Skocz do zawartości

[A][A] Pożegnanie Flexi - Tina_Fose


Flexi

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się kończy coś zaczyna niestety nie zawsze.

Moja przygoda na Mruczniku właśnie dobiegła końca poznałam tu wiele wspaniałych osób oraz kilka osób które czekały aż dostanę bana :D.

Cóż może nie banicja ale blokada konta Tina Fose co za tym idzie więcej mnie nie zobaczycie na tym nicku oraz na żadnym innym który miałam zrobiony pod ANW aby pomagać @Wojciaszko czy pod swobodną rozgrywkę gdzie nikt można powiedzieć nie wiedział, że to ja.

No cóż żegnam wszsytkich dzięki ślicznie za grę ale dzisiejsza akcja serwera luźne rp mnie skłoniła do odejścia wiele osób na serwerze pytało dlaczego?

Odpowiedź jest prosta: Nie lubię serwerów 4FUN  z przykrością muszę stwierdzić, że Mrucznik z RP ma wspólnego tyle, że ma w nazwie oraz reguły cała rozgrywka jednak wygląda jak jeden wielki serwer 4FUN nie chcę już aby kolejna osoba dostała warna czy coś dlatego nie pisałam skargi za grę NON-RP.

Dzięki mrucznikowcy powodzenia w dalszej kreacji postaci 

 

Dzięki również:

@@KuKis oraz @@ReQuien za danie szansy na zagranie w UM-LS

@ za możliwość zagrania w FBI

@@Wojciaszko za pogranie w ANW

@@BartiK za kozackie zabawy :D

@@0Verte za szybkie reakcje na wysyłane oferty sponsoringu

@@Erak za wbicie CK we wspaniały sposób oraz bycie największym przystojniaka na serwerze

oraz Tobie za to, że grałeś/łaś ze mną coś oraz przepraszam, że Cię nie wymieniłam ale na bank bym coś znalazła

 

 

P.S. Zwycięzcy konkursu między innymi nie musicie mi "przetrzymywać" tego co wygraliście ode mnie uczciwie.

:dawidpij:Powodzonka :):dawidpij:

 

 

//Edit:

Poprawka na Eraku + dopiska  :)

Edytowane przez Flexi
  • Like 6
Odnośnik do komentarza

odchodzenie z tego serwera, tylko dlatego że jest to "luźne rp" jest trochę śmieszne ponieważ to jest główna zaleta tego 4fun serwerka i gdyby nie to, już dawno by on upadł.,

 

aczkolwiek powodzonka papa.

Znam serwer ktróy miał w dopisce "RP" chodź miał inny tryb  a miał bardzo dużo związanego z RP i istnieje od 2008 roku

Edytowane przez Flexi
Odnośnik do komentarza

Nigdzie nie napisałem że serwery upadają przez to że są nastawione na RP, zauważyłem tylko że mrucznik by upadł gdyby był nastawiony na full rp, chociaż i tak wkrótce sentyment przestanie trzymać graczy i padnie.

 

A mi chodzi o to, że tam było luźniejsze RP bo głównie trzymano się innego trybu ale dodatki z serwerów RP straszny urok mu dodały przez co chyba nawet częściej gracze zwracali uwagę na ten luz.

Nie życzę źle Mrucznik-RP jeśli to zostało tak odebrane bo niech się rozwija dalej i ma nawet i po 700 graczy dziennie tylko właśnie mnie odtrącają takie rzeczy jakie widziałam w ciągu dosłownie 2 miesięcy.

Edytowane przez Flexi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Znam serwer ktróy miał w dopisce "RP" chodź miał inny tryb  a miał bardzo dużo związanego z RP i istnieje od 2008 roku

 

mówisz o pejforgejm co jest totalnym gównem? XD jeszcze gorszym niz mrucznik a tak btw jeszcze kiedyś mrucznik miał ducha luźnego rp; było dużo zabawy, śmiechu no i ktoś tu jeszcze grał (sporo osób) było też rp ale po 2015 coraz mniej go jest - nikt już się nie chce angazować w rp, każdy ma w dupie i ma dosyć tego serwera bo i tak nic się nie zmieni, większość odeszła (zwłaszcza spoko osób) ekipa serwerowa wiadomo jaka jest no i dalej to raczej każdy wie dlaczego tak się dzieje a nie inaczej

Edytowane przez Anarchia
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

mówisz o mrucznik co jest totalnym gównem? XD jeszcze gorszym niz mrucznik a tak btw jeszcze kiedyś mrucznik miał ducha luźnego rp; było dużo zabawy, śmiechu no i ktoś tu jeszcze grał (sporo osób) było też rp ale po 2015 coraz mniej go jest - nikt już się nie chce angazować w rp, każdy ma w dupie i ma dosyć tego serwera bo i tak nic się nie zmieni, większość odeszła (zwłaszcza spoko osób) ekipa serwerowa wiadomo jaka jest no i dalej to raczej każdy wie dlaczego tak się dzieje a nie inaczej

Mi chodziło o zupełnie inny tryb serwera nawet w nazwie nie miał napisu RP do lat 2k10 albo 2k11 po dodaniu tej dopiski społeczność serwera jeszcze bardziej trzymała się tego RP niż głównego typu. Chodź o głównym trybie dawało znać to co znajdowało się w świecie gry. Moja przygoda na Mruczniku się skończyła chodź forum czy DC będę odwiedzać narazie tylko nie wiem jak długo.

Odnośnik do komentarza

Mi chodziło o zupełnie inny tryb serwera nawet w nazwie nie miał napisu RP do lat 2k10 albo 2k11 po dodaniu tej dopiski społeczność serwera jeszcze bardziej trzymała się tego RP niż głównego typu. Chodź o głównym trybie dawało znać to co znajdowało się w świecie gry. Moja przygoda na Mruczniku się skończyła chodź forum czy DC będę odwiedzać narazie tylko nie wiem jak długo.

 

no niestety tak jest, a z każdym dniem tutaj będzie gorzej; nawet tej zabawy co kiedyś nie ma (w jakiś stopniu jest, w miare ale to nie to samo) co to był za serwerek tak btw, a i tak z ciekawości co Cię odtrąciło od mruka od tych 2 miesięcy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

To nie jest chyba nic nowego, że na serwerze który promuje eventy typu walka z policja, ciągłe wymiany ognia i dodatkowo bardzo często promuje bezradność adminów bo ogranicza ich dziurawy regulamin.

Nie ma żadnej gry RP, ten serwer stacza się na dno od paru ładnych lat

Ci co mieli tego dość bawią się dobrze na konkurencji, nawet z Administracji ;)

Jeżeli chcesz jakiś ciekawy serwer odezwij się na PW.

Czy to discord, czy forum.

Edytowane przez Gliniaszv1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...