Skocz do zawartości

Aktualizacja 2.6.14, nowy programista M-RP


Dyl

Rekomendowane odpowiedzi

No i doczekaliśmy się zmian! Dziękuje że z czasem mrucznik powstanie na nogi, polecam zająć się również skryptem organizacji przestępczych oraz systemem przedmiotów, myślę że mrucznik by wstał na nogi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza od dość dawna aktualizacja, z której jestem na prawdę zadowolony. Widać u większości graczy pozytywny feedback. Świeża krew urozmaiciła co nieco rozgrywkę naprawiając sporo błędów w grze (w tym niewypisane, bo wstyd). W końcu gracz zakuty w kajdanki nie jest sztywny tylko może chodzić!!! Rozumiem, że niektórym graczom nie podoba się zablokowanie komendy /animnevada, ale widząc jak gracze niepoprawnie jej używali na serwerze stwierdzam, że dobrym podejściem było jej zablokowanie.

 

Jeżeli coś Wam się nie podoba na serwerze albo macie propozycje zmian odnośnie np. wspomnianych skinów damskich i ich stylu chodzenia - dział propozycji oraz zgłoszenia bugów stoją otworem! Wiemy, że panuje tam lekki nieład, ale z czasem zrobi się tam porządek - liczymy na Ciebie @!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza

A gdyby przestępcze typu HA podpiąć też pod /lina? Też myśle, że fajnie by to wyglądało :) Pozdrawiam!

to bedzie kolejne usuniecie org XD ostatnio typy sie wjebali do szpitala i bez akcji zadzgali nozem, nie mow mi ze skargi sa od tego bo winny jest ten co przyjmuje ;p dlatego niech porzadkowe to maja

Odnośnik do komentarza

Przydało by się zainwestować i stworzyć system, dzięki któremu przy zakupie MC (sms, czy przelew, obojetne) po udanej transakcji MC zostawały by przypisywane do ostatniej zalogowanej przez nas postaci. A nie jak jest teraz że trzeba czekać długi czas.

Odnośnik do komentarza

spoko, że wprowadzane są tu rzeczy, które w 2k15 były na innych serwisach xD

Jak na mrucznika to zajebiście jak nie lepiej - od 2015 nie było tak konkretnej aktualizacji jak ta, która opiera się przede wszystkim poprawkach błędów, których nikt nie raczył naprawić od tamtych lat.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...