Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ZarządKS][Skarga] Neal_Shaffer

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piechowsky

Piechowsky

Specjalista

• Sponsor
  • 137 postów
  • Nick SA-MP:Damian_Wrobel

Napisano 02 grudzień 2019 - 00:41

Nick oskarżonego: Neal_Shaffer
Nick oskarżającego: Damian_Wrobel
Powód: Sam nie wiem jak to nazwać.
Kara (proponowana): Obojętnie byle się tylko to wyjaśnił i chciałbym odzyskać 10k matsów.
Wyjaśnienie: Gracz bez odegrania niczego postrzelił mnie, nadał /su (Niby napad na funckjonariusza) po czym skuł mnie i bez wylegitymowania ani nic przeszukał mnie i zabrał mi materiały i kazał nadać kartotekę za owe "MATSY" i dostałem 6 WL i stanowe, pomimo że pracuje w Ammunation Los Santos.. 
Screeny (obowiązkowe):

https://imgur.com/a/mAXBaCD

#2 skWayne

skWayne

Kevin I Sprawiedliwy

• Administrator SA-MP
  • 4753 postów
  • Nick SA-MP:Kevin_Russell

Napisano 03 grudzień 2019 - 17:11

Oskarżony ma 24 godziny na zapoznanie się ze skargą i wypowiedź.

#3 KONTRA

KONTRA

• Gracz
  • 222 postów
  • Nick SA-MP:Neal S.

Napisano 03 grudzień 2019 - 22:28

Graczowi zostało nadane /su za atak na funkcjonariusza, przejeżdzał mnie co zagrażało życiu mojej postaci i atak był uzasadniony, pisał Mi, że jest z Gun Shopu na /b więc moja postać ic tego nie wiedziała, kartoteki dostał za matsy, moja postać nie wiedziała, ze jest z gun shopu a jego dane osobowe zostały szczytane z prawo jazdy.

Powiedział tylko, że jest kurierem. Kurierów jest różnych, więc nie brałem nawet tego pod uwagę, bo mogłeś rozowić pizze, gdybyś powedział Mi In Character, Stój, jestem z Gun Shopu to by zmieniło zdanie, bo gdybym dogadał się z tobą na /b to by było MG.

• BartoRQ i Barti lubią to

#4 panicz mateusz

panicz mateusz

niebo nie jest limitem

• Administrator SA-MP
  • 2123 postów
  • Nick SA-MP:Brickland Whiteford

Napisano 03 grudzień 2019 - 23:13

Dlaczego Piechowsky robisz BE? Zbanowalem ostatnio twoje konto za szkodzenie serwerowi i widzę, że sobie grasz na drugiej postaci.

@skWayne @1k2a3m4i zerknijcie w logi postaci Criss_Blackford bo moglo dojść do BE lub do sprzedaży konta.
  • Piechowsky i Baranek69 lubią to

#5 Piechowsky

Piechowsky

Specjalista

• Sponsor
  • 137 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 02:36

Nie widziałem żadnego bana, poważnie :)

#6 Eriket

Eriket

Po prostu Filip

• Administrator SA-MP
  • 171 postów
  • Nick SA-MP:Evan_Jones

Napisano 06 grudzień 2019 - 23:29

Dlaczego Piechowsky robisz BE? Zbanowalem ostatnio twoje konto za szkodzenie serwerowi i widzę, że sobie grasz na drugiej postaci.
@skWayne @1k2a3m4i zerknijcie w logi postaci Criss_Blackford bo moglo dojść do BE lub do sprzedaży konta.

Zostawiam dla @skWayne @1K2a3m4i

#7 1K2a3m4i

1K2a3m4i

Sąsiad Adama P.

• vH@
  • 3940 postów
  • Nick SA-MP:Jacob Williams

Napisano 07 grudzień 2019 - 12:48

@panicz mateusz

Jak informujesz to wysyłaj szczegóły lub dosyłaj je na PW, podaj nick + skarga zostanie zweryfikowana po naprawie logów.

#8 panicz mateusz

panicz mateusz

niebo nie jest limitem

• Administrator SA-MP
  • 2123 postów
  • Nick SA-MP:Brickland Whiteford

Napisano 07 grudzień 2019 - 13:04

@panicz mateusz

Jak informujesz to wysyłaj szczegóły lub dosyłaj je na PW, podaj nick + skarga zostanie zweryfikowana po naprawie logów.

Criss Blackford dostał bana za szkodzenie serwerowi. Nadawał każdemu wl z wulgarnymi powodami, zareagowałem po prośbach graczy. Zbanowałem też jego BE - po dowody PW.

#9 Piechowsky

Piechowsky

Specjalista

• Sponsor
  • 137 postów

Napisano wczoraj, 17:51

NO DOBRA ALE OWA SKARGA NIE JEST NA MNIE TYLKO NA INNEGO GRACZA, MOŻE JAKIŚ WERDYKT? :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych