Skocz do zawartości

[A][A] Co myślicie o aktualnym LSPD?


Duble

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stworzyłem temat opinii na temat sytuacji w LSPD, Wiem, że DMJ wrócił i będzie miał kto to wreszcie ogarnąć.

 

Więc piszcie swoje zdanie o aktualnym GLD I o tym co się dzieje w tej frakcji

 

Moim zdaniem LSPD ma się najgorszej przez te kilka lat, wydziały praktyczni3 nie działają A działa jedynie rdu ale co się dziwić jak osoba prowadząca LSPD była z rdu. Szk9da patrzeć na taki upadek frakcji którą kiedyś działa może nie idealnie ale lepiej niż teraz.

Edytowane przez Duble
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Dnoooooooooo...

 

ERS do LSPD: 

 

LSPD: Mamy trening 

 

XD

 

Generalnie nie angażują się w wydarzenia, nie jeżdżą do wezwań tylko do C1 z typowymi odwalaczami i się cieszą. Nie integrują się z innymi organizacjami i przestępczymi. Ostatnio 24/h wbijali się na Ganton. Nie wiem po co? Nie dali im w ogóle nic zaplanować, grać. Tylko wjazdy do chwilę i strzelanina. 

 

Gdy wzywa się ich do Szpitala, bo postrzelone osoby to olewają to, wolą C1. Na radiu to w ogóle nie odpowiadają. : )

To już wolimy wezwać FBI, przynajmniej się zgłoszą i zareagują na wezwanie i coś pograją. 

Do wypadków nie przyjadą bo C1, albo trening.

 

Pisałam do Marcelka, w tej sprawie, że jego LSPD było najlepsza ( za moich czasów, nie wiem jak było wcześniej nie ) Więc Marcello, wracaj! :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Deduir radzi sobie. Zresztą lider nie jest od pierdół tylko istotnych, systemowych spraw związanych z frakcją.

Emocjonalnie sobie nie radzi widać po tym jak osoba która nazwała to Niemcem została wyrzucona i trafiła na czarną listę z której została wypisane 2 dni później xD

Odnośnik do komentarza

Lubialem lspd za czasów patryka emasza, lspd duble było ok, bo za najmniejsze odwalanie lecialy zwolnij, u Marcela było to samo, więc było fajne. A Duble jaki był taki był Ale gld zlym nie byl A dmj to byl super gld ;ppp

Teraz pd to taki miszmasz, dużo odwalaczy I ludzi ktorzy poza patrolem po ls nie umieją nic sensownego.

Edytowane przez barman
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Więc piszcie swoje zdanie o aktualnym GLD I o tym co się dzieje w tej frakcji

 

Lubialem lspd za czasów patryka emasza, lspd duble było ok, bo za najmniejsze odwalanie lecialy zwolnij, u Marcela było to samo, więc było fajne. A Duble jaki był taki był Ale gld zlym nie byl A dmj to byl super gld ;ppp

 

czytac baranie nie umiesz ??

Odnośnik do komentarza

Gram w LSPD już dość długo, aczkolwiek ostatnimi czasy rzadko wchodzę na serwer z tego względu, że we frakcji kompletnie nie ma nic do roboty prócz bezcelowego jeżdżenia na patrol.

Nikt nie nakręca gry, frakcja jest na ten moment nudna, po prostu. - Za poprzedniego lidera, tzn DMJ cokolwiek się chociaż działo i aż chciało się wejść na serwer.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się w 100% a jeżeli chodzi o wydziały chociaż takie GU to fundamentem do działania tego wydziału są organizację przestępcze, a jeżeli chodzi o SWAT to powoli idzie do przodu, ale i tak jedyne co to można to jeździć na listy : (

Edytowane przez Marian3k
Odnośnik do komentarza

najlepiej to było jak był teamspeak robiło się szots fajerd czasem se ktoś kierunki geograficzne pomylił numery poboczne były i ogólnie było fajnie teraz to tam samowolka jest a gang unit sobie przyjeżdża na ganton żeby stać koło radiolki 30min na @opieraj o i jeszcze capella wrócił to już w ogóle org do wyrzucenia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza

DMJ powinien wrócić, ożywić wydziały podstawowe, czyli GU, CD, SWAT tez wazne, ale ciut mniej, bo to mrucznik, tu rozgrywke gangą nakręca GU i na odwrót, trzepanie kieszeni i te sprawy, teraz LSPD jezdzi bez celu po LS, czasem jakis C1 bedzie, ale to rzadkosc, miszmasz nudy wielkie, brak zainteresowania działem wydarzenia, poprostu masakra

Odnośnik do komentarza

Jake Capazzo to 24/7 leżał w szpitalu jak Nadia Capazzo była x D

 

 

Chciałam tylko dodać, że Jake Capazo odgrywał wypadek za każdym razem, gdy się pokłócił z obecną partnerką! LSPD od zawsze na zawsze pozostanie w moim sercu. Najlepsza organizacja nie do przebicia! Nie podobało mi się tylko jak wprowadzili obowiązek siedzenia na team speak'u. A tak generalnie to zawsze było ekstra.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

A ja się tam wybieram przy okazji najbliższej rekrutacji(o ile nie ma wciąż tego wymogu grania w organizacji na głównej postaci wykluczając poboczne). Skoro piszecie, że jest tam tak cholernie źle to dołożę swoje trzy grosze. Będzie jeszcze gorzej.

Coby nie robić offtopu dodam, że zgadzam się z niektórymi poprzednimi postami odnośnie tego, że nic tam ciekawego się nie dzieje. Najwyraźniej pojedyncze jednostki niespecjalnie łakną się do nakręcania gry wewnątrz frakcji. Szkoda.

Z boku wygląda to miernie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...