Skocz do zawartości

[A][A] [Pożegnanie] Panczuś


Panczo

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się zaczyna, coś się kończy...

 

Cześć wszystkim. Ostatnio moja aktywność spadła praktycznie całkowicie, po raz kolejny... tym razem już na zawsze. Z powodu wielkich zmian w moim życiu prywatnym czas na jakąkolwiek zabawę na naszym Mruczniku ograniczył się do minimum. Chęci do gry po tych wszystkich latach również zanikły, być może to przez brak większych innowacji na serwerze, być może po prostu się zestarzałem, kto wie, jednakże wszystkie dni, tygodnie, miesiące, lata spędzone na serwerze były czymś ciekawym, czymś co towarzyszyło mi w latach młodości. Nasza społeczność choć często gęsto podzielona przez różnego rodzaju zdarzenia zawsze była wyjątkowa. Ktoś zaraz napisze - do zobaczenia za tydzień, tym razem tak się niestety nie stanie. Z tym pożegnaniem oficjalnie odchodzę z serwera. Z serwera nie znaczy oczywiście z forum. Będę tu zaglądał co jakiś czas, odzywał się pewnie czasem również. Cóż mogę napisać więcej, pisarzem wybitnym nie jestem więc chciałbym podziękować całej społeczności, w szczególności tym, z którymi przez te wszystkie lata rozgrywałem kozackie ''erpe'' w różnych organizacjach, pozdrawiam wszystkich ludzi z którymi konwersowałem na TS oraz wszystkich hejterów bo do nich nic nie mam aczkolwiek czasem przez giereczkę skakaliśmy sobie do gardeł. Dziękuję również administracji MRP z którą mogłem spędzić sporo czasu, jesteście super i życzę jak najlepiej :) 

 

W szczególności chciałbym podziękować wszystkim o których zapomniałem napisać w poniższej liście, a są to osoby między innymi takie jak

 

darki

rozalka

irka

patrykq

szmiting xd ;3

leo

bonger

denio

sandra

light

baron

duble

julia

jupik

gardner

asardi

kenji

dmj

morasznik

chrisiak

adam1284

kremuś

sahari

nnz

smoker

erak

gandalf

budyń

telehama

sktom

skpembleton

mrn

jerry

deduir

lilka

chrzan

brick

hoffman

eshu

herato

1k2a3m4i

dreptacz

simeone

sergio

nishino

krates

ola

PRT

 

-----Kolejność wymienionych osób jest losowa jest losowa-----

 

i wszystkich innych o których zapomniałem napisać, jest tak dużo osób a części już tu nie ma lub ma inne nazwy których nie zdołałem odkryć, kto ze mną spędził trochę czasu ten może sam się dopisać do tej listy :)

 

Życzę wam wszystkiego najlepszego, trzymajcie się cieplutko, do zobaczenia na forum, czasem się pojawię ;)

 

  :rogo:  :love:  :rogo:

Edytowane przez Panczo
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...