Skocz do zawartości

[R][Skarga] FBI


Harcik

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa organizacji, którą oskarżasz: FBI chyba
Nick lidera oskarżonej organizacji: Amy_Reif chyba:(
Przewinienie organizacji: Masowy dm
Twój nick InGame: Rayan_Hart
Organizacja w której obecnie grasz: Departament Łowców Głów

Uzasadnienie skargi wraz z dowodami na organizacje: No chłopaków chyba poniosło, może mają gorączkę albo coś ale takie rzeczy to już przesada, zwłaszcza że na filmiku widać że czekamy aż koleżanka wróci do auta, a po drugie droga jest nieprzejezdna.

 

https://streamable.com/dvr9v

https://i.imgur.com/ke4qA9S.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Przecież byłeś ostrzegany wiele razy co widać na filmie, do tego widać jak próbujesz sprowokować do takiej sytuacji, nie wiem czemu to jeszcze nie zostało wyrzucone do kosza XD

 

szukasz huja do dupy a gdy go dostajesz to sie wyplakujesz na forum

 

zluzuj gacie koles bo szukasz atencji na mruczniku xD

 

dokładnie tak XD

Odnośnik do komentarza

no rzeczywiście jak się powie odejdź/odjazd przed dm2 to wtedy już nie jest dm2. rzeczywiście normalne 3 agentów w środku miasta rozstrzeliwuje sobie cywilów i jak sami przyznaliście przez to że ktoś wam na /w napisał Xd

 

IuvPqs6.png

 

To fajni cywile, akurat powinni dostać pochwałę a nie skargę za to że pozbyli się szkodników ;)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza

proszę pana polecenia były? były. Jeśli ma Pan jakieś zastrzeżenia co do siły której użyli agenci proszę złożyć na nich pismo w odpowiednio przeznaczonym do tego temacie jakim jest skargi na agentów, lub wysłać eseja pocztą pantoflową

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

rzekome fbi się nie wylegitymowało, nie mieliśmy jak wiedzieć że to są służby porządkowe i tym bardziej ic można było w to wątpić gdy nas rozstrzelali za stanie XD 

ja tu nie szukam atencji, to nie ja mam 1300 postów i próbuje udawać quality rp na mruczniku w 2019 roku, poświecając kilka godzin na przerabianie ssów i gre rp w prywatnej wiadomości na forum XD 

 

ban evading z waszej strony to już inna kwestia, ale że admini udają że tego nie widzą to już nie moje zmartwienie ;pp

Odnośnik do komentarza

rzekome fbi się nie wylegitymowało, nie mieliśmy jak wiedzieć że to są służby porządkowe i tym bardziej ic można było w to wątpić gdy nas rozstrzelali za stanie XD 

ja tu nie szukam atencji, to nie ja mam 1300 postów i próbuje udawać quality rp na mruczniku w 2019 roku, poświecając kilka godzin na przerabianie ssów i gre rp w prywatnej wiadomości na forum XD 

 

ban evading z waszej strony to już inna kwestia, ale że admini udają że tego nie widzą to już nie moje zmartwienie ;pp

 

Na nagraniu które zamieściłeś widać, że jeden z agentów ma na sobie polówkę VGTF, odznakę FBI widoczną przy pasie taktycznym, jak i owy pas, co powinno dać Twojej postaci do myślenia, że nie ma do czynienia z cywilami, tylko agentami FBI z Violent Gang Task Force, więc raczej legitymowanie się podczas prowadzenia czynności służbowych na S'Central nie było konieczne.

 

Druga kwestia, '[.] rozstrzelali nas za stanie XD'

No tak się składa że VGTF akurat prowadziło czynności służbowe na South Central, więc uznali Cię jako potencjalne zagrożenie, toteż jeden z agentów poprosił Cię żebyś odjechał, zaś Ty sobie to olałeś, a Twój kolega zaczął doń pyskować co wzbudziło jego podejrzenia, więc finalnie zostaliście potraktowani pociskami z broni szturmowej. Na Waszym miejscu cieszyłbym się, że nie skończyło się aresztem i sprawą w sądzie za utrudnianie działań FBI.

Edytowane przez Risen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

opis widać dopiero w momencie gdy zaczął strzelać, wcześniej stał za daleko XD jeżeli prowadzicie jakieś działania bo ktoś wam napisał na /w że przeszkadzamy ze względu na powody IC w staniu afk na hoodzie to sobie ubierzcie kurteczke skryptem, albo legitymujcie się i będzie gituwa, widać celowo udupienie ze względu na powody ooc do czego sami się przyznaliście

 

https://www.youtube.com/watch?v=6TBDkajWiIM

Edytowane przez Harcik
Odnośnik do komentarza

opis widać dopiero w momencie gdy zaczął strzelać, wcześniej stał za daleko XD jeżeli prowadzicie jakieś działania bo ktoś wam napisał na /w że przeszkadzamy ze względu na powody IC w staniu afk na hoodzie to sobie ubierzcie kurteczke skryptem, albo legitymujcie się i będzie gituwa, widać celowo udupienie ze względu na powody ooc do czego sami się przyznaliście

ZIZTicW.png

 

na filmiku w sekundzie 0:05 widac juz opis a strzały padaja 0:20

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

opis widać dopiero w momencie gdy zaczął strzelać, wcześniej stał za daleko XD jeżeli prowadzicie jakieś działania bo ktoś wam napisał na /w że przeszkadzamy ze względu na powody IC w staniu afk na hoodzie to sobie ubierzcie kurteczke skryptem, albo legitymujcie się i będzie gituwa, widać celowo udupienie ze względu na powody ooc do czego sami się przyznaliście

 

https://www.youtube.com/watch?v=6TBDkajWiIM

 

Piąta sekunda filmu, widać jak Ford_Hadfield do Ciebie podchodzi, i widać również, że ma na sobie /opis zawierający niezbędne informacje. W tej sekundzie filmu jeszcze do Ciebie nie strzelał.

 

Przecież mieli na sobie polo które zawierało niezbędne informacje (tj. organizacja + task force), więc nie rozumiem o jaką /kuretczkę/ Ci chodzi, ponieważ nie mieli obowiązku zakładać jej skryptowo.

 

A tak swoją drogą - Ty chyba nie liczysz na to, że agenci z VGTF podejdą do Ciebie, kulturalnie Ci się wylegitymują i paluszkiem wskażą Ci drogę, po której masz stąd odjechać? To nie Polska, tylko Ameryka. Dostałeś jasny komunikat od uzbrojonego faceta w ubraniu FBI z widoczną odznaką, iż masz stąd odjechać, więc powinieneś bez wahania zastosować się do poleceń, ponieważ w innym wypadku podchodzi to pod celowe utrudnianie działań FBI i możesz zostać ostrzelany.

Edytowane przez Risen
Odnośnik do komentarza

Akurat jeżeli chodzi o wypowiedzi gościa wyżej, to FBI jest kulturalna agencją rządową, daje przykład obywatelowi, jeżeli twój przełożony zobaczyłby że zwracasz się do cywila w taki sposób i reprezentujesz FBI no to możesz lecieć na bahama.

 

Agenci FBI przy cywilach nie przeklinają, nie wyzywają reprezentują godnie jedną z największych agencji federalnych w USA, także to co piszesz jest bzdurą, obejrzyj sobie dokumenty, filmy które nawet pokazują że jak agent DEA, FBI nie przeklina a tym bardziej nie startuje do cywili, oczywiście największa brednia jaką przeczytałem w ostatnim czasie jest:

 

 

podchodzi to pod celowe utrudnianie działań FBI i możesz zostać ostrzelany.

No nie do końca tak działa FBI, nawet formacja od gangów nie strzela do cywili byle powodu, jeżeli by zagrozili życiu, co oczywiście ma miejsce bo wjechali pojazdem o dużej masie na miejsce działania operacyjnego, to oczywiście możesz go zabić, bo bronisz swoje życie, bądź jakiegoś cywila ale.

Też nie uważajcie że bronie Harcika bo to oczywiste że sam jakbym tam był to bym ich zdmił i jeszcze pewnie wrzucił do stanowego, bo to banda odwalaczy i prowokatorów, na innych serwerach raczej jak sobie taki cywil kozaczy w miejscu akcji to ląduję w wieży magów na kilka godzin i potem już, nie przyjdzie mu do głowy żeby prowokować służby które grają Role Play, a na Mruczniku jak w lesie nic nowego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

to sa stany a nie polska XD za wjazd na taka oske lub takie pierdolenie do porzadkowych nawet przy biurowcu mozecie dostac kule w cymbal xD za to ze sie tam zjawiles powinienes wpisac /do CK ale odwalacze zawsze beda szukac dziur w lkiz i sie atencjowac co do twojej wypowiedzi o postach francisa to przynajmniej cos sensownego gada a nie jak twoje 400 postow ktore sa skargami xDDDD gosciu pal gume

Odnośnik do komentarza

no gliniasz dobrze to ubrał w słowa bo mi się nie chciało tracićna to czasu, wy żyjecie jakimś przeświadczeniem że jak stany to takie fbi czy pd jest bezkarne i może zabić z byle powodu XD panoszycie się i uważacie za bóg wie kogo, nie wiedziałem kim są te osoby o co zresztą spytałem, przez większość rozmowy nie widać opisu i dopiero jak mi napisałeś to zobaczyłem ze przez 3 sec jakoś wcześniej to widać na czym się nie skupiłem XD nazywanie nas odwalaczami, a sami jedziecie jak te pieski pomóc przestępczym bo na /w wam napisali że ich bijemy za to że mają wl, kogo wy próbujecie oszukać że reprezentujecie coś sobą,  chyba siebie xd. połowa fbi ogranicza się do jeżdzenia cheetahem na /duty i podjeżdżania gdy jest jakieś strzelanie. Tacy z nas odwalacze, ale to wy siedzicie na banach, ale mrucznik waszym życiem więc tworzycie jakieś multikonta żeby móc pograć ;pp 

Odnośnik do komentarza

Generalnie, to działa tak - FBI nie ma co się pierdolic w tańcu, jest grupa osób która przeszkadza - wbija się na teren działań, rozjebać w pizdu. Mają do tego pełne prawo, czują zagrożenie, gdyż jest to strefa GAMMA - pozdro.

Vld to chyba po piksach xD.

Odnośnik do komentarza

Skarga na FBI zostaje odrzucona.

 

Powód:

Na dowodach dostarczonych przez stronę oskarżającą widać był /opis z informacjami o tym, że osoba, która wydaje rozkazy jest od FBI. Dawał też wszelkie informacje co dana grupa ma wykonać. Nie wykonywanie poleceń od strony organizacji rządowej bądź porządkowej kończy się ostrzejszym potraktowaniem, na co mieli prawo. Gracze mieli wystarczającą ilość czasu na wykonanie polecenia, a także mogli bez problemu zauważyć kim są dane osoby.

 

 

Drogi użytkowniku, jeśli nie zgadzasz się z werdyktem skargi to napisz odwołanie w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...