Skocz do zawartości

Skarga na Mark_Colins


Biedrona

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Mark_Colins
Nick oskarżającego:William_Winslet
Powód:NonRP
Kara (proponowana):Wywalenie z PD
Wyjaśnienie:Więć IC dostałem sms od Terry_Johnan, że go policja goni wraz z Timotthy Bloods stwierdziliśmy, że go odbijemy (odgrywanie masek i broni) Wysiedliśmy z auta i zaczeliśmy celować do nich w moim przypadku do Sophie_Marks, ona zareagowała na akcję i się do tego dostosowała, lecz pan Mark stwierdził, że klamka dla niego to nic zaczął do mnie napierdzielać z de to odpowiedziałem z ogniem lecz kiedy zaczął przegrywać z dupy wyjął m4 i wiecie jak sie zakonczyło
Screeny (obowiązkowe):Jest to (zdjęcie, ssy cos w sampie mi nie działają) z przyznania się lecz nie z samej akcji.https://imgur.com/a/uoFxx4M

 

Mam nadzieję, że rozpatrzycię moją skargę pozytywnie ponieważ nie jest to pierwsza jego taka akcja

Odnośnik do komentarza

Odpowiadam na Skargę więc było tak
broniłem się bo do mnie strzelano więc wyciągnełem m4 i zaczełem się bronić

 

Jeżeli skarga by doszła że będzie pozytywnie rozpatrzona proszę o złagodzenie kary na zawieszene w obowiązkach Funkcjonarusza LSPD na 2 dni

 


i po za tym minie chciałeś rozjechać więc strzeliłe w auto dla postrachu i do przejechania doszło

 


i popierwsze to była officer Sophie_Howkins

Edytowane przez Nishino
Odnośnik do komentarza

Skarga zostaje odrzucona.

 

Uzasadnienie: Screeny nic nie przedstawiaja, natomiast powołując się na oskarżenia pisane przez oskarżyciela mogę wywnioskować, że nie doszło do złamania LKiZ. Natomiast jeżeli, gracz ma zastrzeżenia do gry policjanta, może zgłosić je liderowi, bądź złożyć skargę w działach LSPD.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...