Skocz do zawartości

Zdjęcie

[R][SkargaMG] Nishino

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mr gino

mr gino

nie czuje strachu gdy zbliza sie po mnie patrol

• Gracz
  • 1169 postów
  • Nick SA-MP:antonio vivaldi

Napisano 13 październik 2019 - 11:07

Nick oskarżonego: Nishino
Nick oskarżającego: mr gino
Powód: bezsensowny wpis, brak powiązania z tematem, prowokacje
Wyjaśnienie: Zgodnie z tym: https://mrucznik-rp....rgamg-nishino/ ten post jest bezsensowny i nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji. Dodatkowo ten sam moderator kara za takie rzeczy.
Screeny (obowiązkowe): https://mrucznik-rp....ść/#entry959561

• Szlagu lubi to

#2 Nishino

Nishino

Król Role Play

• Moderator Globalny
  • 955 postów
  • Nick SA-MP:Lothair_Beaudoin

Napisano 13 październik 2019 - 11:31

Nie wiem z czego się tłumaczyć bo nie rozumiem twoich zarzutów, Ty chyba tez nie rozumiesz.

#3 mr gino

mr gino

nie czuje strachu gdy zbliza sie po mnie patrol

• Gracz
  • 1169 postów
  • Nick SA-MP:antonio vivaldi

Napisano 13 październik 2019 - 12:50

Nie wiem z czego się tłumaczyć bo nie rozumiem twoich zarzutów, Ty chyba tez nie rozumiesz.

W takim razie bardzo mi przykro skoro nie rozumiesz swoich własnych słów ani słów z którymi jakiś czas temu się zgodziłeś.

#4 Nishino

Nishino

Król Role Play

• Moderator Globalny
  • 955 postów
  • Nick SA-MP:Lothair_Beaudoin

Napisano 13 październik 2019 - 13:13

W takim razie bardzo mi przykro skoro nie rozumiesz swoich własnych słów ani słów z którymi jakiś czas temu się zgodziłeś.

Poprostu nie mam jak odnieść się do twoich słów, są najzwyczajniej w świecie bezsensowne.
  • Creative lubi to

#5 Evans

Evans

• Administrator Forum
  • 1416 postów
  • Nick SA-MP:Tommy_Evans

Napisano 03 listopad 2019 - 00:01

Wypowiedzi tego typu nie będą tolerowane na forum, zarówno w kierunku administracji, jak i użytkowników. Twoja bogata kartoteka pozostawia wiele do życzenia, więc radzę się zastanowić nad dalszymi prowokacyjnymi wypowiedziami. Pamiętaj, że podpisałeś cyrograf, który zobowiązuje cię do tworzenia rozgrywki organizacjom przestępczym oraz porządkowym, dokumentowanie swojej działalności w postaci zdjęć z rozgrywki w tematach do tego przeznaczonych".

Wszystko, co zostało dane może też i zostać odebrane a twoje dotychczasowe działania tylko nas przekonują, że nie warto było dawać ci tej szansy. Zasady Nowego Podejścia'' obecnie były dla ciebie łaskawe.

Moderator zasugerował ci jedynie, że z tego typu komentarzami należy przenieść się na inną platformę, skarga odrzucona.

#6 Evans

Evans

• Administrator Forum
  • 1416 postów
  • Nick SA-MP:Tommy_Evans

Napisano 03 listopad 2019 - 00:01

Twoja skarga została rozpatrzona!
Masz prawo odwołać się od decyzji podjętej przez osobę rozpatrującą - w TYM dziale.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych