Skocz do zawartości

[Skarga] Leon_Cebra


0Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Leon_Cebra
Nick oskarżającego: Joey_Serratore
Powód: /q podczas akcji
Kara (proponowana): Warn
Wyjaśnienie: Gracz dał /q podczas akcji. Krążył po patelni na Ganton, więc podjechałem i chciałem go złapać, ale on stwierdził że "nie ma czasu i wszedł tylko na paydaya" - a kogo to interesuje? Po paydayu oczywiście dał /q.
Screeny (obowiązkowe): https://imgur.com/a/IyatrpP

Odnośnik do komentarza

@eshu

@creative

 

1. pisalem ci typie ze ide zaraz z gry bo byla akurat godzina 19 i szkoda mi bylo marnowac ta godzine gry

2. to ze ty masz czas napieprzac 24/7 nie znaczy ze ja go mam non stop

 

 

"wszedł tylko na paydaya" bylem w grze w cholere czasu, a to ze ty jasnie hrabio sie zjawiles akurat kiedy ja musialem wyjsc i miales w dupie moje slowa OOC to juz twoj problem

 

eshu chcesz to nadawaj tego warna, plakal nie bede, ale nie bylo to z mojej strony celowe unikanie gry rp; po prostu napisalem typowi ze lece, a ze on mial wyjebke i wolal leciec do swojego gnidomobilu niz wyjasnic bo akurat respawn xD to sorry xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Skarga zostaje odrzucona.

 

Uzasadnienie: Każda osoba jest inna i każda osoba inaczej dysponuje z czasem. Odrzucam skargę z takiego powodu, że gracz już na samym początku jak do niego podszedłeś poinformował Ci, że zaraz wychodzi z serwera - a ty jako gracz nie możesz mu zakazać wyjść bo akurat chcesz z nim pograć dwu godzinna akcję. Spór wynika w waszym niedogadaniu się ze sobą, nie w złamaniu LKiZ. Nie widzę tutaj winy dla oskarżonego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...