Skocz do zawartości

Zdjęcie

[KS][Skarga] Cody_Evans

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Forgot

Forgot

Obywatel Los Santos

• Sponsor
  • 43 postów
  • Nick SA-MP:Bianchi Kevin

Napisano 16 październik 2019 - 08:26

Nick oskarżonego: Cody_Evans
Nick oskarżającego: Kevin_Bianchi
Powód: Cheat na unfreeze + RK
Kara (proponowana): Ban
Wyjaśnienie: Jak widzimy na poniższym nagraniu gracz użył jednego z dość popularnych cheatów aby zrobić RK bo został zabity przez jednego z nas po wymianie ognia. Niektórzy wiedzą, że pan Cody od dawna używa jak spora część serwera czitów lecz teraz zrobił to w sposób perfidny i bezpośredni co było żałosne tak samo jak to co robi OOC  :) Zdarzenie miało parę tygodni temu miejsce bo jeden z administratorów miał załatwić to bez konieczności składania skargi lecz nic nie wyszło.
Screeny (obowiązkowe): Film: https://www.youtube....h?v=a1gaf9ZghLs

• Majkel17, max thicc i Szlagu lubią to

#2 ESHU

ESHU

• Gracz
  • 445 postów
  • Nick SA-MP:John Diaz

Napisano 16 październik 2019 - 16:20

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.
@FuRRy

#3 FuRRy

FuRRy

Naczelny Odwalacz

• Sponsor
  • 596 postów
  • Nick SA-MP:Cody Evans [wyjechał] Caroline Taylor

Napisano 16 październik 2019 - 20:22

Bujaj się typie i tak nie gram, poza tym używanie samp addona umożliwia bugowanie, mrucznik poruszał o tym temat :)

https://mrucznik-rp....a-sammy-hatosy/

Se warnujcie za RK

Użytkownik FuRRy edytował ten post 16 październik 2019 - 20:31

#4 panicz mateusz

panicz mateusz

niebo nie jest limitem

• Administrator SA-MP
  • 2098 postów
  • Nick SA-MP:Brickland Whiteford

Napisano 16 październik 2019 - 20:42

Hej. Zapoznałem się troszeczkę ze skargą i filmik ma prawie dwa miesiące. Po dwóch miesiącach przypomniało ci się (?) aby napisać skargę na owego gracza, co jest bardzo podejrzane. Dlaczego nie zrobiłeś tego wcześniej? Analizując filmik, gracz FuRRy nie korzysta ze wspomagaczy, lecz z funkcji SAMP ADDONA, który jest legalny na serwerze o którym sam Mrucznik wspominał w tym temacie. 

Reasumując, gracz FuRRy korzysta z funkcji SAMP ADDONA, nie z wspomagaczy typu czit, więcej również w tym temacie.

Pozdrawiam, panicz mateusz.

#5 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 109 postów
  • Nick SA-MP:Marco_Provillo

Napisano 16 październik 2019 - 20:45

Hej. Zapoznałem się troszeczkę ze skargą i filmik ma prawie dwa miesiące. Po dwóch miesiącach przypomniało ci się (?) aby napisać skargę na owego gracza, co jest bardzo podejrzane. Dlaczego nie zrobiłeś tego wcześniej? Analizując filmik, gracz FuRRy nie korzysta ze wspomagaczy, lecz z funkcji SAMP ADDONA, który jest legalny na serwerze o którym sam Mrucznik wspominał w tym temacie. 

Reasumując, gracz FuRRy korzysta z funkcji SAMP ADDONA, nie z wspomagaczy typu czit, więcej również w tym temacie.

W tej chwili spróbuj udowodnić, że oskarżony grał 2 miesiące temu na Samp addonie. Poza tym SAMP addona trzeba w odpowiedni sposób użyć, żeby coś takiego było możliwe :D

#6 FuRRy

FuRRy

Naczelny Odwalacz

• Sponsor
  • 596 postów

Napisano 16 październik 2019 - 20:51

https://prnt.sc/pk8xpj

Ciągle mam zainstalowany :) Film powyżej został wrzucony 31 sierpnia

Użytkownik FuRRy edytował ten post 16 październik 2019 - 20:52

#7 Szlagu

Szlagu

• Gracz
  • 109 postów
  • Nick SA-MP:Marco_Provillo

Napisano 16 październik 2019 - 20:55

https://prnt.sc/pk8xpj

Ciągle mam zainstalowany :) Film powyżej został wrzucony 31 sierpnia

W takim razie sprawa wydaje się być wyjaśniona chociaż że daty też można podrobić.

#8 FuRRy

FuRRy

Naczelny Odwalacz

• Sponsor
  • 596 postów

Napisano 16 październik 2019 - 20:56

to mogę zrobić całościowy screen z aktualną datą i godziną, jeżeli będzie owa sytuacja

https://prnt.sc/pk91djzałączam

Użytkownik FuRRy edytował ten post 16 październik 2019 - 20:57

• Forgot lubi to

#9 Forgot

Forgot

Obywatel Los Santos

• Sponsor
  • 43 postów

Napisano 16 październik 2019 - 22:36

Czytanie ze zrozumieniem, sprawa została zgłoszona administracji a dokładnie Rozalce ale jak widać do dzisiaj nie było żadnego postępu więc postanowiłem napisać skargę.

Wasze tłumaczenie jest żałosne, ewidentnie widać tutaj użycie antyfreeza a nie samp addona a sprawdzić to można pobierając pierwszego lepszego z neta antyfreeza. Również spytajcie pierwszej lepszej osoby która ma bana za czity na mruczniku to powie wam, że jest to antyfreeze.

Sprawdziłem przed chwilą z jednym administratorem działąnie SAMP addona podczas BW i można TYLKO i wyłącznie ruszać kamerą a nie strzelać i się ruszać/skakać nawet stopując animacje komendami.

Bujaj się typie i tak nie gram, poza tym używanie samp addona umożliwia bugowanie, mrucznik poruszał o tym temat :)
https://mrucznik-rp....a-sammy-hatosy/
Se warnujcie za RK

Proszę link do tematu, gdzie Mrucznik twierdzi, że samp addon umożliwia bugowanie BU tak jak na filmie w tej skardze. Bo w skardze którą wysłałeś nic takiego nie ma. Również na filmie z tej skargi (na samym dole) jest tylko ruszanie kamerą nawet nie zmiana broni podczas BW. W Skardze na Sammiego jest przedstawione tylko ruszanie myszką nie chodzenie ze zbugowaną animacją i strzelanie.

Przypominam tylko o punkcie "5. Wypowiadać się w skardze mogą tylko osoby bezpośrednio z nią związane (oskarżony, oskarżyciel, administrator oraz świadkowie)."

to mogę zrobić całościowy screen z aktualną datą i godziną, jeżeli będzie owa sytuacja

https://prnt.sc/pk91djzałączam

Nie jest to żadnym dowodem wystarczy regedit albo chyba nawet zmiana daty i godziny w Windowsie xD
Dodam jeszcze uwagę znajomego, że ciekawe jest to, że zainstalowałeś CLEO 2 tygodnie temu :thinking:

Użytkownik Evans edytował ten post 17 październik 2019 - 14:45 lacze posty

• Majkel17 lubi to

#10 FuRRy

FuRRy

Naczelny Odwalacz

• Sponsor
  • 596 postów

Napisano 17 październik 2019 - 12:45

To masz własne zdanie, a ja będę miał swoje, czekam na werdykt nie mam zamiaru zaśmiecać skargi i czytać jego wypocin.

Użytkownik FuRRy edytował ten post 17 październik 2019 - 14:12

#11 Forgot

Forgot

Obywatel Los Santos

• Sponsor
  • 43 postów

Napisano 17 październik 2019 - 13:36

Samo add-on pozwala ruszać kamerą a nie wstawać podczas BW.

Również pozostawiam do sprawdzenia @ i wydania werdyktu.

Użytkownik Forgot edytował ten post 17 październik 2019 - 13:49

#12 Daglas

Daglas

• Komisja Sprawiedliwości
  • 515 postów
  • Nick SA-MP:Quinton Brown

Napisano 18 październik 2019 - 15:51

Werdykt zostawiam dla kierownika komisji

@1K2a3m4i

@skWayne

Użytkownik Daglas edytował ten post 18 październik 2019 - 15:51

#13 Randy