!  :love:  :dawidpij:  

#34 BartiK

BartiK

Obeznany

• Gracz
  • 73 postów
  • Nick SA-MP:Terry_Shane

Napisano 10 październik 2019 - 21:08

Co prawda kobiety statystycznie zarabiają mniej ponieważ są niższe, słabsze i mniej inteligentne niż mężczyźni ale to nie powód na to, by wylewać pomyje na kobiety i mówić, ze coś tam dostały za blow joba, bo to tylko statystyka a jak wiemy statystyczna kobieta nie istnieje. A Rozalka z tego co widzę jest dość aktywna i chyba ogarnia ale nie znam jej zbyt xd 

Użytkownik BartiK edytował ten post 10 październik 2019 - 21:09

• Erak i Rozalka lubią to

#35 Stróż Prowa

Stróż Prowa

• Gracz
  • 531 postów

Napisano 10 październik 2019 - 21:18

Brawo dla moderatora, który usunął post "Stróża Prowa" - nie łamał on w żaden sposób regulaminu, ale został usunięty bo przedstawiał post osoby, która ma bana na forum X D.

to wstawie inny

Idź tam do swoich kolegów z El lepiej, bo to jedyni których posiadasz ;D

hipokryto
20191010_211205.jpg

#36 Mimik

Mimik

• Gracz
  • 343 postów
  • Nick SA-MP:Ryan Sorcerer

Napisano 13 październik 2019 - 13:55

a ja jestem przekonany że kaskowiec miał racje na forum w skaragach jest beka ~kaskowiec

po chuj piszesz raport słupie? i tak admin ma cie w dupie ~kaskowiec

obcemu ban swojemu slap~kaskowiec

stulej jest pełno bez admin szuka atencjuszki by potrzepać do dziewuszki ~kaskowiec

i on pol roku wiedzial jaka tu bedzie sytuacja

Spoiler

Użytkownik Mimik edytował ten post 13 październik 2019 - 13:57

• Kolekcjoner lubi to

#37 Anarchia

Anarchia

• Gracz
  • 415 postów
  • Nick SA-MP:Weston Brooks

Napisano wczoraj, 02:45

wiadomo jak jest, ale tutaj nic się nie zmieni; zwłaszcza jak się ma takich właścicieli co wcale nie są pod żadnym względem lepsi od graczy i robili takie akcje, niektórzy wracali do ekipy za co normalny gracz miałby bana xD tu juz nic sie nie zmieni, pozwólmy już temu serwerowi umrzeć

• Mimik lubi to

#38 Gliniaszv1

Gliniaszv1

Policja Obywatelska

• Gracz
  • 794 postów
  • Nick SA-MP:Pedro Santos,Noah Dejong

Napisano wczoraj, 08:41

to wstawie inny
hipokryto20191010_211205.jpg

Taki discord niby, a jak zacząłem dyskutować to dostałem bana hipokryzja i ludzie na grupie to jakieś osoby z 20 iq

#39 Stróż Prowa

Stróż Prowa

• Gracz
  • 531 postów

Napisano wczoraj, 09:05

Taki discord niby, a jak zacząłem dyskutować to dostałem bana hipokryzja i ludzie na grupie to jakieś osoby z 20 iq

nie wrzucaj wszystkich stamtąd do jednego worka. ze mną na sto procent nie dyskutowałeś bo sam nie wiedziałem, że w ogóle byłeś na konfie. są ludzie i parapety

#40 Gliniaszv1

Gliniaszv1

Policja Obywatelska

• Gracz
  • 794 postów
  • Nick SA-MP:Pedro Santos,Noah Dejong

Napisano wczoraj, 09:10

Macie parapety z ranga z uprawnieniami także xD.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych