Skocz do zawartości

Zdjęcie

[R][skargaMG] Adam1284

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 mr gino

mr gino

nie czuje strachu gdy zbliza sie po mnie patrol

• Gracz
  • 1169 postów
  • Nick SA-MP:antonio vivaldi

Napisano 13 październik 2019 - 11:08

Nick oskarżonego: Adam1284
Nick oskarżającego: mr gino
Powód: bezsensowny wpis, brak powiązania z tematem, prowokacje
Wyjaśnienie: Zgodnie z tym: https://mrucznik-rp....rgamg-nishino/ ten post jest bezsensowny i nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji. Jako moderator łamie regulamin forum.
Screeny (obowiązkowe): https://mrucznik-rp....ść/#entry959499

Użytkownik mr gino edytował ten post 13 październik 2019 - 11:08

• Oficer, Gliniaszv1 i Szlagu lubią to

#2 Adam1284

Adam1284

Sąsiad Jacoba W.

• Komisja Sprawiedliwości
  • 1720 postów
  • Nick SA-MP:Adam_Pitterson

Napisano 13 październik 2019 - 11:18

Bezsensowny post w dyskusji? XD Zacytowałem mądre słowa pewnego użytkownika pasujące do sytuacji ;)

mPp2hEJqQtCzZKdihYeo8g.jpeg

#3 Creative

Creative

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 177 postów
  • Nick SA-MP:Joey_Serratore

Napisano 13 październik 2019 - 12:17

To jedynie Twoja subiektywna opinia, że post jest bezsensowny. Nie narusza regulaminu, a tym bardziej zasad działu w którym zamieszczony został post. Dyskusje zwykle mają to do siebie, że w temacie wypowiadają się różne osoby o różnym poglądzie. Autor przedstawił swój. Chłopaku polej sobie palce wrzątkiem to może takich bezsensownych skarg nie będziesz pisał.
  • Adam1284 lubi to

#4 mr gino

mr gino

• Gracz
  • 1169 postów

Napisano 13 październik 2019 - 12:47

Bezsensowny post w dyskusji? XD Zacytowałem mądre słowa pewnego użytkownika pasujące do sytuacji ;)

"W żaden sposób nie ustosunkowałeś się do dyskusji, a jedyne co zrobiłeś to głupią prowokację. Moderator dobrze zrobił karząc Cię za ten bezsensowny wpis. Następnym razem zamiast po prostu pisać bez celu to zostaw dla siebie lub podziel się tym z kolegami na PW, nie wszyscy muszą czytać wypociny w takim stylu. ;)"

#5 Creative

Creative

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 177 postów
  • Nick SA-MP:Joey_Serratore

Napisano 13 październik 2019 - 12:51

Idź leczyć kompleksy gdzie indziej.

#6 Adam1284

Adam1284

Sąsiad Jacoba W.

• 1720 postów

Napisano 13 październik 2019 - 12:53

"W żaden sposób nie ustosunkowałeś się do dyskusji, a jedyne co zrobiłeś to głupią prowokację. Moderator dobrze zrobił karząc Cię za ten bezsensowny wpis. Następnym razem zamiast po prostu pisać bez celu to zostaw dla siebie lub podziel się tym z kolegami na PW, nie wszyscy muszą czytać wypociny w takim stylu. ;)"

Jak juz sie bawisz w cytowanie, to chociaż zamieść autora tekstu, tak jak ja zrobiłem w poście, który uważasz za bezsensowny.

#7 mr gino

mr gino

• Gracz
  • 1169 postów

Napisano 13 październik 2019 - 12:56

Jak juz sie bawisz w cytowanie, to chociaż zamieść autora tekstu, tak jak ja zrobiłem w poście, który uważasz za bezsensowny.

Czyli nawet nie zapoznałeś się konkretnie z skargą. W takim razie wróć jak już to zrobisz. Ale wiem, że może to być trudne dlatego ci wyjaśnię - to słowa Telehamy, z którymi zgodził się Evans.

Zamiast prowokować i pisać posty, które nie są zwiazane z tematem było wziąć pod pache Creative i zrobić wspólnie temat z dyskusją na temat dyskusji użytkownika Waffen SSzlagu.

Użytkownik mr gino edytował ten post 13 październik 2019 - 12:58

#8 Adam1284

Adam1284

Sąsiad Jacoba W.

• 1720 postów

Napisano 13 październik 2019 - 20:32

Nie mam zamiaru ośmieszać się na forum pisząc "bezsensowne" dyskusje, nie szukam tu poklasku.
Gdybym chciał zabłysnąć to bym się brokatem obsypał. ;)

Nie mam sobie nic do zarzucenia.

#9 Evans

Evans

• Administrator Forum
  • 1416 postów
  • Nick SA-MP:Tommy_Evans

Napisano 03 listopad 2019 - 00:27

Temat został usunięty, następnie zarchiwizowany przez IPB więc nie ma możliwości ustalenia treści postu, skarga odrzucona.

#10 Evans

Evans

• Administrator Forum
  • 1416 postów
  • Nick SA-MP:Tommy_Evans

Napisano 03 listopad 2019 - 00:27

Twoja skarga została rozpatrzona!
Masz prawo odwołać się od decyzji podjętej przez osobę rozpatrującą - w TYM dziale.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych