Skocz do zawartości


Zdjęcie

TEAMSPEAK 5 JUŻ JEST! DO WYGRANIA DOSTĘP DO BETA!


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ItsMatrix

ItsMatrix

    ItsMatrix B**ch

  • Administrator SA-MP
  • 202 postów
  • Nick SA-MP:Victoria_Lewis/Martirx

Napisano 16 październik 2019 - 22:18


Popularny

0-1a.png

 

PRZYSZŁOŚĆ KOMUNIKACJI DLA GRACZY NADCHODZI!

 

 

 

Zupełnie nowy TeamSpeak został zbudowany na podstawach najlepszej technologii głosowej i jest wyposażony w narzędzia komunikacji i produktywności nowej generacji, przy jednoczesnym zachowaniu renomowanego bezpieczeństwa, prywatności i pełnej możliwości dostosowywania.

 

d1HnZNR.png

 

 

TeamSpeak to całkowicie nowe centrum współpracy; zaprojektowane przez graczy dla graczy. Łączy wszystkie narzędzia i komunikację twoich zespołów w jednym, łatwym w użyciu miejscu.
 
Bez względu na to, czy jesteś małym klanem, czy gildią międzynarodową, TeamSpeak zrewolucjonizuje Twoją komunikację i współpracę.
 
 
Hf3ZTOT.png
 
 
Zupełnie nowy klient TeamSpeak jest w 100% kompatybilny wstecz, co oznacza, że ​​będziesz mógł łączyć się ze wszystkimi swoimi ulubionymi serwerami i rozmawiać ze znajomymi - bez względu na to, czy dokonali aktualizacji.
 
l9o1Ps2.png
 
Zbudowane od podstaw, nowe zaawansowane funkcje czatu tekstowego zapewniają łatwość korzystania z nowoczesnego czatu tekstowego, bez narażania prywatności i bezpieczeństwa.
 
Wysyłaj prywatne, grupowe lub publiczne wiadomości, udostępniaj pliki i zdjęcia, a nawet przesyłaj aktualizacje statusu - wszystko to bez połączenia z serwerem TeamSpeak.

 

2-2f.pngDzięki TeamSpeak wszystkie twoje rozmowy są nieograniczone.

 
Nieograniczone wątki, nieograniczona liczba członków i nieograniczona historia czatów. Po rozłączeniu czat nie znika już nigdy więcej (chyba że chcesz, oczywiście!)
 
 
 
 
Nowy interfejs został całkowicie przeprojektowany i opracowany tak, aby zapewnić najbardziej łatwą w użyciu komunikację na rynku.
 
Wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki, usprawniając najczęstsze zadania.
 
 

3-5f.pngNowe inteligentne wyszukiwanie pomoże Ci szybko połączyć się z każdym!

 

 

Dzięki „Inteligentnemu wyszukiwaniu” możesz szybko i łatwo łączyć się z serwerami, znajdować przyjaciół, tworzyć grupę, znajdować publiczne czaty, a nawet uruchamiać swoje gry
 
 
Wszystko z jednej łatwej w użyciu lokalizacji.
 
Bbn72e9.png
 
TeamSpeak został opracowany z myślą o Tobie. Z połączeniem z naszym nowym serwerem Mrucznik TeamSpeak (soon), przewidujemy wspaniałą współpracę i nie możemy się doczekać aby przedstawić wam nad czym pracujemy. 
 
(Oczekujcie Tematu z EVENTEM jedna z nagród to klucz do TS5)
 
Do usłyszenia!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych