Skocz do zawartości

Zdjęcie

[14.10.2019] Zdrajca w LSPD!

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ShaKeR

ShaKeR

Legendarna Klamka

• Gracz
  • 81 postów
  • Nick SA-MP:Norman Klamka

Napisano 17 październik 2019 - 22:32

**Na stronie San News ukazuje się nowy artykuł**

hwbJ3Ls.png

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Policjant usiłował zamordować Agenta FBI!

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dnia 14 października jeden z naszych redaktorów dostał informację o ataku na Agenta Federalnego przez Policjanta!

W szpitalu u Agenta pojawił się w ciągu kilkunastu minut, aby dowiedzieć się szczegółów i nagłośnić sprawę!

Ea8BpUt.jpg

Po przyjechaniu do szpitala do Agenta Federalnego D.Blackburn'a zobaczyłem go w okropnym stanie! Na szczęście czuł się na tyle dobrze, abym mógł przeprowadzić z nim mały wywiad.

Pan D.Blackburn opowiedział mi całą sytuację która wyglądała następująco:

Mieliśmy pościg za jakąś kobietą, która była poszukiwana. Gdy udało nam się zatrzymać jej wóz i ją obezwładnić zabrał ją ze sobą Pan Policjant M.Coleman.

Namawiałem go, że go będę eskortował, w razie gdyby na drodze pojawiły się jakieś komplikacje, a ten odmówił, co wydało mi się dziwne.

Podczas patrolowania miasta i okolic mniej zabudowanych w celu szukania mieszkania zajechałem do miejsca o nazwie Fern Ridge. 

Zobaczyłem z daleka radiowóz, którym Policjant miał zabrać podejrzaną na komendę - niestety moje oczy zobaczyły coś strasznego.

Za radiowozem leżała zakrwawiona kobieta, która miała pociętą twarz nożem, który on trzymał stojąc nad nią - to był Pan M.Coleman.

Kobieta była przestraszona, oraz miała zakneblowane usta jakąś szmatą do podłogi.

Od razu wyskoczyłem ze służbowego samochodu i udałem się w ich stronę.Była mała i nie przyjemna kłótnia z Policjantem, po czym on nagle wbił mi nóż.

Tak, tak jak słyszysz - wbił mi nóż w brzuch, którym wcześniej pociął twarz tej kobiecie.

Na szczęście miałem na sobie kamizelkę i nóż nie powędrował daleko w mój brzuch. Po wbiciu noża upadłem wyciągając broń i celując do niego.

Oddałem pierwszy strzał, którym trafiłem mu w udo - upadł , lecz on też oddał strzał - w rękę, w której miałem broń 

Ta kobieta miała przy sobie legalną broń - którą szybko wyciągnęła i oddała strzał w brzuch Policjanta. Mi udało się szybko wezwać posiłki.

Po przyjechaniu Służb Porządkowych i opatrzeniu nas obojga, M.Coleman wstał wyciągając broń i zaczął celować w kilku kolegów z pracy bez przyczyny.

Wmawiał coś tylko, że go wrabiam.Na szczęście sytuacja potoczyła się bardzo dobrze i nikt nie zginął.

Z tego co mi wiadomo Pan M.Coleman jest we więzieniu a o dalszych jego losach nic mi niestety nie wiadomo..

Według mnie jest to naprawdę straszne, że policjant może dokonać tak potwornego czynu. Policjant jest dla ludzi i  powinien chronić ludzi a nie ich mordować!

Niestety nie znane są dalsze losy Policjanta zdrajcy i mordercy.

Pan D.Blackburn wychodzi za niedługo ze szpitala, z tego co mi wiadomo czuje się już o wiele lepiej.

Historia jest naprawdę ciekawa, ponieważ Agent Federalny uratował kobiecie życie, po czym ona uratowała jego życie chwilę później!

wa9Q8El.png

#2 henszel1

henszel1

• Gracz
  • 230 postów
  • Nick SA-MP:Victor_Bambyrovic

Napisano 18 październik 2019 - 00:15

**Bambaryła Dodaje komentarz**
Dobrze że Coleman zdechł, i tak go nie lubiłem.

• ShaKeR lubi to

#3 Bazanto

Bazanto

Specjalista

• Sponsor
  • 146 postów
  • Nick SA-MP:Anthony_Stanley

Napisano 18 październik 2019 - 05:31

**Alice łapie się za głowę słysząc o całej akcji**

#4 Songo

Songo

Legenda