Skocz do zawartości

Fearless Drivers


Barti

Rekomendowane odpowiedzi

noJAfqq.png



Na mieście coraz częściej można zauważyć grupkę osób chcących pokazać swoje umiejętności na drodze. Zwykle są to młodziaki, którzy w swoje samochody inwestują wszystkie pieniądze które udało im się zdobyć. Pasją zarażeni od starszych braci, znajomych czy ojców; każdy z nich był dla nich autorytetem.

SkhRB6L.gif

1d5b26e4-3b02-42a4-a1e4-26858a2fb34e.gif

Fearless Drivers - zmotoryzowana grupa przestępcza uformowana pod koniec roku 2019. Ugrupowanie jest podzielone - zaczynając od białasów kończąc na czarnoskórych. Każdy z nich jest inny - jeden kocha prędkość, zaś drugi jazdę bokiem. Można ich spotkać dosłownie wszędzie, są tam gdzie jest możliwość pokazania swojego samochodu i swoich umiejętności.



3NfGTtv.gif



Montgomery - małe miasteczko w Red County na północ od Los Santos. Dużo ciasnych uliczek, kilka parkingów i pustych obszarów są idealnym miejscem dla pobliskich ścigantów.



RW7QXPi.png




[hr[


Notka ooc;

hej! z ekipą wpadliśmy na pomysł aby ścigantów odpalić bo ostatnio troche pustki. Jesli chodzi o rekrutacje - możecie podbijać ig, jak na razie przewidujemy tylko taką formę. Jak na ścigantów przystało postaramy się napędzić rozgrywkę dla lspd i liczymy żę będzie się to kręcic. Być może bedą organizowane wydarzenia związane z motoryzacją dla wszystkich graczy, czas pokaże.



ekipa;

barti

leo oficjalny

nunez

kontra

daqenos11

mientuz

remover

Edytowane przez Barti
  • Like 6
Odnośnik do komentarza

Aplikacja zostaje akceptowana.

Instrukcja co robić po akceptacji.

1. Wpisujecie się w listę organizacji oraz liderów.
2. Piszecie prośbę tutaj o dział własnej organizacji (opcjonalnie). Preferujemy założenie serwera na Discordzie.
> W prośbach dotyczących działu podawajcie informacje takie jak:
> - nazwa działu/organizacji,
> - ewentualne subfora i hasła do nich,
> - kto ma posiadać moderatora,
> - link do akceptowanej aplikacji​.
3. Kierujecie się do tematu i stosujecie się do instrukcji w nim zawartych.
4. Korzystacie z półświatka jako pełnoprawna organizacja przestępcza!

Odnośnik do komentarza

kiedy sie nauczycie ze takie grupki jak to sa zwane scigantami nie są nawet tak naprawde organizacjami przestepczymi i nie maja dostepu do wojskowego arsenalu jak m4 czy inne gowno, wiadomo podmic kazdy lubi ale to juz nie trzeba na screeny tego wrzucac ze kupujecie bron od jakiegos goscia ktory nie istnieje a tak naprawde bierzecie od kumpla z bahamas co wam za pol darmo da bo ma duzo matsow xD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Generalnie... Spoko, grajcie sobie. Dzwonicie mi na serwerze, ciul wie skąd macie mój numer - mniejsza. Później dzwonicie mi do kobiety IC też nie mając do niej numeru, co jest śmieszne.

Stąd jedynie chyba ogarnięty jest Matthew, dla innych Leo Official.

Powodzenia. ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

Generalnie... Spoko, grajcie sobie. Dzwonicie mi na serwerze, ciul wie skąd macie mój numer - mniejsza. Później dzwonicie mi do kobiety IC też nie mając do niej numeru, co jest śmieszne.

Stąd jedynie chyba ogarnięty jest Matthew, dla innych Leo Official.

Powodzenia. ;)

Nie rozumiem czemu się czepiasz wszystkich. Przyjechałem na hood, ktoś mnie woła i przedstawia to co na skrinie. Jak masz jakiś problem to to sobie wyjaśnijcie miedzy sobą a nie zaśmiecasz temat.

 

//edit. Poza tym podjeżdżasz do nas ciągle niewiadomo po co, a jak do ciebie podchodzimy to jak ostatnia parówa odjeżdżasz.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza

Ciągle? Wczoraj podjechałem raz, bo widniało ogłoszenie, że jest tam jakiś zlot.

Nie interesuje mnie kto, co, kiedy, gdzie, serioxD Nie czepaim się wszystkich, tylko to jest gówno, nie gra. Jeśli sądzisz, że to jest zaśmiecanie tematu - oczywiście samą prawdą, to nie wiem.Śmiech na kurwa sali.

Grajcie sobie, nie mam nic do tego. Tyle, że nawet nie macie ani numeru do mnie, jak IC, jak i Laurie, więc kto tu jest tą //praówą//xD

 

Odjechałem wczoraj, nie, bo Wy podeszliście a dlatego, że podjechał radiowóz, więc mam to w dupiexD Żenada.

Odnośnik do komentarza

kiedy sie nauczycie ze takie grupki jak to sa zwane scigantami nie są nawet tak naprawde organizacjami przestepczymi i nie maja dostepu do wojskowego arsenalu jak m4 czy inne gowno, wiadomo podmic kazdy lubi ale to juz nie trzeba na screeny tego wrzucac ze kupujecie bron od jakiegos goscia ktory nie istnieje a tak naprawde bierzecie od kumpla z bahamas co wam za pol darmo da bo ma duzo matsow xD

To mrucznik czego ty oczekujesz tutaj.

Generalnie spoko że cos próbujecie grać na tym serwisie jeszcze, powodzenia.

 

Edytowane przez _Asardi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...