Skocz do zawartości


Zdjęcie

[KU] Zgłoszenie błędu/wniosku/prośby do Komisji


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Creative

Creative

    Dobrze mi z oczu patrzy

  • Administrator SA-MP
  • 222 postów
  • Nick SA-MP:Joey_Serratore

Napisano 06 listopad 2019 - 17:32

j1WonJ3.png

 

 

Jeśli macie jakąś propozycję, chcecie zgłosić błąd mapy, źle postawione obiekty, nowe skiny, rzeczy przeszkadzające lub uniemożliwiające prawidłowy przebieg rozgrywki - poniżej znajdziecie informacje jak nadać bieg sprawie.

 

PW do programisty nie jest wydajną formą komunikacji, wiele z tych wiadomości ucieka i nie jest realizowane. Sugeruję skorzystanie z 3 ogólnodostępnych kanałów przeznaczonych do komunikacji z Komisją.

 

Prośby: https://mrucznik-rp....rum/463-serwer/ - kanał przeznaczony głównie dla organizacji, frakcji, kierowników komisji, administracji. Na tym kanale można również zwrócić się z prośbą o nowy interior, exterior, poprawę istniejących rozwiązań systemowych by gra stała się przyjemniejsza.

 

Błędy, bugi: https://mrucznik-rp....rum/501-serwer/ - kanał przeznaczony do zgłaszania wszelkich bugów, niedopatrzeń, słabych obiektów, rzeczy psujących lub uniemożliwiających rozrywkę, w tym też sprawy administracyjne, systemowe.

 

Propozycje: https://mrucznik-rp....nośnie-serwera/ - kanał przeznaczony głównie dla graczy w celu usprawnienia, udoskonalenia skryptu. Każda mniej lub bardziej istotna zmiana powinna być konsultowana z graczami, dlatego propozycja powinna być napisana z załączoną ankietą. 


Użytkownik Creative edytował ten post 18 listopad 2019 - 14:02

  • DEEZMINE3 lubi to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych