Skocz do zawartości

[2xWarn] Ovuemwue_Makumba


mlody g

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: mlody g | Florian Essa

Nick na forum osoby za którą piszesz apelację: Młody nie kuma nawet, że takie coś jak forum istnieje.

Nick na serwerze osoby za którą piszesz apelację: Ovuemwue_Makumba

Typ kary: warny, chce apelować od wszystkich

Nadający karę: Phil_Gualtieri, Evan Jones

Wytłumaczenie: Bardzo żałuję moich grzechów jakie dokonałem czyli mianowicie /q podczas akcji RP, przeprosiłem poszkodowane osoby i obiecuję, że więcej takie coś się nie powtórzy, jestem bardzo dobrym graczem, gram prawie cały czas RP, czasami mi przyjdzie jakieś głupstwo do głowy takie jak /q podczas akcji RP za co bardzo żałuję, zreflektowałem się nad swoim zachowaniem, przysięgłem sobie, że od dzisiaj nie będę już popełniał takich głupstw i dwa razy się zastanowie zanim wpiszę /q. Na koniec jeszcze raz chciałbym bardzo przeprosić osoby, które zostały zdenerwowane poprzez moje głupie /q, którego bardzo żałuję, Przepraszam bardzo.

Oczekiwania: Jestem nowym graczem, liczę na łagodne potraktowanie moich wybryków i usunięcie dwóch warnów albo chociaż jednego.

Odnośnik do komentarza

Nom, jedna. Oszałamiająca ilość, swoją drogą Makumba przecież obiecał poprawę zachowania i od wczoraj kiedy dostał karę za to co ty przedstawiłeś na ss'ach poprawił swoje zachowanie i jest nie do poznania dzisiaj sam byłem w szoku, jak przy samym naprawianiu samochodu przez niego (jest mechem) odegrał stosowną akcje RP na kilka linijek, sam aż dopinguje Makumbie w jego przemianie.

Edytowane przez mlody g
  • Like 1
Odnośnik do komentarza

Nom, jedna. Oszałamiająca ilość, swoją drogą Makumba przecież obiecał poprawę zachowania i od wczoraj kiedy dostał karę za to co ty przedstawiłeś na ss'ach poprawił swoje zachowanie i jest nie do poznania dzisiaj sam byłem w szoku, jak przy samym naprawianiu samochodu przez niego (jest mechem) odegrał stosowną akcje RP na kilka linijek, sam aż dopinguje Makumbie w jego przemianie.

A czy w tej bajce były smoki?

 

jNjL3vn.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza

//za kolege ktory byl przy tej sytuacji

wjebaliscie sie w nas przy salonie aut bez zadnych ostrzezen ani nic po prostu jak zwykli odwalacze i zaczeliscie do nas strzelac bez zadnej gry ic i jeszcze macie jakies problemu o jakies glupie /q

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...