Skocz do zawartości

[O] Poverty Driven Children


Eriket

Rekomendowane odpowiedzi

q4q3cEo.png


 




 


Poverty Driven Children


 


Wybitny gang mający korzenie w latach 80. zamieszkujący na East Los Santos. W 1995 r. miejscowa młodzież, znana jako Gode, wymyśliła nazwę „PDC”,  co oznacza „Peel Dem Crew” lub „Pil Dem Crew”. „Peel Dem” to jamajskie slangowe określenie uliczne do rabowania.


Gang stał się znany z „parowania”, wpadania do banków, sklepów lub pociągów i odbierania pieniędzy z kasy, pasażerów. PDC utworzyło również linię odzieży o nazwie „Public Demand Cartel”, studio tatuaży o nazwie „Skulls and Knives”


oraz projekt wprowadzający dla młodzieży o nazwie „Fire Respect”. Znakiem rozpoznawalnym członków PDC jest tatuaż w kształcie Celtyckiego Krzyża


na lewej piersi. 


Jego członkowie zwani są również Muzułmańskimi Chłopcami, którzy specjalizują się w rozbojach, kradzieżach a także nie boją się większych akcji, które często podejmują. Ich znakiem rozpoznawczym jest dźganie ludzi, lubują się także bronią palną - ofiary otrzymują trzy kule ; w usta. szyje i stopę - PDC oskarżeni są o współpracę z Al-Kaidą przez co są na celowniku Agentów Rządowych. 


 


PDC zaczęło tworzyć muzykę w połowie lat 90., wydając popularne mixtape'y i teledyski oraz zdobywając nagrodę Mixtape Award w 2011 roku za wybitny wkład w kulturę mixtape.


 


Chłopaki mają swojego przywódce, który kontaktuje się z nimi poprzez szyfr cezara jednocześnie, budzi w nich wielki respekt poprzez swoją wiedzę, stanowczość i pieniądze, którymi dysponuje.


 


 


Yt68tW7.png


 




 


Notka OOC:


 


Witam serdecznie! Mam zajawkę na rozpoczęcie nowej drogi na scenie Role Play a mianowicie rozgrywka w organizacji przestępczej.. W skromnym gronie chcemy wam przedstawić świetną zajawkę, RP na wysokim poziomie i dużo rozgrywki oraz jej napędzania. Mamy w planach drobne rozboje, kradzieże.. z czasem morderstwa i przemyty.


 


[memberid=75]


[memberid=16187]


[memberid=653]


[memberid=20755]


[memberid=22120]


[memberid=21935]


[memberid=19173]


[memberid=15951]


 


Grafika:


[memberid=15471]


 


 


Pomocy w historii Aplikacji udzieliła Wikipedia


Edytowane przez Eriket
  • Like 7
Odnośnik do komentarza

Niby w grafice murzyny i kultura jamajczyków, a widzę samych bialasow. To jest w końcu gang czy mafia, czemu lider ma ksywe agent i czemu rekrutuje ludzi bezpośrednio skoro w apce napisano że droga kontaktu z nim jest zakodowana szyfrem?

Edytowane przez kerszer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza

Jeszcze mi powiedz że na Eddie Smith zostajesz przestępcą. Były lekarz, taksówkarz, agent federalny? I ten roe w ekipie który gra w bahamas, w fbi a teraz tu będzie grał XD toć to piękne jest

 

 

Jak na gościa z ekipy serwera i co najlepsze, przedstawiciela KO wymaga się minimalnej wiedzy i mniejszego raka. Ale zobaczymy, pozdrawiam.

Edytowane przez barman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze mi powiedz że na Eddie Smith zostajesz przestępcą. Były lekarz, taksówkarz, agent federalny? I ten roe w ekipie który gra w bahamas, w fbi a teraz tu będzie grał XD toć to piękne jest

Jak na gościa z ekipy serwera i co najlepsze, przedstawiciela KO wymaga się minimalnej wiedzy i mniejszego raka. Ale zobaczymy, pozdrawiam.

Pomysł na postać jest a w każdej chwili każdy może się skorumpować ;)

Odnośnik do komentarza

Niezłe nijaczenie postaci, już dawni powinno to wylądować w koszu za niszczenie postaci, chcesz grać zakładaj nowa postać i śmigaj.

  

Skorumpowany Agent/Gliniarz w 2019, so nice xddd

Oczekujcie dzisiejszych ssow z gry bo warto

 

Bardzo słaba organizacja przestępcza. Chciałem z nimi pograć ale odwzajmnili się strzałami do mnie. Widać że grają tylko dla dm

Ciekawe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

no tak, przecież od 1995 to zakazane, zapomnialem

 

no ty ja jeszcze nigdy skorumpowanego agenta federalnego w gangu ulicznym murzynów nie widziałem xD

 

 

btw, tak dla eriketa teraz, skoro już skopiowałeś tekst z wikipedii i mimozolnie go przepisałeś, to poprawka, nie było układów z al-kaidą, niektórzy członkowie rozpowiadali że mają z nią powiązania dla ulicznego respektu

Edytowane przez kerszer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...