Skocz do zawartości

[Skarga] Donald_Haskins


skTestoviron

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu, ty szukasz przysłowiowego ch**a do dupy, bo inaczej nie da się tego nazwać. Pragnę na początku wnieść, że gość prowokuje całą naszą organizację, jeśli już mu się oberwie to szuka byle czego, by tylko napisać skargę. Drugie primo, nie obraziłem Cię. Jak Cię nauczycielka nazwie baranem to piszesz na nią skargę do dyrektora? Za bardzo to bierzesz do siebie. Pragnąłem podkreślić to, że jesteś totalnym bezmózgiem, któremu nic nie wytłumaczysz i nie, nie obrażam Cię. Jak ty to dzisiaj nazwałeś (kiedy obraziłeś mi ziomala) "stwierdzam fakty". 

Odnośnik do komentarza

Nie obraziłem ci nikogo tylko napisałem „ssij” po pierwsze to nie obraza tylko sugestia
Po drugie nazwał mnie baranem i leszczem a nauczycielka jak mnie kiedyś wyzwala od barana to kurwe skasowałem lewym sierpowym i padła na dechy od razu taka mała anegdotka

 

A po drugie primo na ssie widać ewidentne obrazę i to dwukrotna wiec wnoszę o podwójnego Warna bo się należy

//@Copernik łączę posty

Edytowane przez Copernik
Odnośnik do komentarza

Nie obraziłem ci nikogo tylko napisałem „ssij” po pierwsze to nie obraza tylko sugestia

Po drugie nazwał mnie baranem i leszczem a nauczycielka jak mnie kiedyś wyzwala od barana to kurwe skasowałem lewym sierpowym i padła na dechy od razu taka mała anegdotka

Przecież to, że zachowujesz się jak baran to też sugestia. Gdzie tego nie dostrzegasz? O leszczu mogę powiedzieć to samo, bo ma to na celu uświadomić Ci, że płaczesz jak "leszcz". Często jest to w dodatku bez powodu. Chyba dostałeś nowy komputer przed gwiazdką i próbujesz się pochwalić, że masz powtórki w GeForce Experience, bo te skargi są bez sensu - wszystkie, które napisałeś. Nie chodzi tylko o moją osobę.

 

Jak napisałeś w skardze (drugiej w dniu dzisiejszym) na moje konto na 4um, obraziło to dosyć mocno. Nie pomyślałeś, że mnie mogło zaboleć jak mówisz do mojego ziomka, żeby "ssał"? Wnoszę o nadanie warna temu otóż użytkownikowi. Dziękuję.

Edytowane przez Basham
Odnośnik do komentarza

Przecież to, że zachowujesz się jak baran to też sugestia. Gdzie tego nie dostrzegasz? O leszczu mogę powiedzieć to samo, bo ma to na celu uświadomić Ci, że płaczesz jak "leszcz". Często jest to w dodatku bez powodu. Chyba dostałeś nowy komputer przed gwiazdką i próbujesz się pochwalić, że masz powtórki w GeForce Experience, bo te skargi są bez sensu - wszystkie, które napisałeś. Nie chodzi tylko o moją osobę.

 

Jak napisałeś w skardze (drugiej w dniu dzisiejszym) na moje konto na 4um, obraziło to dosyć mocno. Nie pomyślałeś, że mnie mogło zaboleć jak mówisz do mojego ziomka, żeby "ssał"? Wnoszę o nadanie warna temu otóż użytkownikowi. Dziękuję.

tak dostalem nowy komputer za szóstke z muzyki bo w podstawowce mielismy ciezki test 

nie napisałem ani jednej skargi bez sensu. Mianowicie każda z nich idealnie przedstawia złamanie LKiZ. SSIJ to nie jest obraza tylko sugestia/propozycja. Jak mówisz ssij do dziewczyny to sie nie obraza tylko bierze pento w rękę i leci z tematem 

 

Ja już nie mam więcej nic do powiedzenia w tej skardze - idealnie widać twoją obrazę OOC wobec mojej osoby więc proszę o zastosowanie kary łagodzącej w postaci warna/warnx2 (za podwójną obrazę) 

Edytowane przez kuba111ize
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...