Skocz do zawartości

Zdjęcie

Badanie opinii na temat zarządu serwera

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 0700

0700

Stary wyjadacz

• Gracz
  • 283 postów
  • Nick SA-MP:mirek wywrotka

Napisano 04 listopad 2019 - 14:45

Mrucznik - może być

0Verte - może być

Simeone - brak słów

1K2a3m4i - nawet dobry prezes KS

skPembleton - tej to nie wiem

Evans - tyz niewiem

Rozalka - brak słów szkoda szczepić palcow

Telehama - wporzadku chłopak

Dawid Ciara bardzo wporzadku zasłużony chłop powinien być vh@

#22 Darek

Darek

Czarodziej nie z tego świata...

• Zasłużony
  • 59 postów
  • Nick SA-MP:Michael Wizard

Napisano 04 listopad 2019 - 19:05

Mrucznik - kiedyś zajmował się serwerem. Teraz raz na miesiąc jakąś małą rzecz zrobi, nic specjalnego. Tonie ten okręt, bo nie ma kapitana na statku.

0Verte - no wyrobiłem sobie już o nim zdanie przez kilka lat jego działalności. Jest leniwy, arogancki, przemądrzały, ograniczony oraz wolny.

Simeone - starał się bardziej jak nie miał Zarządu. Niestety życie prywatne wzięło górę (coś o tym niestety wiem).

1K2a3m4i - lepiej sprawuje się niż ten poprzedni przydupas jednego Pana z zerem na początku i literką e na końcu.

skPembleton - nie nadaje się na zarządce tego serwera. Ma ambitne plany, chęci, na innym serwerze jego chęci doceniliby od razu a tutaj mają głęboko w tyle niestety.

Evans - znam go już ładne kilka lat, sprawuje się dobrze. Współczuje mu, że musi użerać się z niektórymi debilami na tym forum.

Rozalka - nic nie mam do niej. Czasami jej odpierdala i nie potrzebnie się unosi. Take it easy y0.

Telehama - nie wiem, ma niemałe wyzwanie, aby ożywić serwer bez kapitana. 

Nie ma co opisywać poprzednich zarządców. Były inne czasy...

#23 Rutinoscorbin

Rutinoscorbin

RONALDINHO

• Komisja ds. Ulepszeń
  • 333 postów
  • Nick SA-MP:E. Hudson || M. Parker

Napisano 04 listopad 2019 - 19:27

Mrucznik - na pewno stara sie, aby poprawic sytuacje na serwerze ale cóż

0Verte - mowili ze nadaje MC ale to trwa i trwa

Simeone - nie chce sie o nim wypowiadac

1K2a3m4i - rzadko na serwerze, za to fajnie dziala jako KS

skPembleton - pomocny, odpisuje bardzo szybko

Evans - tego to nie znam nawet

Rozalka - moim zdaniem najlepsza osoba z zarządu, powierzenie jej tego stanowiska było najlepszym wyborem!

Telehama - również jeden z lepszych, drugi tuż po rozalce. buziaczki

baron - NAJLEPSZY ADMIN KIEDYS

• Rozalka, Telehama i Doktorek lubią to

#24 Leser

Leser

Mnie się kocha albo nienawidzi

• Sponsor
  • 208 postów
  • Nick SA-MP:Alberto_Alvares

Napisano 06 listopad 2019 - 18:46

Mrucznik - nie znam zbytnio szymka ale wydaje się spoko osobą, wyluzowaną nie wiem jak było z serwerem ale wydaje mi się, że to on wymyślił to wszystko pod swój wzór a verte dołączył się za jakiś czas bo wyczuł w tym kaskę i porządzenie ludzmi, pewnie głównie też z uwagi na to że chciał być informatykiem czepnął się czegoś takiego i dobrze mu to wyszło w sumie, podatny na kolesiostwo delikatnie - trzy osoby, którzy odchodzili i wracali wiedzą o co chodzi

0Verte - mózg 50 letniego chłopa, który zatrzymał się w ciele 20 paru latka - pewnie passaty też lubi, ma swój świat tak w skrócie

Simeone - osoba podatna w opór na kolesiostwo, fałszywa i dwulicowa, wiatr wieje w lewo chorągiewka w lewo kochająca lizanie dupy na swój sposób i posiadająca kilka innych paskudnych cech, ktoś kto spędzał z nim dużo czasu wie o co chodzi, wydaje mi się że lubi iść na zasadzie po trupach do celu, kiedyś dostanie w mordę na stacji to może się oduczy głupich zachowań ale to też nie wiadomo - jak ktoś mi będzie paplał, że gówno wiem to przypominam że to była jedyna osoba, która dostała zezwolenie na moje byłe nazwisko + wystarczy popytać kilka osób z byłego KU, którzy awansowali tam razem z simeone, a poza tym to nie zna się perfekcyjnie na skryptowaniu, jedyne co może zrobić to polepić - znam tylko jedną osobę, która w rok nauczyła się skryptować idealnie na innym serwerze ale siedziała dzień w dzień przy kodzie, wątpię że on to robił a sorry nauczyć się pisać przez ten czas? chyba raczej kopiować z neta 

1K2a3m4i - kamil jak to kamil, nigdy nie wychodzil przed szereg dostawal co mu dawali i to spokojny chop, zna sie na rzeczy bo jednak troche siedzi w tym ks juz i jakby coś odwalał to by go wywalili dawno

skPembleton - nie znam ale to podobno rozsądniejsze, mądrzejsze i starsze rodzeństwo pewnej osoby więc musi być ogarnięty i znać się na rzeczy, ale verte go pewnie blokuje

Evans - mało aktywny, nie wchodzi na serwer dalej nie wiem

Rozalka - jak to baba, trzy twarze albo cztery jak ma okres, nie znam nie oceniam 

Telehama - już gdzieś pisałem coś tam na jego temat w innym temacie, nie chce mi się powtarzać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych