Skocz do zawartości

[A][A] 0Verte nie dał hasła do wszt. Simeone


Stróż Prowa

Rekomendowane odpowiedzi

spójrzcie wprost. dlaczego simeone i rozalka są tak mocno chronieni, gdy każdy zdroworozsądkowy właściciel by wyrzucił na zbity pysk kogoś takiego? według mnie nie ma innego wytłumaczenia niż to. nawet jakby simeone był członkiem rodziny to by jednak 0verte zareagował, a tutaj? nic - totalnie. to nie jest normalne i jest to zbyt oczywiste że 0verte dał mu hasło do czegoś czego simeone nie powinien dostać

 

z kubim było to samo, tylko że mrucznik i 0verte mówili o tym wprost, że mają związane ręce przez umowe z nim, zapraszam do dyskusji

 

//edit: 0Verte - nie dałem Simeone hasła do wszystkiego (nie ma w ogóle czegoś takiego), od momentu przejścia na platformę GitHub mamy 100% kontrolę nad procesem i wszelkimi dostępami. Nazwa tematu zmieniona aby nie sugerować graczom kłamstw.

Edytowane przez 0Verte
sprosotwanie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

A może po prostu nie ma nikogo w ich miejsce. Z drugiej jednak strony argumenty broniące ich (TYLKO w niektórych przypadkach) mają sens.

wiele razy przez dłuższy czas nie było skrypterów i nie narzekano. chyba lepiej aby skrypterów takich jak simeone nie było bo byłby spokój na serwerze (a co sie z tym wiąże brak mnie na forum, chyba że pojawiłaby sie inna zadyma). a nawet jeśli to jest pecet, ktorego wyrzucili a chłop robi kawał dobrej roboty

Edytowane przez Stróż Prowa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

 

a-czapka-1280x720.jpg


bardziej to pasuje 3d9key.jpg

 

 

Ja mam pytanie, czy masz jakieś problemy ze sobą? Nie to, że się czepiam, ale chciałam jedynie się upewnić, podobno takie rzeczy się usprawiedliwia nawet u Boga.


to po prostu wyjaśnij waszą bezkarność, bo dla mnie to jest nie do pomyślenia

 

//złączcie posty czy coś
//_patryq: Łącze posty.

Edytowane przez _patryq
Odnośnik do komentarza

Ale to nawet nie jest kwestia tego czy ktoś jest faworyzowany czy nie. Robicie problemy o kompletne głupoty, składacie masowo skargi o jakieś pierdoły, piszecie dyskusje jak wam źle, ba składacie odwołania bo coś tam kicka dostaliście. No przecież to można za głowę się złapać. Wam się w dupach poprzewracało, jeśli myślicie że ktoś będzie brał to na poważnie. Pion administracyjny zawsze był czymś, co należy kontrolować i w sytuacjach nadużyć - kończyć współpracę. Ale to musi wynikać z bezczelnego lub "stawiającego" się ponad prawem zachowania administratora a nie skargi, która jest bez uzasadnienia lub na siłę. Wymagacie szacunku do graczy, kiedy sami nie macie szacunku do ludzi nadzorujących prawidłowy przebieg rozrywki.

 

Jakby wprowadzić zasadę pisania skarg dozwolonych tylko dla osób z czystą kartoteką to okazałoby się, że w ogóle by nie było skarg xD Zacznijcie najpierw reprezentować poziom, który będzie można wziąć na poważnie, a później piszcie skargi i odwołania, wtedy może ktoś potraktuje to poważnie a nie jak kolejny płacz o nic by tylko komuś dopierdolić - bo tak to obecnie wygląda. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Zanim zarzucisz mi jeszcze brak szacunku do gracza https://mrucznik-rp.pl/forum/408-skargi-na-administracj%C4%99/ - Zostawię Ci od razu, napisz skargę na mnie.

 

Teraz zacznijmy od tego kim jest gracz? - A no widzisz, gracz jest osobą która ma wobec mnie szacunek, a ja szanuję jego.

Dodam więcej dyskusje trolli tego forum są ostatnim czym bym się przejęła.

Dlaczego jesteśmy bezkarni? Bo jesteśmy graczami, którzy zasługują na drugą szansę, rozumieją swoje błędy, oraz dostrzegają różnice między dyskusją z poziomem a laniem gówna tak jak Ty to robisz.

Utwórz dyskusję na temat tego, czy używam podpasek czy tamponów, możesz gdybać która opcja jest lepsza, tak jak w każdej Twojej dyskusji, która nie zawiera faktów a jedynie przypuszczenia. 

Nikt nie jest nietykalny, Ty również. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Zanim zarzucisz mi jeszcze brak szacunku do gracza https://mrucznik-rp.pl/forum/408-skargi-na-administracj%C4%99/ - Zostawię Ci od razu, napisz skargę na mnie.

 

1. Teraz zacznijmy od tego kim jest gracz? - A no widzisz, gracz jest osobą która ma wobec mnie szacunek, a ja szanuję jego.

2. Dodam więcej dyskusje trolli tego forum są ostatnim czym bym się przejęła.

3. Dlaczego jesteśmy bezkarni? Bo jesteśmy graczami, którzy zasługują na drugą szansę, rozumieją swoje błędy, oraz dostrzegają różnice między dyskusją z poziomem a laniem gówna tak jak Ty to robisz.

4. Utwórz dyskusję na temat tego, czy używam podpasek czy tamponów, możesz gdybać która opcja jest lepsza, tak jak w każdej Twojej dyskusji, która nie zawiera faktów a jedynie przypuszczenia. 

5. Nikt nie jest nietykalny, Ty również. :)

1. jeśli byłby szacunek do gracza to nie byłoby tak żałosnych werdyktów w skargach

2. nazywasz trollowaniem walke o sprawiedliwość na serwerze? spox

3. wasza druga szansa jest chyba już pięćdziesiątą szansą

4. nie interesuje mnie to, spytam simeone

5. grozisz mi?

Edytowane przez Stróż Prowa
Odnośnik do komentarza

1. jeśli byłby szacunek do gracza to nie byłoby tak żałosnych werdyktów w skargach

2. nazywasz trollowaniem walke o sprawiedliwość na serwerze? spox

3. wasza druga szansa jest chyba już pięćdziesiątą szansą

4. nie interesuje mnie to, spytam simeone

5. grozisz mi?

Jesteś po prostu żałosny, miłego dnia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

bardziej to pasuje 3d9key.jpg to po prostu wyjaśnij waszą bezkarność, bo dla mnie to jest nie do pomyślenia //złączcie posty czy coś//_patryq: Łącze posty.

Ale to ty jesteś w tym sreberku ma głowie xd chyba ci do głowy ktoś narobił i wylewasz teraz ten shit na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, tak czytam te wszystkie twoje bzdety "Stróż Prowa", iii po części myślę że jesteś niepoczytalną osobą, że wszystko chciałbyś wiedzieć zaczynasz chuj wie po co jakieś dyskusje, ale tak pomyślałem po co niby zaczynasz to wszystko, wkurwiając tym administrację, bo ci się nudzi. Zapewne przypuszczam jak ty to robisz we wszystkich swoich postach że, owy administrator forum/serwera, zrobił coś nie po twojej myśli, tym samym się wkurwiłeś i pomyślałeś że będziesz uprzykrzał każdemu kto wnosi coś do tego serwera jaki forum. A ty jedynie co wnosisz, to swoje bezcenne pierdolenie, jeśli masz zamiar pisać takie rzeczy które naprawdę są niepotrzebne, idź sobie nie wiem na Ls-Stories, czy coś, tam większość ludzi tak samo oddali by swoją rękę żeby wiedzieć więcej niż powinni. Wracając do tematu, tak naprawdę co cie to obchodzi że jakiś "0verte dał hasło do wszystkiego" chciał to dał, cie to powinno gówno obchodzić, jeśli ci coś nie pasuje to po co tu jesteś? Simeone, jaki resztą vH@, zapierdalają żebyśmy mieli na czym grać, żeby się jakoś ten serwer rozwijał, ale znajdzie się taki co wszystko chciałby wiedzieć, i będzie dopierdalał, bo nie wiadomo o co mu chodzi, i po co to wszystko. Pozdrawiam

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Hmm, tak czytam te wszystkie twoje bzdety "Stróż Prowa", iii po części myślę że jesteś niepoczytalną osobą, że wszystko chciałbyś wiedzieć zaczynasz chuj wie po co jakieś dyskusje, ale tak pomyślałem po co niby zaczynasz to wszystko, wkurwiając tym administrację, bo ci się nudzi. Zapewne przypuszczam jak ty to robisz we wszystkich swoich postach że, owy administrator forum/serwera, zrobił coś nie po twojej myśli, tym samym się wkurwiłeś i pomyślałeś że będziesz uprzykrzał każdemu kto wnosi coś do tego serwera jaki forum. A ty jedynie co wnosisz, to swoje bezcenne pierdolenie, jeśli masz zamiar pisać takie rzeczy które naprawdę są niepotrzebne, idź sobie nie wiem na Ls-Stories, czy coś, tam większość ludzi tak samo oddali by swoją rękę żeby wiedzieć więcej niż powinni. Wracając do tematu, tak naprawdę co cie to obchodzi że jakiś "0verte dał hasło do wszystkiego" chciał to dał, cie to powinno gówno obchodzić, jeśli ci coś nie pasuje to po co tu jesteś? Simeone, jaki resztą vH@, zapierdalają żebyśmy mieli na czym grać, żeby się jakoś ten serwer rozwijał, ale znajdzie się taki co wszystko chciałby wiedzieć, i będzie dopierdalał, bo nie wiadomo o co mu chodzi, i po co to wszystko. Pozdrawiam

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=UfjDRuSjzbM

Odnośnik do komentarza

Tym postem jedynie udowodniłeś, że nie masz nic do powiedzenia, bo mówię samą prawdę. O tobie jaki twoich czynach. Po prostu takie XD

już kilkukrotnie wyjaśniałem po co powstają takie tematy, raczej to i tak ostatni temat o simeone (chyba, że znowu coś odwalą). jak będą to obiecuje że przed wstawieniem tematu w notatniku zapisze sobie po co to robie, aby odpowiadać takim jak ty poprzez kopiuj/wklej

Odnośnik do komentarza

już kilkukrotnie wyjaśniałem po co powstają takie tematy, raczej to i tak ostatni temat o simeone (chyba, że znowu coś odwalą). jak będą to obiecuje że przed wstawieniem tematu w notatniku zapisze sobie po co to robie, aby odpowiadać takim jak ty poprzez kopiuj/wklej

Powinieneś kilkukrotnie powtarzać każdemu że lubisz wkurwiać ludzi. Po co powstają takie tematy, bo żal cie za dupę ściska, że ktoś może a ty nie. "Chyba że znowu coś odwalą" - I co z tego że odwalą, to oni czy ty? Nie powinno cie to interesować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Powinieneś kilkukrotnie powtarzać każdemu że lubisz wkurwiać ludzi. Po co powstają takie tematy, bo żal cie za dupę ściska, że ktoś może a ty nie. "Chyba że znowu coś odwalą" - I co z tego że odwalą, to oni czy ty? Nie powinno cie to interesować.

mam do mrucznika sentyment i nie chce, aby serwer upadł w tak żałosny sposób. spójrz na skargi na nich i oceń, czy werdykty są słuszne. dlaczego gracze po skardze za DM2 nie będą mieli rozmowy na ten temat, a z miejsca dostają kare?

 

nie chce dla mrucznika i 0verte źle, ale skoro oni nie potrafią, to gracze powinni wziąć sprawy w swoje ręce. o administracji nie wspominając

Odnośnik do komentarza

Jak tworzy się plotkę:

 

Najpierw szereg bzdur w formie pytania aby nie można nam było zarzucić kłamstwa.  Dowodów oczywiście nie wstawiamy (bo wyssaliśmy wszystko z palca) ale to nie jest potrzebne, bo chodzi o to aby zasiać wątpliwości i wzbudzić ferment.

Jeżeli dostaniemy bana to nie będziemy zwykłymi łgarzami lecz "bojownikiem o prawdę" walczącym z "ciemiężcami"

 

Przykładowe tematy pod dyskusję:

  • Czy Stróż Prowa jest agentem z konkurencji?
  • Czy Stróż Prowa mści się za nieudane zaloty do jednej z administratorek?
  • Czy Stróż Prowa współpracuje z grupami cziterskimi?
  • Czy Stróż Prowa jest odpowiedzialny za wycieki danych z 2018r.?
  • Czy Stróż Prowa handlował kontami na serwerze?
  • Czy Stróż Prowa ma plan zniszczenia serwera który realizuje?

Pomyślcie, przecież tak mogłoby być - osoba która tak się zachowuje musi mieć jakiś ukryty cel albo potężne plecy. Wystarczy się zastanawiać a wnioski nasuwają się same.

Nie mamy na to żadnych dowodów ale przecież kto pyta nie błądzi...

 


 

I teraz administracja musi dementować bzdury, tracić czas na wyjaśnienie oczywistości:

 

"Czy 0verte dał hasło do wszystkiego Simeone"?

Każdy ma takie dostępy jakie mieć powinien i wszystko mamy pod kontrolą. Przestańcie pleść głupy i wymyślać coraz głupsze teoryjki. Nie dorabiajcie chorych ideologii do faktu, ze odrzuciłem wasze bzdurne skargi. Simeone wyraża się dużo łagodniej niż np. zasłużony Dawid - jedyna różnica jest taka, że na jednego z nich trwa zorganizowana nagonka. Rozlka dostała skargę za to, że dała kicka z powodem "." przed ukaraniem gracza o nicku Jebać_Rozalke albo za nadanie /slap bez pouczenia. Takie skargi powstają tylko po to abym słusznie je odrzucił a następnie mógł przeczytać, że "Zarząd odrzuca skargi na Rozalkę, czyżby spisek?". Proponuję zapoznać się z treścią tych skarg a dopiero później gardłować.

 

Tylko dlaczego administracja odpowiada? Przecież tylko winny się tłumaczy, zatem "Czy 0Verte [dowolna bzdura]?"... i koło się zamyka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Jak tworzy się plotkę:

 

Najpierw szereg bzdur w formie pytania aby nie można nam było zarzucić kłamstwa.  Dowodów oczywiście nie wstawiamy (bo wyssaliśmy wszystko z palca) ale to nie jest potrzebne, bo chodzi o to aby zasiać wątpliwości i wzbudzić ferment.

Jeżeli dostaniemy bana to nie będziemy zwykłymi łgarzami lecz "bojownikiem o prawdę" walczącym z "ciemiężcami"

 

Przykładowe tematy pod dyskusję:

  • Czy Stróż Prowa jest agentem z konkurencji?
  • Czy Stróż Prowa mści się za nieudane zaloty do jednej z administratorek?
  • Czy Stróż Prowa współpracuje z grupami cziterskimi?
  • Czy Stróż Prowa jest odpowiedzialny za wycieki danych z 2018r.?
  • Czy Stróż Prowa handlował kontami na serwerze?
  • Czy Stróż Prowa ma plan zniszczenia serwera który realizuje?

Pomyślcie, przecież tak mogłoby być - osoba która tak się zachowuje musi mieć jakiś ukryty cel albo potężne plecy. Wystarczy się zastanawiać a wnioski nasuwają się same.

Nie mamy na to żadnych dowodów ale przecież kto pyta nie błądzi...

 


 

I teraz administracja musi dementować bzdury, tracić czas na wyjaśnienie oczywistości.

 

Każdy ma takie dostępy jakie mieć powinien i wszystko mamy pod kontrolą. Przestańcie pleść głupy i wymyślać coraz głupsze teoryjki. Nie dorabiajcie chorych ideologii do faktu, ze odrzuciłem wasze bzdurne skargi. Simeone wyraża się dużo łagodniej niż np. zasłużony Dawid - jedyna różnica jest taka, że na jednego z nich trwa zorganizowana nagonka. Rozlka dostała skargę za to, że dała kicka z powodem "." przed ukaraniem gracza o nicku Jebać_Rozalke albo za nadanie /slap bez pouczenia. Takie skargi powstają tylko po to abym słusznie je odrzucił a następnie mógł przeczytać, że "Zarząd odrzuca skargi na Rozalkę, czyżby spisek?". Proponuję zapoznać się z treścią tych skarg a dopiero później gardłować.

 

Tylko dlaczego to robią? Przecież tylko winny się tłumaczy, "Czy 0Verte [dowolna bzdura]?" i koło się zamyka.

  • Czy Stróż Prowa jest agentem z konkurencji? - Nie
  • Czy Stróż Prowa mści się za nieudane zaloty do jednej z administratorek? - Co xD
  • Czy Stróż Prowa współpracuje z grupami cziterskimi? - Nie współpracuję, jednakże są moimi znajomymi. Nie ingeruję w to co robią ani nie nakłaniam do tego, częściej potępiam.
  • Czy Stróż Prowa jest odpowiedzialny za wycieki danych z 2018r.? - No jasne że nie. Ja nawet nie wiem jak wstawić tło do profilu xD
  • Czy Stróż Prowa handlował kontami na serwerze? - Tak, ale nie kontami a kontem, jednakże sprawa została wyjaśniona
  • Czy Stróż Prowa ma plan zniszczenia serwera który realizuje? - Chyba chodzi o to, że chce zniszczyć ten serwer i realizuje swój plan, to nie. Bardziej walcze o sprawiedliwość na serwerze.

Jeśli masz wszystko pod kontrolą, to po prostu opisz swoją umowe poufności z Simeone, a raczej jej brak gdyż Simeone jest niepełnoletni i po prostu boisz sie, że jak mu zabierzesz uprawnienia to ucieknie z mapą. Nie jest tak?

 

//0Verte: Nie, nie jest tak.

 

//Stróż Prowa: To w takim razie od dziś zaczynam robić na forum i grze to samo co robią Simeone i Rozalka. Niech tylko spróbują mnie ukarać za to, to będe sie odwoływał do werdyktów w skargach na nich. Dlaczego gracz który robi DM2 nie będzie miał rozmowy na ten temat, a dostaje kare?

 

//0Verte: Zgodnie z LKiZ zawsze należy w pierwszej kolejności gracza pouczyć i dać jak najłagodniejszą karę. Jeżeli ktoś dostaje 20min AJ za DM2 to oznacza, że inne metody zawiodły. Simeone i Rozalka nie mieli żadnej kary za DM2 (kolejne kłamstwo z twojej strony). Jednak każda uznana skarga zakończona działaniami naprawczymi przyniosła skutki, bo zgłoszone problemy nie powtarzały się.

 

//Stróż Prowa: Skoro nie powtarzały sie problemy to może czas stosować rozmowy z graczami? Zobacz ile graczy DMi, a po otrzymanej karze nic z tym sobie nie robią. Może serio ta rozmowa to cud nad Wisłą i każdy gracz który odbędzie rozmowe skończy DMić?

Edytowane przez Stróż Prowa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

 

  • Czy Stróż Prowa jest agentem z konkurencji? - Nie
  • Czy Stróż Prowa mści się za nieudane zaloty do jednej z administratorek? - Co xD
  • Czy Stróż Prowa współpracuje z grupami cziterskimi? - Nie współpracuję, jednakże są moimi znajomymi. Nie ingeruję w to co robią ani nie nakłaniam do tego, częściej potępiam.
  • Czy Stróż Prowa jest odpowiedzialny za wycieki danych z 2018r.? - No jasne że nie. Ja nawet nie wiem jak wstawić tło do profilu xD
  • Czy Stróż Prowa handlował kontami na serwerze? - Tak, ale nie kontami a kontem, jednakże sprawa została wyjaśniona
  • Czy Stróż Prowa ma plan zniszczenia serwera który realizuje? - Chyba chodzi o to, że chce zniszczyć ten serwer i realizuje swój plan, to nie. Bardziej walcze o sprawiedliwość na serwerze.

Jeśli masz wszystko pod kontrolą, to po prostu opisz swoją umowe poufności z Simeone, a raczej jej brak gdyż Simeone jest niepełnoletni i po prostu boisz sie, że jak mu zabierzesz uprawnienia to ucieknie z mapą. Nie jest tak?

 

 

Prawidłowe pytanie powinno brzmieć: Dlaczego  trzymasz Simeone w zarządzie i w roli skryptera pomimo tylu jego błędów i złych zachowań?

 

Myślę, że o to chodzi w tym chaosie składniowym. Bo właśnie o to rozchodzi się w tych wszystkich głupich dyskusjach.

Edytowane przez Kremuś
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...