Skocz do zawartości

TREE TOP PIRU BLOODS


biolog chaegirab

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                    74SMYWG.png


GANG NAME: TREE TOP PIRU

FOUNDED: Early 2019
TERRITORY: ???
MEMBERSHIP: Unkown
RIVALS: Unkown
ETHINCITY: Afro-Americans
CRIMINAL ACTIVITIES: Kidnapping, roberry, assault, extorition, drug trafficking, murder
 



TREE TOP PIRU BLOODS: Organizacja przestępcza o charakterze gangu zamieszkująca osiedle Watts. Ich populacją składa się głównie Afro-Amerykanów szukających łatwego zarobku. Młodzi gangsterzy nie noszą na sobie żadnych rzucających się w oczy ubrań. Brak jakichkolwiek tatuaży oraz symboli praktycznie uniemożliwia pracę departamentu nad rozpoznaniem jakiegokolwiek gangstera.TREE TOP PIRU prowadzi morderczą wojnę o cornery, chcąc pozbyć się wszelkiej konkurencji. Pierwszymi zanotowanymi przestępstwami za, które odpowiedzialna jest ekipa Lamara jest brutalne pobicie białego dilera na Liverpool Road. Sprawcy okradli go praktycznie ze wszystkiego, zostawiając go w ciężkim stanie na ulicy. Ekipa znana jest ze sprzedawania dużej ilości narkotyków, napadów z bronią, brutalnych morderstw, oraz handlem bronią - cena broni na  Watts nie przekracza czasami 450 dolarów. Sprzyjająca sytuacją kliki doprowadza do tego, że jest to jeden z najszybciej i najbardziej rozwijających się setów w Los Santos. Walka pomiędzy.Ostatnimi czasy jest głośno o wielu morderstwach w okolicach Willowfield - TREE TOP PIRU BLOODS testowało swoich nowych członków.


                                                                                         Gx1qce4.png


TREE TOP PIRU BLOODAZ -  set od niedawna działający na Watts. Różne źródła donoszą, że na czele gangu stoi Lamar, jednak nie ma na to jednoznacznych dowodów. Klika aktualnie posądzona jest o liczne kradzieże w okolicy, dystrybucja i sprzedaż narkotyków oraz broni, kilka morderstw na South Central, głównie w okół Motelu Dziki Tygrys i okolic Watts. Gracze z TREE TOP PIRU nie noszą charakterystycznych ubrań, nie obnoszą się z tym, że są gangsterami, co praktycznie uniemożliwia pracę departamentu nad zwalczeniem ich. Znani ze swojej brutalności powodują obawę obywateli i coraz bardziej częste patrole na Temple, które mają na celu wyłapanie jak największą ilość graczy z TREE TOP PIRU. Mordercza bitwa o cornery jest coraz bardziej dotkliwsza na Glen Park, gdzie aktualnie codziennie jedna osoba ginie od postrzału.


credits; vans

graphics; vans

 

siema xander z tej strony wbijamy se tak o od buta w sumie nie wiem po co chyba dlatego ze mi sie nudzi
jak nie bedzie tu nic ciekawego to spierdalam w huj

ekipa
xander (ja jakby ktos nie wiedzial ;ddddd)
gopfert
bodziak
satyr
serinho

rodem

kozan (?)
vans (?)
ponczo

no i paru tam niezdecydowanych

 

Edytowane przez _XaNDeR_
  • Like 15
Odnośnik do komentarza

Powiem tak, to, że się nie lubię z kvbusiem, to i tak podziwiam go za tak dobre obrabianie SSów, bo szczerze mówiąc nie widziałem kogoś, kto by tak obrabiał.

W porządku, mam nadzieję że to ruszy, a jak ruszy - to z przytupem.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

super organizacja, chlopaki trzymaja poziom, a jaka piekna ekipa, uwazajcie na pd bo wszyscy sa skorumpowani i nie lubia murzynow polecam uwazac na przyszlosc super organizacja super osoby 

organizacja idealnie wpasowujaca sie w realia serwera jedna z lepszych jaka widzialem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Watts mamy w L.A, my gramy L.S, więc bardziej bym pierdyknął, że tam okolice Grape Street. Ogólnie apka mi się podoba, podbije na jakąś gadkę na dniach, razi mnie tylko ten jeden szkopuł i pewnie niejednego kto zna się i interesuje historią gangów. Pozdry!

Odnośnik do komentarza

Watts mamy w L.A, my gramy L.S, więc bardziej bym pierdyknął, że tam okolice Grape Street. Ogólnie apka mi się podoba, podbije na jakąś gadkę na dniach, razi mnie tylko ten jeden szkopuł i pewnie niejednego kto zna się i interesuje historią gangów. Pozdry!

Grape Street leży w Watts dlatego jeden i ten sam chuj typeczku malinowy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...