Skocz do zawartości

Ankieta: Czy usunąć kanał offtop-nsfw na discord?


ItsMatrix

Kanał OFFTOP-NSFW  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy usunąć kanał offtop-nsfw i przywrócić offtop?

    • Tak. Kanał offtop powinien mieć cenzure.
    • Nie. Kanał offtop powinien być bez cenzury.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,


 


Szybka sprawa... ostatnio (przed chwilą) zaszedł argument pomiędzy mną a KPI (pare osób), uważają że filmiki/zdjęcia które pojawiają się czasami na offtop-nsfw są niewłaściwe i powiniśmy przywrócić zwykły zablokowany kanal offtop z moderacją.


 


Chcę poznać waszą opinie bo tutaj gracze są najważniejsi.


 


Tak jak mówiłem,


Mój argument: Gra jest 18+ więc powinniśmy mieć kanał 18+... sam pare filmików z tego kanału zapisałem bo mnie rozśmieszyły.


 


KPI: Discord jest o grze a nie do "walenia konia". 


 


Większość filmików/zdjęc to memy lub śmieszne reakcje czasami w kontekscie seksualnym... jednak dzisiaj pojawiło się jedno zdjęcie które mogło pare osób obrzydzić (z tego 1 osobe z KPI)


Skasowałem je aby nie pobudzać większej wojny.


 


Dzięki za opinie.


Odnośnik do komentarza

Tak, kanał off-top na discordzie powinien być dla każdego, a jestem pewien, że nie jeden młodszy użytkownik może być zgorszony treścią która tam występuje. Sam też czasami wchodzę na ten off-top i nie chcę czasami się zaskoczyć niemiło treścią multimedialną tam wstawianą.

Odnośnik do komentarza

Mrucznik jest mentalnie w 15 wieku, a lider kpi to xD tak go podsumuje.

Moje filmiki rozśmieszyły w chuj osób mimo że były z podtekstem seksualnym i erotycznym wchodząc na kanał masz ostrzeżenie że jest od 18 lat ogarnięcie łeb.

Edytowane przez Gliniaszv1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, dlaczego chcecie ograniczać? Stworzyć jeden jasny regulamin, że discord jest dla wszystkich, także dla nieletnich i materiały które się tam publikuje mają być przyzwoite, kulturalne i nie obrażać ludzi. Moderacja jak najbardziej, ale nie moderacja bez sensu tylko do moderowania ludzi, którzy nie umieją się zachować.

Odnośnik do komentarza

Mrucznik jest mentalnie w 15 wieku, a lider kpi to xD tak go podsumuje.

Moje filmiki rozśmieszyły w chuj osób mimo że były z podtekstem seksualnym i erotycznym wchodząc na kanał masz ostrzeżenie że jest od 18 lat ogarnięcie łeb.

Przecież ty nawet nie masz 18 lat, więc jakim prawem ty śmiesz się wypowiadać o innych skoro nie powinieneś mieć dostępu do treści tam zamieszanych? Wyrzućcie ten kanał bo i tak większość to krzyski lat 12, mam też wrażenie, że więcej osób się udzielało na tym discordzie za czasów zwykłego "offtop".

Edytowane przez mlody g
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

i ta lista krawaciarzy głosująca na tak xD

Nie rusza mnie ten syf co tam udostępniacie ale ile można to przewijać i oglądać. Ale niestety takie już mamy pokolenie młodych ludzi i trzeba przywyknąć że wszędzie już jest patologia nawet na zwykłym kanale do pisania dramat xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

A nie lepiej zrobić 2 kanał offtop? 1 moderacyjny drugi nsfw? osobiscie mam bana od kilku miesiecy na tym discord i nie wiem jak to tam wyglada ale no

+1 dla tego Pana.

Przy dołączeniu do kanału offtop nfsw (czy jakoś tak) dostajemy informację, że wchodzimy na własną odpowiedzialność i treści tam zawarte są od 18 roku życia. Zamiast ograniczać ponownie offtop można stworzyć drugi taki kanał tekstowy z ograniczeniami co były. Do tego nfsw można dodać tylko jedno ograniczenie zwracając uwagę na filmik/gif/zdj, który został zamieszczony i na który zwróciłes uwagę ItsMatrix.

Odnośnik do komentarza

Morisson generalnie nie rozumiesz pojęcia NSFW no i dobrze, masz ten swój wiek i jestem pewny że memy typu ten co wysyłałeś cię zdemoralizują i przejdziesz na ciemną stronę mocy.

btw:

PRTAdam2000RandyfijgOKk.pngRisenSandałJagodaafijgOKk.pngMorissonfijgOKk.pngReQuienchrz4nAdam1284_West__patryqRosiMimikAshesf24VcWq.pngCreativeRozalkaskPembletonPerfidnyfijgOKk.png_AsardicH2kAcE.pngskHarlifijgOKk.pngFlexiHeratoMarian3k

 

Dostaliście polecenie z Administracji żeby tak głosować?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...