Skocz do zawartości

[R][skarga] ammunation willowfield


Young Policja

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa organizacji, którą oskarżaszAmmuNation Willowfield
Nick lidera oskarżonej organizacji: jacob eliot ponoc
Przewinienie organizacji: nagminne sprzedawanie BC na lewo, nawet przez liderow, viceliderow oraz wysokich stanowisk, odwalanie lidera z lspd bawiac sie w poscigi autobusem (po kilku dniach ten casper dostal vld)
Twój nick InGame: shin carter
Organizacja w której obecnie grasz: ibiza club prosze panstwa ktora nie zyje bo ku nie robi skryptu
 
Uzasadnienie skargi wraz z dowodami na organizacje: liderzy jak i viceliderzy wraz z wysokimi stanowiskami w gsie sprzedaja bc na lewo bez zadnego ukrycia, aktualny gld nawala nawet przy wejsciu do dmv, inni nawet stojac securicar przy komisariacie, gosc ktory mial range 0 uciekal przed lspd autobusem, po kilku dniach dostal panel vicelidera, raz nawet odzalowalem 150k na m4 i wzialem specjalnie zeby miec tego ssa jest dla mnie bardzo wyjatkowy, zdarza sie to nagminnie, prosze sie za nich wziac

https://imgur.com/a/AI8v5CM

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Polowa tych ssów to jest za czasów kiedy nawet nie byłem członkiem Ammu Nation jestem GLD od wczoraj i od tego momentu robię porządek 
wywalony został własnie sprzedawca za sprzedawanie BC

Kumple się zgrali bo kogoś nie lubią i skargi piszą co za żenada :)

Osobiście oświadczam ze odkąd przejąłem sklep robię wszystko aby było dobrze i zwalniam każdego który posiada przy sobie BC a co dopiero ją sprzedaje POZDRAWIAM ! :)

PS: NIE MOJA TO JEST WINA ZE KIEDY NIE BYLEM GLD BYŁ TU TAKI SYF STARAM SIĘ WSZYSTKO NAPRAWIĆ

ALE WIDZĘ ZE NIE POZWALAJĄ MI NA TO FRUSTRACI 

Odnośnik do komentarza

Skargę na organizację odrzucam.

 

Wszelkie screeny są z momentu kiedy to Wojciech Konondolski był Głównym Liderem, a nie Jacob Eliot. Jeśli był problem z pracownikami lub wcześniej organizacja była prowadzona w zły sposób to winą powininni zostać obarczeni poprzedni liderzy, a nie aktualni. Mam nadzieję, że aktualny Prezes Ammu Nation Willowfield wyniesie konsekwencje i ukarze osoby, które znajdują się na ss'ach za złe zachowanie oraz poprawi funkcjonowanie ów organizacji.

 

Za sprzedaż na lewo można zgłosić osoby bądź organizację IC przez co cała sprawa dalej będzie kontynuowana.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...