Skocz do zawartości

[O] Poverty Driven Children


Eriket

Rekomendowane odpowiedzi

To jest bardzo wymijająca odpowiedź. Mam czekać całą dobę na serwerze, by natknąć się na kogoś z was i móc zobaczyć jak wam idzie gierka?

Moi ludzie są już na serwerze, ja też właśnie wbijam

Odnośnik do komentarza

To już coś. Dzisiaj niestety nie mam na to czasu, jutro rano wcześnie wstaję - jakiś inny /termin/?

 

Jutro mamy zaplanowaną akcje przed 17.. wcześniej napewno hood gaming jakiś i po akcji też

Odnośnik do komentarza

ja pierdole xD i jeszcze to robi administrator oraz osoba siedząca w ko gdzie na konkurencji to by było odpowiednikiem gamemastera - wstyd, apka to tam chuj, ale gra tragiczna

Akcje w grze wyglądają o wiele lepiej niż przedstawiają ssy także nie wiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza

Hipokryzja, w mojej apce to screeny chociaż ładnie wyglądały i pozorowały, że cokolwiek gramy. Ból dupy był, że moja apka przeszła, a jeśli to przejdzie to wszystkie zagorzałe gangusy(czyt. vans i reszta) powinny się zbuntować i dać utonąć temu serwerowi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Hipokryzja, w mojej apce to screeny chociaż ładnie wyglądały i pozorowały, że cokolwiek gramy. Ból dupy był, że moja apka przeszła, a jeśli to przejdzie to wszystkie zagorzałe gangusy(czyt. vans i reszta) powinny się zbuntować i dać utonąć temu serwerowi.

Przynajmniej nie jeździmy po LS, nie odwalamy tak jak większość społeczności  :D  Wesołych

Odnośnik do komentarza

Hipokryzja, w mojej apce to screeny chociaż ładnie wyglądały i pozorowały, że cokolwiek gramy. Ból dupy był, że moja apka przeszła, a jeśli to przejdzie to wszystkie zagorzałe gangusy(czyt. vans i reszta) powinny się zbuntować i dać utonąć temu serwerowi.

zagorzale gangusy siedzą na slonecznej konkurencji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...