Skocz do zawartości

[A][AFC]Amen Of Christus


cipekpipek

Rekomendowane odpowiedzi

IC:
amen2.png

Historia Frakcji:
Święta parafia czyli Amen Of Christus powstała na przełomie lat 1990, w mieście każdemu znanym Los Santos.
Gdzie w tamtych czasach właścicielem Amen Of Christus był Martin Torres. 
Na ten czas parafia ma 29 lat. 5 Lat temu niejaki Martin Torres zmarł z powodu choroby serca.
Przez dłuższy czas parafia po utracie tak doskonałego biskupa stała w miejscu.
Lecz bo wielu oczekiwaniach kontrole nad parafią Amen Of Christus przejeli, Proboszcz James BRown wraz z Biskupem Tray Waick
Przez ten czas parafia Amen Of Christus jest odwiedzana przez wielu wierzących,plus do tego Proboszcz James Brown wraz z Biskupem Tray Waick wymyślili że ich parafia będzie zajmować się robieniem mszy świętych i pogrzebami wraz z udzielanymi przez parafię ślubami.
 
Opis frakcji:
Amen Of Christus to parafia specjalizująca się w ekskluzywnych oraz profesionalnych pogrzebach,ślubach wraz z mszami kościelnymi,zapewnia ona płatne transporty zmarłych do kostnicy za nie wielką opłatą w postaci gotówki.

OOC:
 
Witam.
W dniu dzisiejszym przychodzę z propozycją Frakcji, która urozmaiciła  by nasz Polski RolePlay.
Praca osób z Frakcji polegała by na wyprawianiu mszy kościelnych, robieniu mszy odbywanych przez owych członków tej oto frakcji, i nie tylko w grę wchodziły by-Śluby/pochowania ludzi  czyli tak zwane pogrzeby.
 
Frakcje robimy dla fajnej zabawy RolePlay i prosimy o szanse.
 
                                          Rangi
[9] Papież
[8] Biskup
[7]Proboszcz 
[6]Asystent proboszcza
[5]Doświadczony grabarz
[4]Grabarz
[3]Ksiądz
[2]Praktykujący ksiądz
[1]Ministrant
[0]Gosposia
Edytowane przez cipekpipek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza

Informacja: przez jakiś czas ss'y się nie pojawią z powodu iż mój komputer jest zepsuty. Jeżeli uda mi się go naprawić ss'y się pojawią. Chyba że vLider będzie funkcjonował szybciej ode mnie to wtedy od wrzuci ss'y.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...