Skocz do zawartości

[A][A] Popkiller Młode Wilki


Stróż Prowa

Rekomendowane odpowiedzi

Be vis spoko, pamiętam jak nagrał remix nutki Lil uzi verta, brzmieniowo spoko. QRY, Lipa i ZETHA pewniaczki na tego popkillera.

 

W tej obsadzie podoba mi sie to ze jest: Qry, Koza, Oki i be vis. Moze byc ciekawie

czasami zastanawiam sie czy nie jestem mocno w tyle z rapem skoro nigdy nie słuchałem nic od nich xD

Odnośnik do komentarza

qry przeciez jak sie postara to tu rozniesie to, inni spoko ale do popkillera dalbym pare innych osob

ogólnie mega na minus w jaką strone idą młode wilki. powinni promować artystów którym ciężko sie wybić, a jednak mają skille, mają to coś. 8 z nich śmiało bym wyrzucił bo oni już mają fejm, wydają płyty w dużych wytwórniach

 

porównajcie popkiller młode wilki z 2012 roku do dzisiaj. wtedy same słabo znane ksywki, dziś ksywki które każdy zna, fajnie że dla wyświetleń, ale takich znanych powinno być max 2 osoby, lub jako gościnne zwrotki

Odnośnik do komentarza

Jest git, nie bardzo podoba mi się Karian i Koza. Ogólnie to czekam mocno, wiadomo kiedy wyjdzie?

ten koza to kpina, chłop wybił sie na kontrowersji i go biorą. smutne bo to pokazuje że popkiller bierze głównie tych z rozgłosem a nie tych ze skillami. a co do wyjścia sam nie wiem, nie interesuje sie tym zbytnio. czekam tylko na zwrotke augustyna

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...