Skocz do zawartości

[Zarząd-KS][Skarga] Ragnar Moosley


Klejnot Mopsu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Ragnar Moosley
Nick oskarżającego: Joshua Walkermind
Powód: BE - Ban Evading
Kara (proponowana): BAN + Lista bez UB
Wyjaśnienie: Gracz podczas eventu dyniowego dostał bana a dalej gra na swoich pozostałych kontach 

Screeny (obowiązkowe): 

c0pdyCo.png
 

Konto należy do użytkownika rafalekslodki co widzimy w skardze w której sie broni https://mrucznik-rp.pl/topic/80832-skarga-ragnar-moosly/?hl=moosly

oraz na ss z jego byłem organizacji https://mrucznik-rp.pl/topic/78549-police-is-helpless/page-2

 

Zapewnieniem o jego dalszej grze: https://mrucznik-rp.pl/topic/89385-crc-nathan-barkley/?do=findComment&comment=966881

oraz kolejne https://mrucznik-rp.pl/topic/89546-los-santos-police-academy-wyniki-rekrutacji/?do=findComment&comment=968463

 

Gracz nie napisał jakiejkolwiek apelacji.

Edytowane przez Klejnot Mopsu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza

Posprawdzajcie tam sobie IP, pewnie nawet w momencie bana byłem onnline na Sonym Ortedze. Konto oddałem, nie należy już do mnie. 

Tak, jak mówię - zmiennego IP nie mam, cały czas gram na swoim jednym, jedynym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc nie widzi mi się teraz otrzymywać bana, a tym bardziej czekać miesiąc na jego zdjęcie. Konto poszło(bez żadnych korzyści) w świat i nawet nie wiem, kto na nim dostał banicję. Nick Ragnar Moosly został zbanowany będąc onnline, czyli zablokowane zostało IP.  Musiałbym zmieniać i zmieniać, żeby natrafić na to, które miałem wcześniej. Na MOJE postacie loguje się z tym samym IP, co zawsze. Nie zmieniam go w żaden sposób, na forum też codziennie widnieje takie samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dalej czekam na błyskawiczną reakcje ze strony KS to tylko miesiąc dłużej dla osoby co gra na BE. 

Jeszcze skarga bezczelnie ominięta bo każde dostały jakieś odpowiedzi/werdykty a przez złożenie skargi na potężnego kierasa cheater może sobie legalnie grać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Tak, zdecydowanie brak wypowiedzi mojej osoby w tej skardze było wynikiem napisania skargi na potężnego kierasa ks. Daruj sobie te prowokacje. ; )

 

Na ten moment skarga nie może zostać rozpatrzona, ze względu na brak dostępu do odpowiednich logów (z logowań) nie możemy wydać werdyktu.

Na bieżąco komunikujemy się z mrucznikiem w sprawie logów - w przypadku gdy zostanie nam to umożliwione, zostaniecie poinformowani (mam nadzieję, że wraz z werdyktem).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy dalej występuje problem z logami?

 

Czy sam fakt, że posiadał to konto i aktywnie je używał co widać na forum nie jest podstawą do zbanowania?

Można wykazać, że w używał tego konta od początku i jeśli admini mieliby obowiązek udowodnienia, że właściciel konta cheatował na swoim końcie to każdy cheater na serwerze powinien zostać odbanowany.

Powiązania są widoczne i sprawdzenie logów w tym przypadku móże być pomocne ale raczej nie jest konieczne. 

 

Czy doczekamy się rozstrzygnięcia na wiosne?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Halo, bo mamy tu sprawę cheatera na wolności. Jeśli nie chcecie go zbanować za cheaty/be to zbanujcie go za udostępnianie/sprzedawanie konta do którego zresztą się przyznał i essa.

Edytowane przez uszaty szympans
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Od wstawienia skargi minęło 44 dni i ok.13 godzin. Termin rozpatrzenia w najlepszym przypadku został przekroczony o 30 dni czyli miesiąc. To tylko pokaz nieskuteczności, leniwego podejścia do spraw serwera i przyzwolenia komisji sprawiedliwości na robienie BE. Ortega pewnie jest serdecznym przyjacielem naszego ukochanego kierownika dlatego razem się zmówili aby dać mu czas na grę. Morasznik już dawno by zbanował, ale mówimy o czasach kiedy KS działał skutecznie i członkami były osoby obiektywne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

tzn, konta można oddawać bez korzyści OOC, czyli nie mozesz oddać za wódke xd

gdzie masz napisane, że można, ale bez korzyści?

Edytowane przez yww_uszaty_szympans
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skarga odrzucona

 

Wyjaśnienie: Zgodnie z definicją BE w LKiZ - kara bana dotyczy osoby, nie postaci. Logowania z tamtego konta zostały przeanalizowane i potwierdziły się słowa rafałka, w momencie otrzymania bana - nie był on na tym koncie na serwerze. Oznacza to, że podczas grania na serwerze w ostatnim czasie - nie robił on BE. 

 

Nie ma dowodów na to że oddał konto za korzyści OOC, w skardze napisał że po prostu je oddał - oznacza to, że nie dopuścił się jego złamania ponieważ nie otrzymał za to korzyści OOC, zgodnie z definicją sprzedaży konta.

 

Co do sprzedaży/wymiany konta w zamian za to w Tibii, dowodów tych nie mogę wziąć pod uwagę - z racji iż nie zostało przedstawione nic, co mogłoby świadczyć chociażby o tym, że owe konto na discordzie należy właśnie do rafałka.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...