Skocz do zawartości

[K]Nakarm psa z OLX!


alicja

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Tak samo jak w ubiegłych latach wystartowała kolejna edycja (XII) akcji charytatywnej wspomaganej przez OLX o nazwie "Nakarm psa z OLX". Jako, że mamy ten magiczny, a zarazem świąteczny miesiąc, to zachęcam Was to bezinteresownej pomocy, która Was nic nie kosztuje. Jedyne co musicie zrobić, to pobrać aplikację OLX, wejść w zakładkę dokarmiania, wybrać któregoś zwierzaczka i kliknąć w kość, która widnieje na jego stronie. Możecie karmić codziennie, aż do końca akcji.

 

Pies po otrzymaniu dziesięciu tysięcy kliknięć otrzyma 20kg suchej karmy.

 

Zachęcam Was, abyście oddawali głosy na psy, które są najwyżej w rankingu -> https://www.olx.pl/lp/nakarm-psa/ranking/, bo to one najszybciej dostaną karmę.

 

Tutaj podrzucam screeny z telefonu jak to wygląda:

 

 

haxFhtd.jpglasfF5N.jpgZWIWczu.jpg

Edytowane przez alicja
  • Like 10
Odnośnik do komentarza

O to samo mógłbyś zapytać swoich rodziców, ale w troszkę innej wersji: po co karmić takie dzieci jak ty?

u mnie na wiosce to psów w cholere to trzeba utylizować. Suka sąsiada miała miot to musiał topić.

Odnośnik do komentarza

jebnij się kurwa w leb

utylizować to ciebie mogli zanim się urodziłeś

pies to jeden z najbardziej inwazyjnych gatunków na świecie bo ludzie spuszczają sie na tym OJJJ JAKI BIEDNY PIESEK. Tfu! na was psiarze. To samo gadanie o pitbullach czyli patrz jaki słodki, oj pogryzł dziecko oj oj, ale mój jest inny, azor przestań się rzucać to tylko podstawówka. 

Odnośnik do komentarza

pies to jeden z najbardziej inwazyjnych gatunków na świecie bo ludzie spuszczają sie na tym OJJJ JAKI BIEDNY PIESEK. Tfu! na was psiarze. To samo gadanie o pitbullach czyli patrz jaki słodki, oj pogryzł dziecko oj oj, ale mój jest inny, azor przestań się rzucać to tylko podstawówka.

 

Twój Avatar obrazuje twoja twarz w momencie pisania tego posta chyba.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

u mnie na wiosce to psów w cholere to trzeba utylizować. Suka sąsiada miała miot to musiał topić.

wystarczy jeden CAO terytorialny i czyści po kolei wszystkie wywiezione ewentualnie cane corsa i kości strzelają jak chrupki, lepsze to niż śmierć w wyniku zagłodzenia czy mrozu

żebyście nie myśleli, że jestem kutasem - mam 2 przybłędy przygarnięte, w tym jeden szczeniak gdy był mróz rok temu -15 także polecam bo tacy idioci są wśród was 

 

jakbyście zaczęli podchodzić do psa jak wasi dziadkowie jakiś czas temu to nie było by takich akcji z wywożeniem - z resztą budowa owczarków przez te zryte wzorce rasy bo ludzie takie chcą pokazuje do czego to dąży wszystko, jedynie kaukaz trzyma się jeszcze tego i kilka innych

Edytowane przez Leser
Odnośnik do komentarza

wystarczy jeden CAO terytorialny i czyści po kolei wszystkie wywiezione ewentualnie cane corsa i kości strzelają jak chrupki, lepsze to niż śmierć w wyniku zagłodzenia czy mrozu

żebyście nie myśleli, że jestem kutasem - mam 2 przybłędy przygarnięte, w tym jeden szczeniak gdy był mróz rok temu -15 także polecam bo tacy idioci są wśród was 

 

jakbyście zaczęli podchodzić do psa jak wasi dziadkowie jakiś czas temu to nie było by takich akcji z wywożeniem - z resztą budowa owczarków przez te zryte wzorce rasy bo ludzie takie chcą pokazuje do czego to dąży wszystko, jedynie kaukaz trzyma się jeszcze tego i kilka innych

No kiedyś kolega opowiadał, że ojciec kupił im rasowego psa golden retrievera i zrobili mu super warunki buda i całe podwórze dla niego, nawet łańcucha nie miał bo cale ogrodzone to zmiarniał przez zime i trzeba było uśpić. Już lepiej brać kundla bo one wszystko przetrwają a te rasowe pieski to jakieś fanaberie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...